המלצה על יצאת גדול


ברצוני לרשום כמה מילות חמות ותודה מיוחדת לדודי על היחס החם, המקצעיות, המסירות , על האמינות,   קרא עוד..

יצאת צדיק

לרשימת בעלי מקצוע שנבדקו לחץ

יצאת צדיק הינה תוכנית טלוויזיה בערוץ 2, התוכנית יצאת צדיק זכתה לרייטינג גבוה ולעניין רב בציבור.
במסגרת תוכנית הטלוויזיה יצאת צדיק נבדקו בעלי מקצוע בסיווגים שונים, טכנאי מיזוג אויר, מוסכים, חשמלאים, אינסטלטורים, טכנאי מקררים, טכנאי מכונת כביסה, דודי שמש ועוד...
צוות תוכנית יצאת צדיק התמקם בדירה, יצר תקלה יזומה על ידי מומחה בתחומו, צוות יצאת צדיק צילם באמצעות מצלמה נסתרת את התנהלות בעל המקצוע בתקלה היזומה.
עם ישראל ראה בשידור מצולם ואמיתי בעלי מקצוע רמאים ושקרנים שהמציאו תקלות וגבו מחירים גבוהים וכמו כן בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים. בעלי מקצוע שנמצאו אמינים ומקצועיים זכו במדליה של יצאת צדיק, חשיפה ועבודה מרובה. התוכנית יצאת צדיק המחישה לצופים את הבעייתיות שידועה בהזמנת בעלי מקצוע.


בעלי מקצוע צדיקים
בעלי מקצוע שיצאו צדיקים פרסמו במדיומים השונים את היותם בעלי מקצוע שעברו בדיקה בתוכנית יצאת צדיק, יצאת צדיק אינסטלטור, יצאת צדיק טכנאי מקררים, יצאתי צדיק דודי שמש, יצאתי צדיק מיזוג אויר, יצאתי צדיק חשמלאי וכדומה.
אין ספק שתוכנית הטלוויזיה יצאת צדיק המחישה את הצורך שיש לצרכנים לבדיקת בעלי מקצוע באופן יסודי,


חברת יצאת גדול בע"מ שקיבלה את השראתה  מהתוכנית יצאת צדיק, חברת יצאת גדול שמה לה למטרה לבדוק בעלי מקצוע ולהמליץ לצרכנים על בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים. שעמדו בכל התנאים לפרסום בחברת יצאת גדול.
ובכדי לפקח על בעלי המקצוע חברת יצאת גדול לוקחת שמאי חיצוני בלתי תלוי חבר איגוד השמאים, שיוצר תקלה יזומה בנוכחות כתב עיתון מעריב, לאחר מכן מזמינים בעלי מקצוע לדירה ושם מגלים מיהם בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים. ואלה בעלי מקצוע המומלצים באתר ובמדריכי החברה.
יצאת גדול כי רק כך אפשר לבדוק אמינות ומקצועיות של בעל מקצוע.

לרשימת בעלי מקצוע צדיקים


מאמרים אחרונים


בדיקת אינסטלטורים ברמת השרון

חברת יצאת גדול בדקה מעל 40 אינסטלטורים ברמת השרון 28 אינסטלטורים נבדקו על ידי בדיקת ממליצים , בדיקת וותק , ניהול ספרים, חתימה על התחייבות לעמידה בלוחות זמנים, על התחייבות האינסטלטור למחירים הוגנים והצהרת שהוא ללא עבר פלילי.

קרא הכל

האינסטלטור וצנרת אינסטלציה

איך צנרת אינסטלציה עובדת בבית שלך? אם יש לך ברזים מטפטפים או זרימת מים חלשה אז הגיע הזמן שתעיר את בעל מקצוע - אינסטלטור שבך ואת חושי האינסטלציה שלך לעבוד ביחד.

קרא הכל

כל מה שצריך לדעת על אינסטלטור במרכז

אם אתם גרים במרכז הארץ ואתם מחפשים אינסטלטור במרכז שיבצע עבורכם את כל התיקונים במערכת האינסטלציה בבית, חשוב שכבר עכשיו תבצעו בדיקה על מי הם אותם אינסטלטורים במרכז הארץ שיכולים להגיע אליכם ולספק לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר.

קרא הכל

שאלות ותשובות


למה כדאי להזמין בעלי מקצוע מקצועיים מחברת יצאת גדול?

חברת יצאת גדול היא החברה היחידה שבודקת מקצועיות ואמינות בעלי מקצוע על ידי שמאי חיצוני המבצע תקלות יזומות ומגלה בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים שזוכים להיות מפורסמים באתר. יצאת גדול הינה החברה היחידה שמחייבת את בעלי מקצוע לתת אחריות על עבודתם. יצאת גדול היא החברה היחידה שנותנת ייעוץ משפטי ראשוני חינם לצרכן.

האם בעלי מקצוע מחויבים לתת אחריות?

בהחלט, זה חלק מהקריטריונים של בעלי מקצוע להיכנס למדריך יצאת גדול. 

האם יש רשימה של בעלי מקצוע שלא עמדו בקריטריונים?

כן, במדור "הוצאו מהאתר" תוכלו למצוא רשימת בעלי מקצוע שהוצאו מהאתר.

במידה ויש לי תלונה מה אעשה ולמי אפנה? 

אנו נשמח לשמוע כל מה שיש לך לומר, אתה מוזמן לשלוח אלינו את התלונה בכתב דרך הטופס שנמצא באתר. אנו נבחן כל מקרה לגופו ונתייחס בהתאם.

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר

מחירון פרגולות ודקים

פרגולה מעץ 750₪ - 300
חידוש פרגולה (מ"ר) 150₪ - 75
דק אורן (מ"ר) 400₪ - 230
חידוש דקים (מ"ר) 90₪ - 35
לרשימה המלאה