שרות ברמה הגבוהה ביותר יצאת גדול


קבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל מהתיאומים עם טל , דיוק ההגעה דבר חשוב מאין כמותו ועבודתו המדהימה של אלעזר, מקצועיותו, אמינותו , נחמדותו, ניקה את איזור העבודה לאחר שסיים. ממליצים בחום רב !!!   קרא עוד..

גילוי נזילות מים

לרשימת אינסטלטורים מומחים בגילוי נזילות מים לחץ או התקשר 03-5-106-106


נזילות מים מצנרת יכולות להיות:

1. צינורות שמובילות מים נקיים

2. צינורות שמובילים מי ביוב

3. צינורות של מערכת הסקה

מתי יודעים שיש בעיית נזילות מים  בבית

כשיש כתמי עובש על הקירות או מעל לפנלים  על בתקרה, סיד מתקלף על הקירות או על התקרה, נזילות גלויות בצורת טפטופים לתוך הבית עד כדי היווצרות שלוליות של מים על רצפת הבית. שהשכן מתחתנו מתלונן על רטיבות ולפעמים נזילה מהתקרה שלו.

בדיקה לגילוי נזילת מים

לפעמים בעיית הנזילה היא בגלל כשל באיטן האמבטיה או במטבח בין השיש והקרמיקה ולפעמים הבעיה היא מצינור שהתפוצץ וגורם לנזילת מים.

חברת "אב הבית שרברבים" עורכת בדיקת לחץ כדי לדעת אם מערכת המים מאבדת מים את הבדיקה של שעון לחץ עורכים בדרך כלל באמבטיה באינטרופץ לאחר שסוגרים את כל מערכת האינסטלציה בבית

https://www.youtube.com/watch?v=FpJfc_jdi_M לצפיה בסרטון

הבדיקה השנייה שאנו עורכים היא בדיקה בלונים /מוצצים אנו חוסמים את מוצא הביוב על ידי ניפוחו רואים עם יש בריחת מים. במידה וגילוי כשל אנו עוברים למציאת מיקום הכשל על ידי מצלמת טרמית שהיא בודקת הפרשי טמפרטורה. במידה ולאחר שערכנו שלש בדיקות אלו ולא גילנו כשלים בצנרת רוב הסיכויים שיש כשל במערכת האיטום

לרשימת אינסטלטורים מומחים בגילוי נזילות מים לחץ או התקשר 03-5-106-106

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
אינסטלטורים
אינסטלטורים
X
דוא"ל: