החזר כספי של 750 שקל


קיבלתי סך של 750 ₪ מחברת "יצאת גדול" עבור תלונה שהגשתי נגד אינסטלאטור בנושא מחיר מוגזם שנלקח ממני   קרא עוד..

התקנת מזגן בפרויקט חדש


עוברים לדירה בפרויקט חדש? תתחדשו. לא רבים יודעים אבל כאשר מדובר בבניין משותף לא ניתן להתקין מזגן לכל חדר, מכיוון שאת הגוף החיצוני מותר להתקין אך ורק במסתור הכביסה. לכן אין ברירה אלא להתקין מזגן מיני מרכזי. לשם כך חשוב להזמין טכנאי מזגנים שמומחה בסוג עבודה זה. הינה כמה דברים שצריך לדעת על התקנת מזגן מיני מרכזי בדירה חדשה.

>>> רשימת טכנאים אמינים ומקצועיים

עלות

התקנה מזגן מיני מרכזי תעלה לכם בין 3000-4000 ₪ כאשר מדובר בדירת 4 חדרים. זהו מחיר בסיסי שאינו כולל מע"מ. ישנם דברים שיכולים לייקר את העלות כמו אורך הצנרת שיש להתקין מעבר לסטנדרט שקיים בהצעת המחיר. המחיר לא כולל עבודות גבס. חשוב להבין: לא כל טכנאי מזגנים מומחה בעבודות גבס. לפעמים הוא עובד עם קבלן גבס ולכן יש לקבל הצעת מחיר נפרדת בעבור עבודות גבס. אנשים רבים מרחיבים את עבדות הגבס מעבר למה שנדרש בעבור התקנת המזגן.

מערכת בקרת אקלים

חוששים מכך שמזגן מיני מרכזי יצור ריבים במשפחה בגלל שאי אפשר לשלוט על כך חדר בנפרד? אל תדאגו. אפשר להתקין מערכת בקרת אקלים, הידועה גם בתור דמפרים. לדירה מסוג זה, העלות תהיה בין 1000-2000 ₪ סה"כ. כדאי להתקין את המערכת. כך בעצם, תוכלו לקבל אפקט של מזגן נפרד בכל חדר.

כמה יעלה המזגן עצמו?

מחירי המזגנים משתנים בין יצרן ליצרן. אבל מזגן איכותי יעלה לכם בין 6 ל 25 אלף ₪. האם יש צורך במזגן הכי טוב והכי יקר. לא בהכרח. התייעצו אם טכנאי מזגנים לגבי העלות. ישנם מזגנים איכותיים בעלות סבירה. קחו בחשבון שמחירי המזגנים עלולים להשתנות לכן הצעת מחיר שתקבלו בינואר יכול להשתנות על אוגוסט. מה גורם לשינוי? בין היתר שינויי על מיסים.

איך אפשר להוזיל את עלותה תקנת המזגן?

לכל בניין כיום יש קבוצת וואטאפ. אם כל אחד ייקח יוזמה ויפנה לטכנאי מזגנים כדי לקבל הצעת מחיר קבוצתית, תוכלו להוזיל את עלות ההתקנה באופן מאוד משמעותי  -  ברמה של 500-1000 ₪ הנחה לכל דייר. לטכנאי זה יהיה משתלם מאוד לקבל פרויקט כל-כך גדול.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: