למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

יצאת צדיק מזגנים

כאשר הקיץ מגיע המזגנים מתחילים לעבוד שעות נוספות. כתוצאה מכך הם מתקלקלים ולכן גם טכנאי המזגנים עובדים מסביב לשעון. במדינה חמה כמו ישראל, מזגן שהתקלקל בקיץ יוצר בעיה גדולה. בעלי עסקים (למשל כמו מנהלי חדרי כושר) עלולים לספוג הפסדים כתוצאה מכך. לכן הם עובדים במקרים רבים 24/7.

היזהרו מרמאים

תכנית הטלוויזיה יצאת צדיק של חיים הכט חשפה כמות גדולה מאוד של רמאים לצד צדיקים בכל תחום אפשרי של בעלי המקצוע. טכנאי מזגנים, אינסטלטורים, טכנאי מחשבים ואחרים. האמינות, המחיר והמקצועיות היו שלושת הפרמטרים לפיהם נמדדו בעלי המקצוע דרך מצלמה נסתרת. בכל תכנית מחדש הצופים הופתעו לגלות עד כמה גדולה כמות הרמאים. תקלות הומצאו, ניתנו מחירים מופרזים ועוד.

הצדיקים של יצאת גדול

 חברת יצאת גדול, הושפעה מתכנית זו ושמה לה למטרה לספק לקהל הלקוחות ברחבי הארץ בעלי מקצוע אמינים באזורם. אנו לא מאפשרים לכל טכנאי מזגנים להופיע אצלנו באתר. כדי להתקבל לפרסום ביצאת גדול, יש להיות בעל 3 שנות ניסיון לפחות, ללא עבר פלילי, עם המלצות מוכחות שלא הגיעו מקרובי משפחה וחברים ועוד.

רשימת בעלי המקצוע שנפסלו

זה נכון שישנם עוד בעלי מקצוע אשר עובדים במתכונת דומה, אבל לא תמצאו אף חברה שמוכנה לפרסם רשימת בעלי מקצוע שנפסלו. עד כמה שהבדיקות שלנו מחמירות, במספר מקרים בעבר, המקצוענים הללו לכאורה הצליחו להונות לקוחות. לאחר בירור שעשינו, החלטנו לא רק שלא לפרסם אותם באתר, אלא גם להכניס אותם לרשימה השחורה כדי שאנשים לא יזמינו אותם דרך מקור אחר.

מוקד שירות לקוחות

למזמינים טכנאי מזגנים דרך יצאת גדול, יש גב חזק. הגב הזה הוא אנחנו. בכל בעיה מול הטכנאי, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נדאג לגשר בינכם ולבין בעל המקצוע. כמו כן אנו מספקים ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות. הלקוחות של יצאת גדול עומדים במרכז ולכן אנו שמחים לתת להם גב בכל שלב. מתלבטים איזה בעל מקצוע להזמין? צרו אתנו קשר ואנו נספק לכם רשימת טכנאי מזגנים מומלצים.

אחריות על כל עבודה

אם בחרתם את הטכנאי דרך המדריך, אנו ממליצים להחתים אותו על כתב האחריות שמופיע בתחתית כל דף של בעל המקצוע. כתב זה מחייב את הטכנאי לתת לכם אחריות מלאה כמעט על כל עבודה. במידה והזמנתם שירות תיקון מזגנים דרך האתר, ניתן להוריד גם שם כתב אחריות ולהחתים עליו את בעל המקצוע.

מחירים

באתר ניתן למצוא מחירונים הכוללים מחירים ממוצעים לכל העבודות המרכזיות כמו למשל התקנת מזגנים, מילוי גז ועוד. לכן, לפני הזמנה, אל תשכחו לבדוק את המחירים ולהצליב אותם מול מקומות אחרים כדי לוודא שלא מרמים אתכם. שימו לב שתעריפי הביקור מתייקרים אחרי שעות העבודה הרגילות. המחירים עלולים להיות גבוהים ב 30% מהרגיל כאשר מדובר בשישי בערב או במהלך כל יום שבת.

המלצות

אנו ממליצים לכם לבחור טכנאי מזגנים בקרבת מקור מגוריכם ורצוי מהעיר בה אתם גרים. בדקו את ההמלצות והתגובות בכרטיסי בעלי העסק. יש לדעת להבדיל בין המלצות אוטנטיות לבין מתחרים המעוניינים לפגוע בעסקים של אחרים.

טיפ קטן: יש לוודא את המחיר עבור העבודה כבר בשיחת הטלפון. זה נכון שלא תמיד ניתן לתת מחיר מדויק, אבל רצוי לדבר עליו כבר כאשר אתם מתחילים את המשא המתן. לרמאים יש נטייה לקבוע מחירים  מופרזים בשטח במיוחד כאשר הם מזהים לחץ ומצוקה מצד הלקוח.

רשימת טכנאי מזגנים  

 
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: