יצאת צדיק

לרשימת בעלי מקצוע שנבדקו לחץ

יצאת צדיק הינה תוכנית טלוויזיה בערוץ 2, התוכנית יצאת צדיק זכתה לרייטינג גבוה ולעניין רב בציבור.
במסגרת תוכנית הטלוויזיה יצאת צדיק נבדקו בעלי מקצוע בסיווגים שונים, טכנאי מיזוג אויר, מוסכים, חשמלאים, אינסטלטורים, טכנאי מקררים, טכנאי מכונת כביסה, דודי שמש ועוד...
צוות תוכנית יצאת צדיק התמקם בדירה, יצר תקלה יזומה על ידי מומחה בתחומו, צוות יצאת צדיק צילם באמצעות מצלמה נסתרת את התנהלות בעל המקצוע בתקלה היזומה.
עם ישראל ראה בשידור מצולם ואמיתי בעלי מקצוע רמאים ושקרנים שהמציאו תקלות וגבו מחירים גבוהים וכמו כן בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים. בעלי מקצוע שנמצאו אמינים ומקצועיים זכו במדליה של יצאת צדיק, חשיפה ועבודה מרובה. התוכנית יצאת צדיק המחישה לצופים את הבעייתיות שידועה בהזמנת בעלי מקצוע.


בעלי מקצוע צדיקים
בעלי מקצוע שיצאו צדיקים פרסמו במדיומים השונים את היותם בעלי מקצוע שעברו בדיקה בתוכנית יצאת צדיק, יצאת צדיק אינסטלטור, יצאת צדיק טכנאי מקררים, יצאתי צדיק דודי שמש, יצאתי צדיק מיזוג אויר, יצאתי צדיק חשמלאי וכדומה.
אין ספק שתוכנית הטלוויזיה יצאת צדיק המחישה את הצורך שיש לצרכנים לבדיקת בעלי מקצוע באופן יסודי,


חברת יצאת גדול בע"מ שקיבלה את השראתה  מהתוכנית יצאת צדיק, חברת יצאת גדול שמה לה למטרה לבדוק בעלי מקצוע ולהמליץ לצרכנים על בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים. שעמדו בכל התנאים לפרסום בחברת יצאת גדול.
ובכדי לפקח על בעלי המקצוע חברת יצאת גדול לוקחת שמאי חיצוני בלתי תלוי חבר איגוד השמאים, שיוצר תקלה יזומה בנוכחות כתב עיתון מעריב, לאחר מכן מזמינים בעלי מקצוע לדירה ושם מגלים מיהם בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים. ואלה בעלי מקצוע המומלצים באתר ובמדריכי החברה.
יצאת גדול כי רק כך אפשר לבדוק אמינות ומקצועיות של בעל מקצוע.

לרשימת בעלי מקצוע צדיקים


לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן
*
*
*
מקצוע*
...Loading...
1. יצאת גדול זו החברה היחידה שבודקת מקצועיות ואמינות של בעלי מקצוע על ידי שמאי חיצוני המבצע תקלות יזומות ומגלה בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים.
2. יצאת גדול זו החברה היחידה שמחייבת בעלי מקצוע לתת אחריות על עבודתם.
3. יצאת גדול זו החברה היחידה שנותנת ייעוץ משפטי ראשוני בחינם לצרכן, במקרה של בעיה עם בעלי מקצוע שהוזמנו דרך המדריך או האתר.
4. יצאת גדול זו החברה היחידה שהחזון שלה מדבר על טיפול מהיר ומקצועי בתלונות הצרכנים.
5. יצאת גדול זו החברה היחידה שמפרסמת בעלי מקצוע אמינים ומוציאה מפרסום בעלי מקצוע שלא עומדים בקרטריונים.
6. בסקר לא תלוי שנערך על ידי "מאגר מוחות" בראשות פרופסור יצחק כץ, נקבע כי 70% מהאוכלוסייה רוצים לקבל את מדריך "יצאת גדול" לביתם ולמצוא בעלי מקצוע אמינים, מומלצים ומקצועיים באתר האינטרנט.
7. לשקט הנפשי שלך, רצוי ומומלץ להזמין בעלי מקצוע מבית יצאת גדול.
קרא את כל היתרונות
על האתר
על האתר
"ברצוני לרשום כמה מילות חמות ותודה מיוחדת לדודי על היחס החם, המקצעיות, המסירות , על האמינות, ..."
קרא הכל