המלצה על יצאת גדול


ברצוני לרשום כמה מילות חמות ותודה מיוחדת לדודי על היחס החם, המקצעיות, המסירות , על האמינות,   קרא עוד..

יצאת גדול יצאת צדיק

רבים מאיתנו שנזקקו לשירותים של בעלי מקצוע בתחומים שונים, מכירים את התופעה. אתם מזמינים בעל מקצוע לתיקון תקלה דחופה, הוא נשמע נהדר בטלפון ומגיע פחות או יותר בזמן שבו קבעתם להיפגש. אבל אז מתברר שהוא לא הביא איתו את הכלים המתאימים, או שהפועל שלו חולה, ובכלל למה לא אמרתם לו שאתם גרים בקומה שלישית? בקיצור, בעל המקצוע החביב שהזמנתם בטלפון מתגלה כבעל מקצוע מהסיוטים, ואם זה לא מספיק, הוא גם גובה מכם מחיר מופרז. התוכנית 'יצאת צדיק' ששודרה בערוץ 2, נוצרה על מנת לטפל בשוק הפרוע של בעלי המקצוע בישראל. בעלי מקצוע בתחומים שונים, הוזמנו לתקן תקלות יזומות בבתים שונים ולא ידעו שהם מתועדים ברשת של מצלמות נסתרות. כמובן שהיו לא מעט בעלי מקצוע שהתגלו כנוכלים, או לפחות כבעלי מקצוע לא ישרים, אולם במהלך התוכנית, התגלה גם מספר רב של צדיקים. בעלי מקצוע אמינים שאצלם מילה זו מילה. 

 

תוכנית הטלוויזיה 'יצאת צדיק', הייתה אמנם תוכנית חשובה, אולם, כמו כל תוכנית טלוויזיה, היא הייתה מוגבלת מבחינת ההיקף ומבחינת אנשי המקצוע שנבדקו בה. חברת 'יצאת גדול', הפועלת על פי עיקרון דומה, עורכת בדיקות מקצועיות ומקיפות של אנשי מקצוע בתחומים שונים, על מנת לאפשר לכם, הלקוחות, הזקוקים לשירותים של בעלי מקצוע, ליהנות מהשירותים הטובים ביותר.

 

איך זה עובד? בדומה לפורמט של 'יצאת צדיק' גם חברת 'יצאת גדול', בודקת את בעלי המקצוע באופן סמוי. שמאים חיצוניים יוזמים תקלות בבית, מזמינים בעלי מקצוע, בודקים אותם במספר מישורים ומעבירים את הנתונים לחברה. רק לאחר שקלול בין תוצאות הבדיקות הסמויות לבדיקות רבות נוספות ורק לאחר שמתברר כי בעלי המקצוע עומדים בתקני האיכות המחמירים, הם יכולים להצטרף אל חברת 'יצאת גדול'. 

טוב לדעת. יצאת צדיק

מי לא זוכר את הלהיט הטלוויזיוני 'יצאת צדיק' עם חיים הכט? התוכנית, ששודרה מספר עונות בערוץ 2, התבססה על צילום במצלמה נסתרת של בעלי מקצוע בזמן עבודתם, חשפה את הנוכלים ואיתרה את בעלי המקצוע האמינים, הישרים והמיומנים. התוכנית אמנם ירדה מהאוויר, אבל חברת 'יצאת גדול', ממשיכה לבדוק ולאשר בעלי מקצוע בתחומים שונים.

 

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: