המלצה על מדריך יצאת גדול


הרגע יצא מביתי שמוליק, מתקן מכונות כביסה מרעננה (עמ׳ 81), שתיקן מכונת כביסה בשירות מצויין ומחיר הוגן. תודה על המדריך:) אילן   קרא עוד..

טכנאי מקררים יצאת צדיק

עם כל ענה חדשה של תכנית הטלוויזיה יצאת צדיק, הציבור מזדעזע מחדש עד כמה קל לבעלי מקצוע כמו טכנאי מקררים לעבוד על לקוחות. הרמאים לא מנצלים רק מבוגרים, אלא גם מנצלים את חוסר ההבנה של כל לקוח פוטנציאלי ע"י המצאת תקלות. לכן חשוב מאוד לבדוק טוב את מי אתם מזמינים לפני שאתם שולפים את הארנק.

טכנאי המקררים של יצאת גדול

מתוך הבנה וחקר תחום בעלי המקצוע, הבנו שלא כל בעל מקצוע שמכריז על עצמו מקצועי הוא באמת כזה. בהשראת התכנית יצאת צדיק, הקמנו את חברת יצאת גדול תוך כדי התמקדות ב 2 מישורים:

1. און ליין – אתר יצאת גדול מרכז את כל בעלי המקצוע האפשריים ברחבי הארץ במקום אחד. כל מה שאתם צריכים הוא לחפש לפי האזור שלכם. ניתן לסנן את החיפוש גם לפי תתי תחומים בכל מקצוע.

2. מדריך יצאת גדול: אני מבינים שלא לכולם יש את הזמן או היכולת לחפש באינטרנט. לשם כך אנו מפרסמים את מדריך יצאת גדול ומחלקים או בערים הגדולות ברחבי הארץ. גם בו ניתן למצוא בעלי מקצוע בכל הסיווגים.

איך למנוע תקלות במקררים

כדי שלא יהיה צורך להזמין טכנאי מקררים כל חודש, חשוב מאוד לתחזק את המקרר ולדאוג לאתר תקלות בזמן.

הצטברות קרח -  קמתם בוקר אחד וגיליתם שהפריזר נראה כמו אנטרקטיקה? יכול להיות שיש תקלה רצינית במערכת ההפשרה. מצד שני  אולי זו הצטברות קרח שאפשר לפתור ע"י הפשרה. פנו את המקרר מתכולתו ונתקו אותו מהחשמל למשך 12 שעות לפחות. קחו בחשבון שיזרום בהדרגה קרח מהמקפיא ולכן התכוננו מראש.

בידוד -  כאשר האוויר חודר לתוך המקרר מבחוץ, הוא יכול לפגוע בפעולתו. בדקו לפחות פעם בחודש אם אין פגם בגומיות מסביב לדלתות. כמו כן הקפידו לסגור את המקרר בעדינות ולא לטרוק את הדלת כדי למנוע שחיקה.

מרחק – הזמנתם מקרר? כדאי למדוד קודם כל שיש לו מקום פנוי. רצוי לשמור על מרחק של 10 סנטימטר מהקיר כדי לא לפגוע בפעולתו. בשום אופן את תצמידו אותו לקיר כדי לחסוך מקום.

איך לבחור טכנאי מקררים

דפוס החיפושים בגוגל השתנה כך שלפעמים אנשים רושמים טכנאי מקררים יצאת צדיק במטרה למצוא שירות הוגן. קחו בחשבון שלא כל מי שמכריז על עצמו כצדיק היה בתכנית של חיים הכט. להלן כמה קריטריונים שיעזרו לכם להגיע להחלטה הנכונה.

  • הסמכה מקצועית -  לא כל טכנאי שפועל בתחום הוא בהכרח מקצועי. כדי לוודא שמדובר במקצוען לכל דבר, רצוי לבדוק את ההסכמות שלו. אל תהססו לראות תעודות מקורסים כדי להיות בטוחים שמדובר בבעל מקצוע מיומן.

  • ניסיון – באתר שלנו לא תמצאו בעלי מקצוע עם ניסיון פחות מ 3 שנים. לא משנה מאיזה מקור אתם בוחרים את בעל המקצוע – כדאי לשים לב לכך.

  • המלצות – טכנאי מקררים שאין לו המלצות מלקוחות זהו מקרה שצריך להדליק נורה אדומה. לטכנאי מנוסים צריכות להיות המלצות. אצלנו תוכלו למצוא אותם בכרטיסי העסק של הטכנאים באתר.

 

  • מחירים -  לעבודות תיקון מקררים ישנו טווח מחירים ברור. ישנם מקרים שלא תמיד ניתן לדעת כמה הטיפול יעלה מראש. ובכל זאת, היו מודעים  למחירים. התקלקל לכם המקרר באמצע הלילה? נסו לדחות את התיקון עד לבוקר. המחירים בלילה הם יקרים יותר. היזהרו מבעלי מקצוע שמנצלים את הלחץ והמצוקה של הלקוחות כדי להפריז במחירים. בקשו כמה שיותר הצעות לפני הגעה להחלטה.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר כמו גם לקרוא את שאר הכתבות בבלוגים של יצאת גדול.

להזמנת טכנאי מקררים במרכז הארץ -   
מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: