מנשה היקר שלום רב,


בני ראוי לציון לשבח אודות דרכו ומשאיר אחריו שובל של "הילה" מקצועית שלא מכירים . אין ספק שחברת "יצאת גדול" יכולה להיות גאה בעצמה שנותני שירות כמו בני - הם המייצגים אותה . נשמח אם מכתב ציון לשבח זה - יועבר לבני , אין ספק שמגיע לו !!!! הבחור פשוט "כוכב עולה" בשמי נותני השירות בישראל .   קרא עוד..

מכונת כביסה לתקן או לקנות


מכונת הכביסה שלכם התקלקלה? אתם לא יודעים אם כדאי לתקן אותה או לקנות חדשה? אנחנו ננסה לעזור לכם כדי שתוכלו לבצע בדיקה למכונה ולהגיע להחלטה הטובה והמשתלמת ביותר. ישנם מכונות כביסה יקרות וישנם מכונות במחירים נמוכים יותר, אבל לפעמים עדיף לתקן את המכונה ובכך לחסוך כסף. כך צריך לפעול לפני שמגיעים להחלטה:

לקנות חדשה

  • אורך חיי מכונת הכביסה - אם גיל מכונת הכביסה שלכם הוא מעל 10 שנים ובשוק כבר קיימים דגמים חדשים ומתקדמים הרבה יותר. רצוי לקנות מכונת חדשה. כל מכשיר חשמלי בבית נשחק בסופו של דבר ובמיוחד לאחר פרק זמן זה, כך שביצועיו הופכים לפחות טובים. במקרה ואין לכם את התקציב הדרוש לקניית מכונה והתיקון יקר מידי -  כדאי לשקול שימוש במכבסה ציבורית.

  • תקלות רבות -  לא משנה כמה המכונה קיימת, אם כל שני וחמישי מתרחשות תקלות חדשות, בסופו של דבר אתם תבזבזו יותר כסף על תיקון מאשר על קניית מכונת כביסה חדשה. במקרים רבים התקלות נגרמות בעקבות שימוש לא נכון כמו העמסת יתר, פילטר מלוכלך או צינור סתום.

  • מנוע מושבת -  גם אם מחיר המנוע הוא זול יותר מכל המכונה עצמה, מדובר בהשקעה לא משתלמת. במקרה כזה עדיף להוסיף כסף ולקנות מכונה חדשה. מנוע הוא החלק היקר ביותר ולכן רוב האנשים מעדיפים שלא להחליפו.

  • צרכים משתנים -  אם המכונה התקלקלה ובאותו זמן המשפחה התרחבה והצרכים השתנו. כדאי לקנות מכונת כביסה גדולה יותר. כך תעשו פחות כביסות והשחיקה תהיה הרבה יותר קטנה.

לתקן

  • תקלות פשוטות – כאשר מתרחשות תקלות קטנות אין כל סיבה למהר ולקנות מכונה חדשה. אין מכשיר חשמלי שאינו מתקלקל מידי פעם מסיבה זו או אחרת. ישנם חלקי חילוף כמו כפתורים, פילטרים וצינורות שלא עולים ביוקר ולכן, במקרים כאלה, אין כל צורך להחליף מכונה ובמיוחד עם היא חדשה.

  • מכונה באחריות -  כל מי שקונה מכונת כביסה אמור לקבל עליה אחריות. נצלו אותה -  המכונה התקלקלה לפני שהיא פגה? צרו קשר עם החנות או היצרן ממנו רכשתם את המוכנה. הם ישלחו לכם טכנאי מכונות כביסה ואתם לא תצטרכו לשם אפילו לא שקל אחד על כל התהליך.

  • הזמנת טכנאי מכונות כביסה -  לאחר הזמנתו בקשו ממנו לבדוק את המכונה ולתת הצעת מחיר לתיקון. ברגע שמדובר במאות שקלים בלבד -  שווה לתקן אותה. במקרים רבים כאשר לא משתלם לתקן הטכנאי יזהיר אתכם מראש.

איך למנוע תקלות במכונת כביסה?

תחזוקה – כאן הכל מתחיל. כאמור, על תעמיסו יותר בגדים ממה שהמכונה יכולה להכיל. לא רק שזה יפגע במכונת כביסה, אתם גם לא תצליחו לקבל בגדים בניקיון מקסימלי. עדיף לקנות מכונה גדולה יותר או לבצע כמה כביסות באותו היום.

אבנית – זהו אחד הגורמים המרכזיים לשחיקת התוף. המים בישראל קשים. עם השנים האבנית מצטברת ופוגעת בפעולת מכונה הכביסה. השתמשו בחומרים מסירי אבנית על מנת להסיר אותה. יש להקפיד לקרוא את הוראות השימוש על החומר כדי לא להסב נזק למכונה.

הפעלה נכונה -  מקמו את הנכונה כל שיהיה רווח גדול מספיק מכל הצדדים. יש לשים לב שהצנורות משוחררים ושאין סתימה. כמו כן הקפידו לסגור את דלת המכונה לגמרי.

בדיקה בגדים -  חשוב לבדוק שלא נשכחו מטבעות או כל דבר אחר בכיסים. הם עלולים להזיק למכונה. כמו כך עדיף לכבס את הגרביים בתוך שקית כביסה מיוחדת. לפעמים הן סותמות את הפילטר וגורמות לנזילת מים.

לרשימת טכנאי מכונות כביסה מומלצים – לחץ כאן

מאמרים נוספים: 

איך עובדת מכונת הכביסה

תיקון מכונות כביסה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: