תודה מפנימיית "נווה הדר"


בשמנו ובשם ילדי הפנימייה אנחנו רוצים להודות לכם על תרומתך הנהדרת לילדי הפנימייה. ביום המעשים הטובים, עשייה זו מחממת את הלב, ומשמחת את ילדינו.   קרא עוד..

הכן ביתך לחורף

רגע לפני שחודשי ינואר ופברואר מגיעים ואיתם הסערות והגשמים, חשוב להכין את הבית לחורף מכל הבט. כך תוכלו להימנע מצרות גדולות בהמשך בזמן סופות ולמנוע נזקים שעלולים לעלות לכם אלפי שקלים. כמעט בכל תחום שווה לבצע לא רק בדיקה אלא גם הכנה. לפניכם כמה טיפים שיעזרו לכם  להכין את הבית לחורף.

איטום

  • איטום גגות -  לא משנה באיזה שיטה בוצע איטום הגג שלכם, שווה לבצע בדיקה מקדימה לפני שהחורף מגיע במיוחד עם השתמשתם בשיטת זיפות גגות. יש לחדש את האיטום בשיטה זו לפעמים אפילו פעם שנה. אחרת תתעוררו  עם דליפה בחדר השינה.

  • איטום קירות – לא רק איטום הגג חשוב, אלא גם עמידות הקירות בפני רטיבות. עברתם לגור בבית ישן, כדאי שתבדקו שאין בו כתמי רטיבות מהחורף שעבר. בקשו מקבלן איטום לטפל גם בקירות במקרה הצורך.

חלונות

  • עבודות אלומיניום - זה קורה מידי פעם כאשר עוברים דירה. בבדיקה ראשונה לא מבינים את זה ואז כשמגיעות הרוחות מתגלה שהחלונות נותנים לרוח לחדור דרך הסדקים. בקשו מבעל הבית שיזמין איש אלומיניום על מנת שיחליף את החלונות או שימצא פתרון אחר לבעיית הרוח כמו איטום.

  • תריסים -  תריסים פלסטיק נחלשים עם השנים. שלבי התריסים יכולים לעוף החוצה בזמן סערת ברד. לכך חשוב לבדוק את חוזק התריסים. כאשר אתם מחליפים שלב, הקפידו להחליף גם את זה שמתחתיו וגם מזה שמעליו.

אינסטלציה

  • בדיקת צנרת –  לקראת החורף חשוב לבדוק את הצנרת כדי להימנע מנזילות ופיצוצי צנרת. חשוב במיוחד לעשות זאת בבית ישן. במקרים רבים שווה להחליף את הצנרת במספר חדרים או בכל הבית לגמרי. זה יכול למנוע צרות גדולות בהמשך כמו הצפות או בזבוז מים.

  • דוד שמש -  לא השתמשתם בדוד במשך כך הקיץ? לקראת החורף, על מנת שלא להיתקע בלי מים הפעילו את הדוד על מנת לבדוק שהוא לא מקצר ועל מנת לדעת שהוא עובד בכלל. רצוי לעלות לגג ולנקות את קולטי השמש בכל מקרה.

שיפוצים

חורף זאת לא תקופה טובה לשפץ ולכן כדאי לבצע את כל הדברים הדרושים בחודשי הקיץ.

  • תיקון גגות – אם יש בעיה ברעפים או בארגזי הרוח כדי לטפל בכך לפני שהרוחות וגשמים מגיעים. בצעו בדיקה בזהירות והזמינו שיפוצניק במקרה הצורך.

  • שיפוץ חדר אמבטיה – את העבודה הזאת יכולים לעשות גם קבלני שיפוצים ולא רק שרברבים. לאחר בדיקת צנרת שווה לבדוק האם כדאי לשפץ גם את חדר האמבטיה. כי אם כבר התחלתם להחליף שם את הצינורות -  עדיף לשפץ את כולה.

מיזוג אוויר

  • טיפול עונתי למזגן - בסתיו או באביב רצוי לבצע טיפול עונתי למזגן כדי לאתר תקלות אפשריות. בעונות המעבר המזגן לא ממש פעיל. לא על קור ולא על חוף. יכול להיות שהגז נגמר או שמתגבשת לה תקלה שתתפרץ בעתיד. כדאי לבדוק.

  • תנורים -  יש לכם תנורי חימום? כדאי לבדוק שהם לא מקצרים ושהם עובדים במלוא העוצמה.

מאיפה הכי כדאי להזמין בעלי מקצוע?

חשוב להזמין אותם ממקורות מוסמכים. אנו באתר יצאת גדול לוקחים אחריות על בעלי המקצוע שלנו ודואגים לספק מקצוענים בדוקים בכל תחום. כמו כן, במקרה של בעיה, יש מי שידאג לכם בכל שלב ושלב. חשוב לנו שכולם יהיו מרוצים. אתם מוזמנים לבדוק את המחירונים בכל התחומים באתר שלנו.

אז שהיה לכם חורף חם ונעים!

לרשימת אוטמים מומלצים -  לחצו כאן
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: