שרות ברמה הגבוהה ביותר יצאת גדול


קבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל מהתיאומים עם טל , דיוק ההגעה דבר חשוב מאין כמותו ועבודתו המדהימה של אלעזר, מקצועיותו, אמינותו , נחמדותו, ניקה את איזור העבודה לאחר שסיים. ממליצים בחום רב !!!   קרא עוד..

כיצד להיזהר משרברבים נוכלים

אין אחד שלא ראה את תכנית הטלוויזיה יצאת צדיק ולא שינה את הדרך בה הוא מזמין בעלי מקצוע ובודק אותם. אנו לא טוענים כי כל בעלי המקצוע הם נוכלים, אבל בכל עיר אפשר למצוא כמה כאלה בין אם אתם מזמינים אחד למטרת תיקון נזילת מים או פתיחת סתימות ובין אם אתם זקוקים לו לעבודות הרבה יותר מורכבות. יש 2 סוגי נוכלים: הסוג הראשון עושה עבודה גרועה במחירים מופרזים או רק דורש מחירים מופרזים. הסוג השני עוד עלול לשדוד אתכם או לעשות מעשה נבזי אחר. להלן כמה דוגמאות לנוכלים מסוג השני.

צילם את הלקוחה במקלחת

בשבוע שעבר דווחה העיתונאית הדס שטייף בדף הפייסבוק שלה על המקרה הבא: אישה אשר מתגוררת באור יהודה הזמינה אינסטלטור על מנת לתקן סתימה במקלחת לאחר שלא הצליחה לתקן זאת בעצמה. השרברב הגיע, בדק ולטענתו לא מצא כל בעיה. הוא ביקש מהגברת להיכנס להתקלח כדי שהוא יוכל להבין את התקלה תוך כדי. תוך כדי כך שהאישה נכנסה להתקלח, השרברב הציץ דרך חור שמצא וצילם את האישה בטלפון הסלולארי שלו. האישה הבחינה בכך, יצאה מהמקלחת הכתה את השרברב והזמינה את המשטרה.

גנבות

במקום אחר, בחור צעיר שגר לבדו בדירה הזמין אינסטלטור בפתח תקווה אבל הוא עשתה זאת בזמן שהיה בעבודה. הוא השאיר לו מפתח מתחת לשטיח והסבירה לו על אודות התקלה. השרברב תיקן אותה במהירות והבחור ביקש מהשכנים שישלמו לו ולאחר מכן הוא החזיר להם את הכסף. כאשר הגיע בערב הביתה גילה שנגנבו לו מהדירה ארנק עם מזומנים שהוא שמר באחת המגירות. הוא התקשר לשרברב אך לא היה קול ולא עונה הוא נעלם כלא היה.

יוצר התקלות

מקרה נוסף: אישה אחת הזמינה אינסטלטור בראשון למטרת תיקון נזילה פשוטה במטבח. על הדרך השרברב החמיר התקלה ו"גילה" נזילות נוספות אותן הוא למעשה יצר במו ידו. מפה לשם הוא החליף לה את כל הצנרת בבית. מאוחר יותר התברר לה שלא היה ולא נברא, והוא סתם המציא את התקלה.

איך לזהות נוכלים?

במקרה של השרברב אשר הציץ במקלחת אפשר היה לזהות בקלות סוטה כמוהו. הגברת לא הייתה צריכה להיכנס למקלחת אלא פשוט להפעיל את זרם המים. במקרה השני, לעולם אל תשאירו מפתחות לבעלי מקצוע, ולא משנה עד כמה אתם בוטחים בהם. היו איתם בזמן שהם באים. זה תקף במיוחד לגבי המקרה השלישי. מומלץ להיות בכל עת עם השרברב כדי לראות שהוא לא יוצר תקלות נוספות כדי לקחת מכם כסף. פשוט צריך להיות ערניים. רצוי שיהיה לפחות עוד מישהו אחד אתכם כאשר מגיע בעל מקצוע. כך הוא יחשוב פעמיים לפני שהוא מעז לעשות משהו.

למצוא שרברבים אמינים

בדיוק בגלל בעלי מקצוע כאלה, אנו ביצאת גדול החלטנו לעשות הכל כדי שתוכלו לאתר אינסטלטורים אמינים. לא משנה איפה אתם גרים בארץ ואיזה בעיה יש באינסטלציה שלכם, ע"י חיפוש בסיווג התאים תוכלו למצוא שרברבם אמינים לכל מטרה. בדקנו כל אחד מהם לפני שהכנסנו אותם לאתר. בדקו שיש להם ותק של 3 שנים, שיש להם את כל תעודות ההסכמה המתאימות, שאין להם עבר פלילי ועוד. כמו כן אנו נותנים שירות לקוחות מול בעל המקצוע, כך שאם תזמינו בעל מקצוע דרכנו יש מי שיגן עליכם אם יתעוררו בעיות מסוימות. אתם מוזמנים לבדוק את הסיווגים המתאימים באתר, כמו גם את הכרטיסים של בעלי המקצוע לפני שאתם מגיעים להחלטה.

לרשימת אינסטלטורים אמינים לחצו כאן
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
אינסטלטורים
אינסטלטורים
X
דוא"ל: