שמי אבי מקדימה ורוצה להודות לחברת יצאת גדול


הזמנתי אינסטלטור מאתר אחר באינטרנט,הגיע בעל מקצוע שרלטן שגבה ממני 9600 שח ולא תיקן את הבעיה   קרא עוד..

איטום אמבטיה

האמבטיה שלנו היא אחד החללים הכי חשובים והכי שימושיים בבית שלנו. בחדר האמבטיה אנחנו מנקים את עצמנו, נחים ונרגעים אחרי יום עבודה ארוך. כאשר אנחנו משפצים את חדר האמבטיה שלנו אנחנו חייבים לאטום אותו באופן כזה שלא יהיו בו נזילות או רטיבות. חשוב מאוד לבצע איטום אמבטיה כי אמבטיה שאין בה איטום יכולה לגרום לרטיבות בחדר האמבטיה – רטיבות אשר יכולה להתפשט לחללים נוספים בבית ולגרום לנו לנזק רב הן מבחינה מבנית והן מבחינה כספית. ישנם הרבה דרכי איטום וחשוב לבחור לאטום הן במסגרת התקציב שלנו מבלי להתפשר על איכות האיטום עצמו. עדיף להוציא יותר כסף על איטום האמבטיה כי כך נחסוך תקלות ועוגמת נפש כמו גם כסף רב בעתיד.

איטום אמבטיה – איטום ביטומני

ביצוע איטום אמבטיה נעשה פעמים רבות בעזרת שיטת איטום ביטומני. שיטת איטום זו היא איכותית מאוד והיא יכולה לסייע לנו לאטום את האמבטיה בבית שלנו כך שלא תהיה שום סכנה של רטיבות או של נזילות. ככל שהאיטום יהיה איכותי יותר כך הרחצה והשימוש באמבטיה שלנו יהיה נעים יותר. את האיטום מבצעים לפני ההתקנה של האמבטיה עצמה ושל שאר הכלים הסניטריים. איטום זה נעשה באופן יסודי מאוד והוא נועד לאפשר לנו להיות בטוחים ושקטים שלא תהיה רטיבות בחדר האמבטיה שלנו. מניעת רטיבות מונעת גם הופעה של פטריות שונות בתוך הקירות וזיהומים שונים כמו עובש לדוגמא. זיהומים אלו יכולים להיות רעילים ולסכן אותנו בזמן שאנחנו חיים בבית בכלל ובחדר האמבטיה בפרט.

איטום אמבטיה – איטום מתחת לריצוף

איטום אמבטיה יכול לכלול לא רק את האיטום של האמבטיה עצמה אלא גם איטום מתחת לריצוף שבכל החלל של חדר הרחצה. חשוב לאטום את הרצפה של חדר הרחצה באופן יסודי ומוקפד יותר מאשר את הרצפה של שאר חלקי הבית – כי בחדר האמבטיה יש באופן טבעי הרבה יותר רטיבות מאשר בחדרי השינה או הסלון. באופן טבעי מאוד חדר האמבטיה בכל בית הוא חדר שיש בו יותר רטיבות ולחות מאשר בשאר החללים בבית בגלל מספר סיבות כמו עצם הרחצה בחדר וגם העובדה שהחדר עצמו מהווה חלל קטן שסגור רוב שעות היום והלילה בלי אוורור. כאשר אנחנו מקפידים לאטום את החדר מפני רטיבות אנחנו למעשה הופכים אותו לחדר שקל להשתמש בו לאורך זמן רב מבלי שכל הזמן נצטרך לבצע בו עבודות תיקון ושדרוג.

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: