שמי אבי מקדימה ורוצה להודות לחברת יצאת גדול


הזמנתי אינסטלטור מאתר אחר באינטרנט,הגיע בעל מקצוע שרלטן שגבה ממני 9600 שח ולא תיקן את הבעיה   קרא עוד..

שאיבת הצפות

הצפה בבית, בחצר, בעסק, בחניון או במרתף עלולה להיגרם מסיבות שונות ומגוונות. הצפות נגרמות לרוב כתוצאה מפיצוצי צנרת מים וביוב, סדק בצינור, סתימה במערכת הביוב או המים, סתימה במרזבים, חדירת מים למבנה בגלל בעיות איטום ועוד. עם גילוי ההצפה אין להשאיר את המים עומדים במקומם מאחר והם עשויים לגרום לנזקי רכוש כבדים ולנזק בלתי הפיך לתשתיות המבנה. בנוסף, ההצפה עלולה לגרום למפגע תברואתי חמור ולהתפרצות מחלות מסוכנות. הפתרון לבעיה הוא שאיבת הצפות על ידי אינסטלטור מקצועי המתמחה בתחום זה.

טיפול מהיר ויעיל

בכל מקרה של הצפות ביוב או מים יש לחפש באופן בהול אינסטלטורים המתמחים בבעיה ומציעים שירות מהיר וזמין של שאיבת הצפות בעזרת ביובית או באמצעות פתרונות מתקדמים נוספים. למעשה, מרגע גילוי ההצפה הנכם נמצאים במרוץ תחת זמן ועליכם לפעול במהירות כדי להזמין אינסטלטור מקצועי כדי לשאוב את המים או השפכים ולמנוע נזקים מסוכנים כמו התפתחות עובש וטחב, רטיבות בקירות, בתקרה או ברצפה, נזקי רכוש, התפרצות מחלות, מפגעי ריח קשים וכדומה.

הפתרון היעיל ביותר לשאיבת המים או השפכים הוא בעזרת ביובית, במיוחד עם ההצפה נגרמה בחניון תת קרקעי, בקומת מרתף, במקלט, בחצר ובמקומות אחרים. לעתים יש להיעזר במשאבות מים יעילות על מנת לשאוב את המים מהמקום המוצף ולסלקם לקווי הביוב או לשטח פתוח כדי לייבש את האזור. לרוב מבצעים את העבודה באמצעות ביובית עליה מותקן ציוד ייעודי לשאיבת מים ושפכים, יש לזכור כי אחרי ייבוש האזור באמצעות שאיבת השפכים נותרה עדיין עבודה רבה לשיקום הנכס, לטיפול בנזקים שנגרמו ולמניעת הצפות נוספות.

שירות חירום לשאיבת ההצפה

הצפה עלולה להיגרם בכל עת, גם באמצע הלילה במהלך סופה קשה בחוץ עם ממטרים מרובים, בסופי שבוע, בחגים ובכל רגע נתון. כדי למזער נזקים ועל מנת לטפל בבעיה החמורה במהירות וביעילות יש לחפש אינסטלטורים המציעים שירותי חירום של שאיבת הצפות 24/7.

הפתרון היעיל ביותר למניעת הצפות הוא תחזוקה שוטפת של מערכות המים והביוב, לפני החורף יש לנקות את פתחי הניקוז והמרזבים, וחשוב אחת לכמה זמן לבדוק את מצב צנרת המים והביוב בבית. כאמור, כאשר מגלים הצפה בנכס או בסביבתו יש להזמין מיד שירות שאיבת הצפות על ידי ביובית. צוות מקצועי ומיומן יטפל בבעיה ביסודיות ויספק שירות מהיר גם אם יש לבצע את העבודה באמצע לילה חורפי וסוער. 
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
אינסטלטורים
אינסטלטורים
X
דוא"ל: