איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

מדוע בחלק מהבתים יש חד פאזי?


מה זה בעצם חד פאזי? מה המשמעות של זה? חד פאזי הוא הצורה שבה החשמל נכנס לבית כלומר כמות המתח שניתן לספק לבית אחד. בעבר היה נהוג מתח חד פאזי עם 25 אמפר. מדובר במתח נמוך מאוד שלא מספיק כמעט לעשות שום דבר ומדובר בבעיה רצינית בבתי רבים. לאחר ה-25 אמפר העלו את רמת הפאזה ל40 אמפר. מדובר ברמה יותר גבוהה אך גם היא לא הספיקה לשימוש והיה צורך להשתמש ביותר פאזות וכל נרחיב מיד. עלות המעבר מ25 אמפר ל40 אמפר יכולה להסתכם בכ5000 ₪ וזאת עקב התשלום לחברת החשמל ולחשמלאי שיבצע את העבודה ויש לקחת זאת בחשבון.

מה זה תלת פאזי?

כחלק מהבעיה ש40 אמפר ו25 אמפר לא מספקים לבית פרטי כיום בישראל עם הצריכה הרבה שלו הוחלט לעבור לתקן של תלת פאזי. תלת פאזי מאפשר לנו להפעיל הרבה יותר מכשירי חשמל בו זמנית ומדובר ביתרון עצום. רק תארו לכם שאתם יכולים להפעיל את התנור, את מכונת הכביסה ואת המדיח בו זמנית ולא צריכים לשחק בין המכשירים בכדי שתבינו עד כמה משמעותי המעבר לתלת פאזי ועד כמה הוא משנה את התפיסה בתחום החשמל הביתי. כיום יותרו יותר בתים עוברים לתלת פאזי ומדובר בצעד חיובי ונדרש שחייבים לבצע בכדי לעשות את העבודה טוב יותר.

כיצד מתקינים תלת פאזי?

יותר ויותר בתים שבהם יש חד פאזי מבינים כי עדיף לעבור לתלת פאזי ולהשתמש במערכת שונה ואיכותית יותר. לצורך התקנת התלת פאזי יש צורך לקחת חשמלאי מוסמך שיבצע את העבודה ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף יש צורך לקבל אישור מחברת חשמל והיא עורכת ביקורת בבית לוודא כי המערכת מתאימה. התשלום שתצטרכו לשלם לחברת חשמל בגין המעבר לתלת פאזי הוא 3600 ₪. לא מדובר בסכום זול אך הוא שווה את המעבר מכיוון שכך הפקק שלנו לא יקפוץ כל הזמן ומערכת החשמל תוכל לעמוד בעומסים הרבה יותר גדולים ממה שאתם חושבים. תלת פאזי הוא כורח שיש לבצע ואין להתחמק מלעשות אותו מכיוון שהדבר רק מועיל לבית שלכם. לרשימת חשמלאים
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: