רק הטכנאי של "יצאת גדול" פתר את הבעיה


התנור שלי לא נדלק ופניתי למס' טכנאים כולל חברה הנותנת שירות לתנורי סאוטר. טכנאי התנורים שמצאתי ב"יצאת גדול" היה היחיד שידע להגיד לי טלפונית שיש כפתור מסוים בתנור לא מכוון נכון   קרא עוד..

הובלה ואריזה

הדבר החשוב ביותר לכל מי שעובר דירה הוא שהרהיטים והרכוש לא יינזקו במהלך תהליך ההובלה. קודם כל זה חשוב מבחינה פיננסית שכל נזק לרכוש משמעותו נזק כלכלי במקרה ואין ביטוח, ואחר כך קיימת חשיבות לגבי הסנטימנטליות של הרכוש. כדי למנוע עוגמת נפש ותקלות כאשר אתם מזמינים חברת הובלות, חשוב להשקיע בתהליך האריזה. בין אם מדובר בהובלה קטנה או בפרויקט של העברת משרד או דירה, כדאי לקפיד על כל פריט ופריט.

שירות אריזה

חברת הובלות רבות מספקות שירות אריזה. חשוב להבין שזוהי הדרך הבטוחה והמקצועית ביותר לארוז רהיטים משום שהעובדים מנוסים בכך. ישנם כמה דרכים להזמין שירות זה:

  • הזמנת חומרי אריזה – באופן זה, המובילים מוכרים לכם את כל פריטי האריזה הדרושים ואתם אורזים בעצמכם. מומלץ לסמן את הקרטונים ולכתוב מה הם מכילים. חשוב להדגיש היכן מדובר בפריטים שבירים. זה חשוב לא רק להתהליך האריזה וההעמסה אלא גם לתהליך הסידור על המשאית.
  • הובלה ואריזה -  שירות מלא הכולל גם אריזה וגם הובלה. המובילים באים עם כל החומרים הדרושים ואורזים אותם. תהליך זה הינו מהיר יותר כי מדובר בעובדים אשר מנוסים ויודעים כיצד לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר.

השגחה על התהליך

אף אחד לא מכיר טוב יותר את הרכוש שלכם יותר מכם. העובדה כי הזמנתם שירותי הובלה ואריזה מקצועי, אינו אומר שלא צריך להשגיח על המובילים  כדאי לבדוק שהם עושים זאת נכון ומתייחסים למוצרים השבירים בזהירות. כל עין נוספת על הרהיטים יכולה רק לעזור. ולכן אנו ממליצים לקחת יוזמה ואחריות כדי שלא ייווצרו סיכונים.

משאית מתאימה

יש ליחס חשיבות לבחירת חברת ההובלה. משאיות מיושנות עם ברזנט במקום קירות, אינן יכולות להוות פיתרון אידיאלי. התעקשו על משאית סגורה. כמו כן, כדאי לבדוק שאותה החברה עובדת עם ביטוח הובלות, אחרת, במקרה של תאונת דרכים גם אם הרהיטים ארוזים בצורה הטובה ביותר שום דבר לא יציל אותם. אחרת לא תראו את הכסף בהקדם האפשרי.

מחפשים שירות הובלה ואריזה?  לחצו כאן
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: