בעלי המקצוע של "יצאת גדול" עשו מעל ומעבר


נעניתי באדיבות ובסבלנות ובשיחה נקבע המחיר שעליי לשלם, ואכן כך היה ובעלי המקצוע הגיעו בשעה שנקבעה, עמדו במחיר שנאמר לי בטלפון ואף עשו מעבר לכך ולשביעות רצוני המלאה   קרא עוד..

תיקון תריסים המלצות

כמעט ואין היום בית בישראל שלא מותקנים בו תריסים מסוג כלשהו. בין אם מותקנים אצלכם תריסי אלומיניום או פלסטיק, במוקדם או במאוחר יהיה צורך לתקן אותם. עד אז חשוב לדעת כיצד לתחזק את התריסים על מנת למנוע תיקונים מיותרים והוצאות פיננסיות לא מתוכננות. מחפשים בעל מקצוע המתמחה בתיקון תריסים? אתם מוזמנים לבחור אותם מהאתר שלנו. כולם עברו בדיקה, חלקם אפילו כמו בתוכנית יצאת צדיק ונמצאו אמינים.

שימוש נכון

  • תריסי גלילה: בין אם הם ידניים או חשמליים, הימנעו מלסגור ולפתוח אותם יותר מידי. המערכת עלולה להישחק. תריסים הם לא משחק כך שרצוי גם להשגיח שהילדים לא משחקים עם השלט כאשר מדובר בתריסים חשמליים.

  • סגירה נכונה: כאשר אתם מזיזים תריסי מצד לצד, סגרו אותם עד הסוף, אחרת הידיות יתנגשו בחלונות. הן רגישות יחסית וצריך לשמור עליהן.

  • הכנה לקראת סערה: כאשר צפויה סערת גשמים או סופה, רצוי לסגור את התריסים לגמרי מפני הרוח שיכולה לפגוע בהם.

 

  • הגנה -  התקנת גגון מפני נזקי גשם הוא פתרון טוב להגנה על התריסים. זה יעיל גם במניעת חדירת מים לתוך החדר.

הזמנת מומחה תיקון תריסים

בעזרת שימוש נכון בתריסים, אפשר לשמור עליהם תקינים במשך שנים רבות עד שהזמן עושה את שלו. כאשר אתם בוחרים מומחה בתיקון תריסים הקפידו על הדברים הבאים:

הנדימן:  השכן בעל ידי הזהב, אב המשפחה או הדוד, במקרים רבים תמיד יש מישהו עם ידי זהב במשפחה שיכול לסדר תקלה קטנה. כאשר מדובר בתקלה לא רצינית, נסו קודם לבדוק אתו לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע.

בחירה ממקור אמין: הקמנו את "יצאת גדול" בהשראת יצאת צדיק על מנת לספק בעלי מקצוע אמינים ובדוקים ללקוח מבלי שיהיה צורך לחפש יותר מידי. לא משנה מאיפה אתם בוחרים את המקצוען -  חשוב לוודא שמדובר בהזמנה ממקור אמין. אצלנו ניתן להחתים כל בעל מקצוע על כתב אחריות על עבודתו.

בירור מחיר מראש:  כאשר אתם מתקשים לבעל המקצוע, הסבירו לו את הבעיה ובררו את המחיר. צריכים להחליף תריס? המחיר צריך להיות ידוע מראש. לא אמורות להיות הפתעות גדולות לאחר שהוא מגיע. היזהרו מכאלה שממציאים תקלות וממליצים לכם להחליף את כל התריסים בחדר כשאין כל סיבה מוצדקת לכך.

טיפים

שמירה על הניקיון: דברים רבים מצליחים לשרוד זמן רב יותר בזכות שמירה על הניקיון. נקו את התריסים בקביעות על מטלית לחה גם מבפנים וגם מבחוץ לפחות פעם בחודש. בקיץ הקפידו לקנות אותם יותר. עשו זאת בעדינות.

החלפת תריס: התריסים תלויים האחד בשני. כאשר צריך להחליף שלב אחד, החליפו גם את זה שמעליו וגם את זה שמתחתיו.

קניה נכונה: החלטתם להחליף לגמרי את התריסים בבית. בדקו כמה שיותר יצרנים והתעקשו לקבל אחריות מלאה. אל תקנו תריסים כאשר אין עליהן תו תקן.

המלצות על מתקני תריסים:  בעת חיפוש מומחה תיקון תריסים -  הקפידו לבדוק המלצות באתר כמו גם בפייסבוק. קחו בחשבון שחלק מהמלצות יכולות מזויפות לטובה או לרעה ולכן רצוי ליצור קשר עם כמה ממליצים במקרה והם השאירו פרטים.

עבודות אלומיניום: קניתם תריסי אלומיניום -  מומלץ להמשיך לעצב את הבית בעזרת החומר ולחשוב גם אל חלונות בלגים ופרגולות באותו החומר. אלומיניום ייתן קו עיצוב נקי לכל הבית. הקו מודרני הפך ליותר נפוץ בעשור האחרון מאי פעם. כמו תמיד אל תשכחו לבצע חקר שוק ולבדוק את טווח המחירים המקובל בתחום.

להזמנת בעלי מקצוע בנושא תיקון תריסים -  לחצו כאן.

מידע נוסף

טיפים לתיקון תריסים

תריסי אלומיניום
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: