שליחת אינסטלטור חלופי


שלחתי מכתב תלונה בה הובעה חוסר שביעות רצוני מבעל מקצוע (אינסטלטור) שהומלץ על ידכם במדריך ובאתר. לאחר בדיקה, חברת "יצאת גדול" שלחה לביתי אינסטלטור אחר אשר ביצע התקנה מקצועית ואיכותית   קרא עוד..

מה עושה הנדימן


הנדימן הוא בחור עם ידי זהב. הוא יכול להיות האב או הדוד במשפחה, הוא יכול להיות השכן והוא יכול להיות בעל מקצוע לכל דבר. הוא אינו מתמחה בשום דבר ספציפי אבל הוא יכול לטפל בכל דבר עקב ניסיונו הרב. הוא יכול לחסוך לכם לא מעט כסף ולעזור לכם במקומות בהם כל הפתרונות האחרים נכשלו. אז מה עושה הנדימן?

  • הרכבת רהיטים - לא מעט אנשים משאירים את הרהיטים שלהם בדירה הישנה או זורקים אותם כשהם עוברים דירה. אחת הסיבות היא שאין להם מושג איך לפרק אותם ולהרכיב אותם מחדש בדירה החדשה. לשם כך כדאי להזמין את שירותיו של הנדימן. הוא יוכל לפרק את הרהיטים, לשמור על שלמותם ולהרכיב אותם בדירה החדשה.

  • שיפוצים קטנים - גיליתם סדקים בחדר האמבטיה? הטיח מתפורר? אחד מהחדרים זקוק לצביעה אבל אתם לא רוצים לעשות זאת בעצמכם? הזמינו הנדימן. לאף קבלן שיפוצים לא ישתלם להגיע אליכם בשביל לבצע תיקונים קטנים. הם תמיד יעדיפו עבודות גדולות ומשתלמות. ההנדימן יקנה את החומרים הדרושים ויעשה את העבודה בקלות כמו חידוש רובה באמבטיה למשל.

  • עבודות חשמל - הזמן חשמלאי לתיקון קטנים עלולה להיות לא משתלמת. לעומת זאת מחירי הנדימן אמורים להיות זולים יותר. למטרת תיקונים כמו החלפת שקע חשמלי או תיקונו -  רצוי להזמין הנדימן אשר מבין בעבודות חשמל.

  • אינסטלציה - יש לכם סתימה שאתם לא מצליחים לפתוח? אתם לא בטוחים שקניתם את החומר המתאים לפתיחת סתימות? הוא יעזור לכם בתיקוני אינסטלציה קטנים שאינם דורשים עבודה מורכבת כמו פירוק ריצפה או החלפת צינורות.

 

  • פתרונות אחסון – מכוון שלהנדימנים יש את כל כלי העבודה האפשריים, הם צריכים מקום לאחסן אותם. לכן הם גם מומחים בפתרונות אחסון. רוצים לארגן את המחסן שלכם בצורה טובה ויעילה. רוצים לתלות שידות בצורה שלא תבזבז מקום? זהו האיש המתאים ביותר למשימה זו.

  • תיקון מוצרי חשמל – ידי זהב הוא הכישרון הכי שימושי שקיים. האנשים הללו יכולים לעבוד במקצוע אחד במשך היום ובשאר הזמן לעזור בתיקונים תמורת תשלום (לפעמים אפילו סמלי בלבד). רבים מהם מנוסים בתיקון מוצרי חשמל מכל הסוגים.

  • רכב -  אם אתם נוסעים למוסך בכל פעם שצריך להחליף נורה או לבצע טיפול קטן, כדאי להזמין הנדימן  שיודע לעשות זאת. כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף. טיפולים קטנים לרכב אפשר לבצע באופן עצמאי. כל מה שצריך לעשות הוא לקנות את חלקי החילוף הנכונים.

בחירת הנדימן

חשוב להבין שהנדימן הוא איש שצריך להזמין לביצוע עבודות קטנות או פשוטות. מתי הכי כדאי להזמין הנדימן? כאשר יש כמה בעיות בבית. כך הוא יכול לטפל בכולם במקום שתזמינו 4-5 בעלי מקצוע ותשלמו לכל אחד מהם בנפרד. ההבדל בין הזמנת הנדימן לכמה בעלי מקצוע הוא משמעותי. כאשר מדובר בתקלות רציניות -  אנו ממליצים להזמין בעלי מקצוע מומחים בתחומם.

האם כדי לתקן דברים בשיטת עשה זאת בעצמך?

כדאי לנסות. אבל ברגע שאתם מבינים שאתם לא יודעים מה לעשות ואתם חוששים לגרום יותר נזק, רצוי לוותר על העניין. אפשר ליצור קשר עם בעל מקצוע ולבקש את עזרתו בהדרכה מרחוק. רבים מהם ישמחו לעזור לכם כי לאף אחד המצדדים לא ישלם  שהוא יגיע. הוא יעזור לכם כדי להגדיל את הסיכוי שבעת תקלה חמורה אתם תזמינו אותו.

להזמנת הנדימן לחצו כאן

מידע נוסף:

איך מזהים בעל מקצוע חאפר

הכן ביתך לחורף
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: