למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

יצאת צדיק עונה 5


מי יצאו צדיקים מתכנית יצאת צדיק עונה 5 ? כמו צדיקים רבים בארבע העונות שקדמו לה, גם את הצדיקים

יצאת  צדיק עונה 5  חושפת, כפי שיכולים לראות בפרקי התכנית מי שהחמיצו אותם כשהם שודרו בראשונה, את בעלי המקצוע הישרים, האמינים, ההגונים ולעומתם את מי שצריכים להתבייש על שירות לא מקצועי, אל חוסר יושר, על מחיר שאינו עומד בשום יחד למחיר הלגיטימי שהיה אמור להיגבות מהלקוחות.

יצאת גדול הוא המקום שבו  מרוכזים הצדיקים, מי שעשרות אלפי אנשים צפו בהם מספקים את השירות הייעודי במקצועיות ובהגינות. יצאת צדיק עונה 5 מבהירה ומחדדת את האנשים שהודות להם מותר עדיין לקוות כי לא פסה התקווה ולא נעלמו במקומותינו אנשי מקצוע שניתן לסמוך עליהם ולבטוח בהם.

התכנית משקפת מציאות עגומה שבה מנצלים חלק ממי שמציגים עצמם כבעלי מקצוע את תמימותם של אנשים, את חוסר הישע וחוסר האונים של קשישים. ניתן לראות אנשים גובים כסף עבור חלקים שכלל לא היה צורך להחליפם. ניתן לראות קבלנים שמקבלים כסף רב מלקוחות אבל לא מבצעים את העבודה ונעלמים עם הכסף.

על רקע זה בולטים דווקא הצדיקים- אנשי מקצוע בתחומי שיפוצים,טכנאי מזגנים ומכונות כביסה, קבלני שיפוצים ועוד, העושים עבודתם נאמנה. מאחר שהם מצולמים במצלמה נסתרת הם אינם יודעים כי הם מצולמים ומתועדים בזמן אמת, ולכן הם לא מתחזים ולא מעמידים פנים. כך ניתן לראות בבירור מי הצדיקים ומי הנוכלים.

מחפשים שירות מקצועי אמין וזמין של בעלי מקצועות נדרשים? החיפוש שלכם באתר יצאת גדול מהווה ערובה לכך שכל מי שתבחרו יהיה אחד מהאנשים שהוכיחו זה מכבר את צדיקותם. אתם מוזמנים להצטרף על מאגר הולך וגדל, בעקביות ובהתמדה, של לקוחות האתר יצאת גדול, אשר מחפשים ומוצאים באתר את מבוקשם בכל עת.

למאמר נוסף יצאת צדיק      יצאת צדיק אינסטלטור    יצאת צדיק חשמלאי

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: