למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

איך לבחור טכנאי מזגנים בצורה נכונה?

אם אתם זקוקים לשירות מקצועי של טכנאי מזגנים, בוודאי כמו רבים אתם מתלבטים ולא יודעים באיזה טכנאי לבחור. היום ניתן למצוא מגוון רחב של טכנאים בכל רחבי הארץ, ולאור השמועות הרבות על חוסר אמינות ומקצועיות, רבים מבצעים בדיקות רבות מאוד לפני שהם בוחרים טכנאי אותו יזמינו לבית שלהם.

לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים טכנאי מזגנים בצורה נכונה הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לבדוק מה אומרים עליו האנשים שכבר התנסו בשירות שלו.

המלצות מלקוחות קודמים

באתר יצאת גדול תוכלו למצוא על כל בעל מקצוע מגוון רחב של המלצות שנכתבו על ידי לקוחות אשר התנסו בשירות שלו. ההמלצות הללו יכולות לאפשר לכם להכיר טוב יותר את הטכנאי האמור ולדעת האם כדאי לכם להעדיף דווקא אותו על פני בעלי מקצוע אחרים, או לא.

שימו לב כי חשוב מאוד לבדוק את ההמלצות הללו, ובאתר אמין כמו יצאת גדול אתם יכולים להיות בטוחים כי אלו המלצות שנכתבו על ידי לקוחות אמיתיים ולא המלצות מומצאות, כך שאתם יכולים לסמוך על ההמלצות הללו במאת האחוזים.

ניסיון רב בתחום

עוד נושא שכדאי לבדוק לפני שבוחרים טכנאי מזגנים, או כל איש שיפוצים ועבודות מקצועיות אחר, הוא הניסיון שלו. ככל שיהיה לטכנאי יותר ניסיון, כך הוא יוכל לבצע את העבודה לה אתם זקוקים בצורה הרבה יותר טובה והרבה יותר נכונה.

לכן, לפני שאתם פונים אל טכנאי מסויים בדקו כמה שנים הוא עובד בתחום וכך תוכלו לדעת האם מדובר באדם מנוסה מספיק או באדם שרק התחיל לעשות בתחום המיזוג ופחות כדאי לבחור בו.

הסמכה מקצועית

עוד נתון שחשוב לבחור לפני שבוחרים טכנאי מקצועי הינו ההסמכה המקצועית של הטכנאי. בדקו כי הוא מורשה מטעם החברה של המזגן שלכם לבצע תיקונים. כך אתם יכולים לדעת כי יש לו היכרות מקצועית עם מזגנים מהסוג שלכם וכך אתם יכולים להיות בטוחים כי הוא יוכל לבצע את העבודה על המזגן שלכם על הצד הטוב ביותר!
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: