איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

קניית ותחזוקת דודי שמש

התקנות בישראל מחייבות כל קבלן להתקין דוד שמש במסגרת הפרויקט. אפשר לומר על ישראל כי היא מעצמה בכל אשר נוגע לאנרגיה סולרית בתחום דודי השמש. ברובם המוחלט של הבתים ומוסדות בישראל תמצאו דוד על הגג. טכנאי דוד שמש, הוא מקצוע די נפוף בארץ מכיוון שאין מי שלא יזדקק לשירותו מידי פעם. אם אתם מחפשים טכנאי דוד שמש באזורכם, אתם מוזמנים למצוא אחד דרך האתר שלנו. כמו, בדומה לתוכנית של חיים הכט, יצאת צדיק, יצאנו לבדיקות יזומות ברחבי הארץ מלווים בשמאי חיצוני וכתב. אנו דואגים לפרסם טכנאים אמינים. אם אתם זקוקים לדוד חדש -  קבלו כמה המלצות.

  • גודל הדוד -  במקרה ומדובר בשטח גג קטן או גג רעפים עם שטח מישורי מצומצם, חשוב לבדוק את המידות הדוד: את הנפח (כלומר כמה ליטרים הוא מכיר) את אורכו ורוחב. לפיכן תוכלו לדעת היכן למקמו על הגג. בנוסף את נפח הדוד יש להתאים לגודל המשפחה. דוד קטן לזוג ודוד גדל למשפחה. כמובן שיש להתחשב בעתיד ולכן לא תמיד כדאי לקנות דוד קטן אם המשפחה תתרחב.

לדירה עד 2 אנשים מומלץ לקנות דוד בנפח של 80 ליטר

לדירה בין 2-4 מומלץ לרכוש דוד שך 120 ליטר

לדירה  בין 4-5   רצוי לקנות דוד של 150 ליטר

לדירה מעל 6 -  כדאי לקנות דוד של 200 ליטר

  • איך בוחרים חברה -  במקרה כזה חשוב קודם כל להציץ במפרט הטכני ולראות בין היתר האם יש לדוד תו תקן. ללא תו ישראלי ו/עולמי לא תהיה לכם כל דרך לדעת כמה זמן הדוד יחזיק מעמד ואם בכלל. היום קניית מוצרים ללא תו תקן לא מומלצת  -  זאת יאמר לכם כל טכנאי דודי שמש. בצעו השוואות בין היצרנים ובדקו את החסרונות והיתרונות של כל אחד מהם. יש לשים לב לאחריות -  ככל שהיא ארוכה יותר, כך זה יותר טוב לכם. האחריות צריכה להיות בין 8-5 שנים.

  • השוואת מחירים -  השתמשו באתרים להשוואות מחירים כדי לדעת כמה עולה כל דוד והצליבו אותו ביחס לנפח. אל תהססו לשאול מדוע חברה אחת מוכרת את אותו הדוד  בכמה מאות שקלים יותר. לא תמיד מה שזול הוא הפחות טוב ולהפך.

  • מבצעים -  אם אתם מתכננים קניה עתידית של דוד, כדאי לבדוק מבצעים בחנויות מסוימות. לפעמים הם בולטים יותר ולפעמים פחות. לפעמים עדיף להמתין למבצע. סביר להניח שמחירם עלול להשתנות מידי פעם. בדקו את המחירונים באתרים שונים כדי לראות שאתם לא משלמים יתר על המידה.

תחזוקת דודי שמש

טכנאי דוד שמש ממליצים להשקיע יום אחד בחודש על מנת לבדוק את דוד השמש. מה צריך לעשות ביום הזה?

  • לבדוק שקולטי השמש נקיים -  לכלוך, אבק או כל חסימה אחרת על קולטי השמש עלולים להאט את פעולת החימום במקרה הטוב, ובמקרה הרע לבטל אותה לגמרי.
  • לבדוק את מצב גוף החימום -  בעקבות המים הקשים בישראל, מחודש לחודש מצטברת יותר ויותר אבנית על הדוד. לפני שהיא הורסת את גוף החימום, יש לנקות אותו בעזרת החומר המתאים.

  • בדיקה סימנים לתקלות -  אם אתם רואים שגוף הדוד נפגע או נחלש אבל עדיין פעול כראוי, יכול להיות שיום אחד הוא פשוט יתפוצץ.

  • בדיקת מערכת החשמל -  אם הדוד מקצר, או שהמתג רופף צריך לבדוק מה גורם לתקלה. במקרה כזה רצוי להזמין טכנאי דודי שמש.

  • שימוש נכון -  אל תדליקו ותכבו את הדוד כל חמש דקות -  זה עלול לפגוע במערכת החשמל.

דוד שמש או דוד חשמל?

אם אתם מתלבטים בין דוד שמש ודוד חשמל, יש לבצע את ההחלטה בהתאם לסוג הדירה. כאשר מדובר ביחידת דיור מרתפית, דוד חשמל הוא הפתרון הטוב ביותר משום שקשה יהיה לכם למצוא מקום נגיש להתקנת דוד שמש בנפרד. ברוב המקרים עדיף מערכת סולארית משום שהיא חוסכת בחשמל וידידותית לסביבה. כמובן שבחורף ניתן להפעיל את מערכת החשמל בדודים הסולאריים על מנת לזרז את תהליך החימום.

בחירת טכנאי דודי שמש

לפחות ב 5 השנים הראשונות לאחר קנייתה דוד, אין כל סיבה שהוא יתקלקל, אלא אם כן מישהו גרם לו נזק במכוון. באתר יצאת גדול תוכלו למצוא טכנאים בכל רחבי הארץ. אנו ממליצים ליצור קשר עם כמה מהם, לשאול שאלות ולבצע השוואת מחירים. כמו כן חשוב לשים לב להמלצות אשר מופיעות בכרטיסי העסק וכמו כן לחפש המלצות ממקורות אחרים.

לרשימת בעלי מקצוע בתחום טכנאי דודי שמש -  לחצו כאן
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: