פתיחת סתימה בכיור


סתימה בכיור היא עניין שכיח ושגרתי, יש מקרים בהם ניתן לטפל בבעיה לבד אך כדי לקבל טיפול מקצועי מומלץ להזמין אינסטלטור אמין ומנוסה. סתימות בכיור בחדרי הרחצה נגרמות לרוב כתוצאה מהצטברות שיערות ופסולת מוצקה או כתוצאה מהצטברות אבנית, שומן ולכלוכים שונים בדפנות הצנרת או בסיפון.

כיור המטבח עלול להיסתם בגלל לכלוכים, פסולת מוצקה, שמנים ואבנית. פתיחת סתימה בכיור אינה אורכת זמן רב אך יש לטפל בבעיה ביעילות כדי לא לסבול מסתימות חוזרות ונשנות, מהצפות בבית ומנזקים לתשתיות ולרכוש.

>>> לרשימת אינסטלטורים בדוקים ואמינים.או התקשר 03-5-106-106

כיצד אפשר לפתוח סתימה בכיור?

פתיחת סתימה בכיור אפשרית בכמה דרכים, אך חשוב להזמין אינסטלטור כדי לאבחן את מקור הבעיה ועל מנת לקבל פתרון יעיל לאורך זמן. בין הדרכים היעילות לפתיחת סתימה פשוטה בכיור:

  • פומפה- פתרון מהיר לשחרור סתימות קלות בכיור.
  • ניקוי הסיפון- פתיחת סתימה קלה באמצעות פירוק הסיפון, ניקוז המים לדלי וניקוי יסודי של הסיפון.
  • חוטר- באמצעות החדרת חוטר ניתן לרוב לפתוח סתימות קלות בכיור, אך מדובר בפתרון זמני בלבד.
  • חומרים לפתיחת סתימות- ישנם תכשירים שונים לפתיחת סתימות, חלקם יעילים אך מרביתם לא יפתרו את הבעיה. חשוב לציין כי רוב החומרים רעילים ולכן נחשבים למסוכנים לבריאות האדם ומומלץ להימנע מהם.

לפתיחת סתימות קשות בכיור המטבח או בכיור חדר הרחצה יש להזמין אינסטלטור באשדוד או בעיר המגורים בה אתם נמצאים. פתיחת סתימה קשה מתחילה באבחון מקור הבעיה ובהתאם לכך יציע האינסטלטור את הפתרון הנכון והיעיל ביותר. בין הפתרונות האפשריים:

  • מקלות ביוב- יש להחדיר מקל ביוב לצנרת על מנת לשחרר סתימה קשה ולאפשר למים לזרום בחופשיות וללא הפרעה.
  • לחץ מים גבוה- לניקוי יסודי של הצנרת המחוברת לכיור מומלץ לבצע שטיפה בלחץ מים גבוה. יש להחדיר צינור מים ובראשו דיזה.

ראוי לציין כי במקרים של סתימות קשות בכיור יש לבצע צילום פנים צנרת כדי לבדוק מהו מקור ומיקום הסתימה, בהתאם לכך ניתן לספק את הפתרון המתאים והנכון. לעתים, האינסטלטור ימליץ להחליף את הצנרת ולא להסתפק רק בשירותי פתיחת סתימה בכיור, בעיקר במקרים בהם יש צנרת ישנה וחלודה שאבנית ומשקעים הצטברו בדפנותיה. העבודה מבוצעת עם אחריות ונעשית תוך זמן קצר כך שניתן לחזור לשגרת החיים במהרה.  
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
אינסטלטורים
אינסטלטורים
X
דוא"ל: