איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..
מחירון שיפוצים
המחירים המקובלים בתחום
סוג העבודה מחיר מומלץ
פירוק ריצוף 90-100 ש"ח / מ"ר
הדבקת ריצוף 130-180 ש"ח / מ"ר
מחיר צביעת חדר כולל תקרה 850-1,100 ש"ח
בניית קיר גבס כולל הכנה לצבע 200-300 ש"ח / מ"ר
קיר בלוקים כולל חגורות 400-500 ש"ח / מ"ר
על האתר
על האתר
הסכם בין בעל מקצוע והצרכן
בעלי מקצוע פורום מומחים
חיפושים נפוצים בעלי מקצוע
בלוגיםמחפשים חיפוי לקירות מה האפשרויות ואיך בוחרים נכון

לכל המעוניין לשפץ את הבית/ בית העסק או לרענן את המראה שלו, אחד הפתרונות המשפיעים באופן ניכר על החזות פנים החלל מתייחס לאופי החיפוי של הקירות. לצד הבחירה הנפוצה של סיוד הקירות באמצעות צבע רגיל, תוכלו לבחור בחיפוי דקורטיבי באמצעות לוחות לציפוי קירות חיצוניים. יש לקחת בחשבון שזו לא החלופה הזולה ביותר אך ללא ספק מדובר בשיטת חיפוי שהפכה עם השנים לנפוצה בקרב מעצבים ואדריכלים וזאת בשל המראה הייחודי שהיא מציעה והעמידות שלה לאורך זמן. להלן מידע אודות פתרונות חיפוי לקירות באמצעות לוחות לציפוי קירות המותאמים הן לצורך חיפוי קירות פנים וחוץ בבתים ובבתי עסק: 

לוחות HPL לחיפוי קירות חיצוניים ופנימיים
אחת משיטות חיפוי הקירות שמאופיינות בעמידות לטווח ארוך מתייחסת לחיפוי באמצעות לוחות HPL, המיוצרים בעזרתה של טכנולוגיה משוכללת. החומרים המרכיבים את הליבה של הלוחות הינם סיבים טבעיים בשילוב עם תערובת שרפים פנוליים, כאשר הציפוי העוטף אותם משני הצדדים הוא ציפוי הגנה העשוי שרפים פוליורטנים מוקשחים המגבשים את עמידותו הסופית של הלוח. בנוסף לעובדה שמדובר בלוחות עמידים, אנטי סטטיים ואינם סופחים אבק, חזקים ואיכותיים, מדובר בפיתרון דקורטיבי למדי, כאשר אלו יכולים לשמש ציפוי לקירות חיצוניים בכל צורה וצבע, כולל כמשטח הדפסה בסיסי לכל תמונה או אפקט וויזואלי שניתן לביצוע בהדפסה דיגיטלית. אפשרות חיפוי זו מהווה פיתרון לשדרוג קירות במבנים המתרשמים כאפורים וזקוקים לזריקת צבע. למי שמעוניין במקרה עץ טבעי, שנפוץ היום, ניתן לבחור כפיתרון חיפוי עץ העשוי מחומרים טבעיים ומשתלב כמוצר ירוק בכל בית. היתרונות מאחורי חיפוי עץ הוא בהיותו עמיד בפני נזקי מזג האוויר, מותאם בתהליך ייחודי לספיגה של כמויות מים גדולות ובעל עמידות גבוהה משריטות וסדקים.

שיפוצים

אפשרויות החיפוי - המידע מאחורי
לוחות HPL לחיפוי קירות מציע מספר אפשרויות לבחירה. האפשרות הראשונה מתייחסת ללוחות קומפקטיים עם ליבת אלומיניום מרובת שכבות המותאמים לחיפוי קירות פנים. מטרתה של ליבת האלומיניום היא להגביר את התכונות המכאניות ולספק יציבות משופרת לתנאי אקלים שונים בכל צד של הפאנל. אפשרות שנייה היא חיפוי במגוון טקסטורות בגימור חלק או מחוספס, בהשראת הטבע ועוד. מכיוון שהצבע הוא חלק בלתי נפרד מליבת הלוח, הפאנלים עמידים לאורך שנים ומקבלים אחידות של צבע וללא דהייה של גוון הלוח. אפשרות שלישית היא לוחות לחיפוי פנים בהדפסה דיגיטאלית ואפקטים מיוחדים, כולל תלת מימד, אותיות, דפוסים ובהתאם לדמיון. את ההדפסים הדיגיטאליים והאפקטים מטביעים בלוח לפני תהליך ה-press ובאמצעות כך ניתן ליצור חזות מעניינת של חיפוי קירות פנים עם עמידות לטווח ארוך. אפשרות רביעית מתייחסת ללוחות HPL בלחץ גבוה המתאימים ליישומים תובעניים כמו חיפוי קירות וריהוט משרדי, כאשר הלוחות עמידים לאורך זמן בפני שריטות, הבדלי טמפרטורות, גרפיטי והינם פשוטים לניקיון ואחזקה. ניתן לבחור לוחות בגדלים שונים, עם ליבת לוח שונה: ליבה לבנה, שחורה וליבה בשילוב רדידי אלומיניום בהתאם לרצון. 

הבחירה שתקדם את הפרויקט
כשאתם בוחרים בחיפוי קירות לבית או לבית העסק באמצעות ציפוי לקירות כדאי לבחור בקפידה את החברה המייצרת ומשווקת את המוצרים על מנת לוודא שאכן המוצר והשירות שתקבלו אכן יהיה משביע רצון ויהיה עמיד לאורך זמן. בכל הקשור לתחום החיפוי קירות, כדאי לברר לגבי חברות מתמחות בתחום וכדאי להתמקד בכאלה שמייצרות את הלוחות בעצמן. כדי לחסוך סקר שוק מנקודת אפס, כדאי לברר לגבי חברות שקיבלתם המלצות לגביהן, הידועות כשמספקות שירות יעיל ומוצר עמיד ואיכותי. לאחר שקיבלתם המלצות על חברות בתחום, כדאי לוודא לאסוף מידע לגבי אופי החומרים מהם עשויים החיפויים ולהתייעץ עם יועץ מקצועי לגבי סוג המוצר שהכי מתאים לעיצוב הבית או בית העסק, כאשר במידה ואתם נעזרים במעצב/ אדריכל לצורך ליווי התהליך, כדאי להיעזר בו על מנת לבחור את סוג ודגם החיפוי שיתאימו וישתלבו באופן המיטבי עם העיצוב הכללי של החלל. 
למידע נוסף ולקטלוג מוצרי חיפוי קירות פנים וחוץ באתר www.fundermax.co.il

למציאת שיפוץ דירה

למציאת קבלן שיפוצים

מדריכים מודפסים
מדריך תל-אביב 2013

לכל המדריכים
חדשות יצאת גדול
מדריך בעלי מקצוע שנבדקו פ"ת ר"ג 2017-18 מחולק בימים אלה
12/08/2017 , שבת
מדריך ראשון חולון בת ים 2017-18 מחולק בימים אלה
מדריך ראשון חולון בת ים 2017-18 מחולק
12/08/2017 , שבת
מדריך ראשון חולון בת ים 2017-18 מחולק בימים אלה
מדריך תל אביב 2016יצא לדרך
09/10/2016 , יום ראשון
מדריך תל אביב 2016 בחלוקה בתל אביב רשימה של אינסטלטורים חשמלאים שיפוצניקים שעברו בדיקה ונמצאו אמינים
מדריך השרון 2016
09/03/2016 , יום רביעי
בימים אלה יצא לחלוקה מדריך השרון של יצאת גדול
100% אחריות על העבודה
12/10/2015 , יום שני
התקשר 03-5-106-106 ובקש בעל מקצוע אם 100% אחריות.
מדריך ראשון חולון בתים לשנת 2015-2016 יוצא בימים הקרובים
09/05/2015 , שבת
בשעה טובה לאחר סיום בדיקת בעלי מקצוע באזור ראשון חולון בת ים,מדריך 2015-2016 יוצא לדרך
מדריך לחיסכון בשיפוץ הבית
16/09/2014 , יום שלישי
חדש ביצאת גדול ! מדריך שיעזור לכם לחסוך אלפי שקלים בשיפוץ הבית ! המדריך בחינם!
לראשונה בישראל מנוי לבעלי מקצוע
29/08/2014 , יום שישי
תמורת תשלום חודשי של 29 ש"ח לחודש אתם יכולים להיות מינויים לבעלי מקצוע ולקבל הדברה ב99 ש"ח,פריצת דלת ב99 ש"ח החלפת ברז ב99 ש"ח
מדריך בעלי מקצוע שנבדקו תל אביב 2014 מחולק
29/05/2014 , יום חמישי
מדריך בעלי מקצוע שנבדקו תל אביב 2014 מחולק בימים אלה בכל רחבי העיר תל אביב
אפליקציה חדשה לאייפון מבית "יצאת גדול"
27/03/2012 , יום שלישי
חברת "יצאת גדול" פיתחה אפליקציה ייעודית לאייפון למציאת בעל מקצוע לפי קרבה למקום המגורים...
קורס עבודה בגובה מבית "יצאת גדול"
27/03/2012 , יום שלישי
"יצאת גדול" ערכה לראשונה קורס עבודה בגובה לבעלי מקצוע...
מדריכי "יצאת גדול" השרון הראשון לשנת 2013
27/03/2012 , יום שלישי
הפצת מדרכי "יצאת גדול" המודפסים, גרסת 2013 מופץ בימים אלה לתושבי השרון
אתר חדש לפורטל בעלי המקצוע "יצאת גדול"
27/03/2012 , יום שלישי
לאחר עבודה ממושכת, עלה לאוויר האתר המשודרג של פורטל "יצאת גדול".
לקוחות מספרים
שרות ברמה הגבוהה ביותר יצאת גדול
קבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל מהתיאומים עם טל , דיוק ההגעה דבר חשוב מאין כמותו ועבודתו המדהימה של אלעזר, מקצועיותו, אמינותו , נחמדותו, ניקה את איזור העבודה לאחר שסיים. ממליצים בחום רב !!!

X
דוא"ל: