למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

מדוע לא לבצע התקנת גופי תאורה לבד?


התקנת גופי תאורה לבית היא אחד הדברים היפים ביותר שניתן לבצע בבית. גוף תאורה מעניק לנו תחושה מיוחדת של אור ומעניק לבית מראה מיוחד וחמים שלא ניתן לקבל באמצעים אחרים. כמובן שניתן להתקין את גוף התאורה באופן עצמאי אך זה מתכון לצרות שיכול להוביל לבעיות רבות. עדיף שאת התקנת גוף התאורה תעשו רק עם חשמלאי מנוסה שזה המקצוע שלו להתקין את הדופים. זהו עניין של בטיחות ואסור לזלזל בו כלל וכלל. כל אחד רוצה שתהיה לו את גופי התאורה הטובים ביותר אך לצורך כך אנו נדרשים לחשמלאי ברמה גבוהה ואת זאת יש לזכור.

>>> רשימת חשמלאים בדוקים

כיצד נבחר את החשמלאי הטוב ביותר?

שאלה מרכזית שמעסיקה רבים היא כיצד נבחר את החשמלאי הטוב ביותר להתקנת גופי תאורה, מכיוון שחשמלאי טוב הוא המפתח להצלחת ההתקנה. ראשית ניתן לערוך חיפוש באינטרנט אחר חשמלאים ולמצוא את החשמלאי שנראה לנו מתאים. התרשמו מהאתר של החשמלאי ובררו כמה שיותר פרטים שאתם יכולים מרשת האינטרנט. דבר נוסף שניתן לעשות הוא לפעול על סמך המלצות מחברים ומשפחה בכדי למצוא את החשמלאי הכי טוב שאתם יכולים להעלות על הדעת. ככל שתבררו יותר פרטים על החשמלאי כך סביר שתבחרו בחשמלאי טוב יותר. כאשר אתם מדברים עם החשמלאי שאלו אותו על ניסונו ומהי רמתו המקצועית בכדי לדעת אם הוא מתאים לכם.

כיצד נדע איזה גוף תאורה לשים?

התקנת גופי תאורה היא שאלה לא רק של בטיחות אלא גם של יופי ועל כן כאשר אנו מתקינים גופי תאורה אנו צריכים להתייעץ לא רק עם חשמלאי אלא גם עם מעצב פנים שיעזור לנו למצוא את גוף התאורה היפה ביותר שיתאים לבית שלנו. מעצב טוב יחליט יחד אתנו איזה גוף תאורה מתאים לנו ויעזור לנו לבחור את הגוף הכי יפה. למעצב יש ניסיון רב בבחירת גופי תאורה והוא יכול לעזור לנו רבות. בחרו במעצב טוב במרה גבוהה והכי חשוב אחד שאתם מתחברים אליו בכדי שהבחירות שלו יתאימו לטעם שאתם מבקשים ליישם בביתכם. 
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: