החזר כספי של 750 שקל


קיבלתי סך של 750 ₪ מחברת "יצאת גדול" עבור תלונה שהגשתי נגד אינסטלאטור בנושא מחיר מוגזם שנלקח ממני   קרא עוד..

יצאת צדיק בעלי מקצוע

אין היום מי שאינו שואף לקבל את השירות הטוב ביותר תמורת המחיר ההוגן ביותר. לא קלה היום דרכם של לקוחות באיתור בעלי מקצוע איכותיים. לאחר שתכנית הטלוויזיה יצאת צדיק חשפה עד כמה בעלי המקצוע יכולים לרמות אנשים, הצרכנים הפכו להיות הרבה יותר קפדנים ונבונים ולכן היום לבעלי המקצוע עצמם לא ממש קל להשיג לקוחות.

למצוא בעלי מקצוע צדיקים דרך יצאת גדול

המטרה שלנו בתור חברה שמבינה לעומק את כל הדאגות שלכם, היא לספק לכם בעלי מקצוע שנבדקו מראש והוכחו כאמינים. יצאנו במיזמי בדיקות בדומה ליצאת צדיק  מלווים בשמאי חיצוני. אחרי ביצוע תקלות יזומות הצלחנו למפות את הצדיקים מהרמאים. באתר שלנו תמצאו אך ורק בעלי מקצוע אמינים. כמו כן, כאשר גילינו בהמשך הדרך כמה חאפרים, הוצאנו אותם מהאתר והכנסנו אותם לרשימת בעלי המקצוע שנפסלו.

כל בעלי המקצוע במקום אחד

אצלנו ניתן למצוא את כל בעלי המקצוע האפשרי מחולקים לאזורים ובהתאם לסוג העבודה הנדרשת. כמעט בכל כרטיס של בעל מקצוע ניתן לקרוא ביקורות וחוות דעת ובהתאם לכך לבחור את האינסטלטור, השיפוצניק או הטכנאי שאתם זקוקים לו.

פיקוח על מחירים

לא רק איכות העבודה חשובה לנו אלא גם מחיר הוגן ומשתלם. באתר תוכלו למצוא מחירונים לכל תחום. כך שלפני שאתם מזמינים בעל מקצוע כלשהו. יהיה באפשרותכם לדעת האם הוא נותן מחיר סביר או שהוא סתם מגזים. לא מרוצים מהמחיר? צרו אתנו קשר ואנחנו נטפל בזה עבורכם מול בעל המקצוע.

אחריות מלאה על כל תיקון

מלבד סתימות, ניתן לקבל אחריות מלאה על כל עבודה לכל תיקון. למעשה ניתן להוריד טופס מהאתר שלנו ולהחתים עליו את בעל המקצוע שהזמנתם. אם הגעתם אלינו דרך אחד מהמדריכים שאנו מחלקים ברחבי הארץ, בוודאי שמתם לב שכל דף של בעל מקצוע כולל הוא גם הוא כתב אחריות. אל תהססו להחתים את הטכנאי לאחר הזמנתו. אחרת לא תוכלו לקבל אחריות על כל עבודה.

אמינות

גם אם בעל המקצוע נראה לכם הכי אמין, המחירים שלו סבירים, יכול להיות שהוא מצא פתרון לא איכותי שיגרום לכך שהבעיה תחזור. למשל מדבירים שמרססים והג'וקים חוזרים לאחר כמה ימים כי נעשה שימוש בחומר זול ולא מספיק אפקטיבי. גם  אינסטלטור שמצא פתרון זול הוא כמו סתם פלסטר על פצע פנימי. לכן אנו בודקים לעומק את האמינות ומראש דורשים עמידה בתנאים נוקשים כמו המלצות מלקוחות שאינם קרובי משפחה,  בעלי עבר נקי וניסיון של לפחות 3 שנים.

שירות לקוחות

למרות שאתם הופכים להיות הלקוחות של בעלי המקצוע שהזמנתם מאתר יצאת גדול, אנחנו, נשמח להיות אלו שיתנו לכם גב מולם במקרה של בעיות. העבודה שלנו לא מסתכמת בכך שאנו מספקים בעלי מקצוע אמיני, אלא גם בודקים אותם ומפקחים אליהם, כך שאנו יוצרים קשר עם הלקוחות שהזמינו את בעל המקצוע דרכנו ושואלים עד כמה הם מרצוצים ואם המחירים היו סבירים. אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה לפני, אחרי ותוך כדי הזמנת בעל מקצוע. לא מצליחים להחליט איזה בעל מקצוע להזמין, השאירו לנו את העבודה והנציגים שלנו ישמחו להפנות אליכם מקצוען אמתי בכל תחום אפשרי.

עוד מידע על בעלי המקצוע אם מוזמנים למצוא בבלוגים באתר

לרשימת אינסטלטורים אמינים בתל אביב
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: