תודה ליצאת גדול


תודה ליצאת גדול שמחזיקים בעלי מקצוע כאלה לרונן מקסם המים על העזרה הרבה והאמון הרב שנתתי בו הוא בא לתקן בבית של אבי ניצול שואה בן 94 נזילה מהכיור בשעה 8 בערב הוא הגיע כיבד מאוד את אבי תיקן בזהירות את הבעיה ועוד אמר לי בלי לחץ תשלם לי מחר באמת אני בהלם נפגשתי עם הרבה בעלי מקצוע אבל כזה עוד לא ראיתי רב תודות טוביה אדלמן 03-5326936 28/5/14   קרא עוד..

בעלי מקצוע ניתן למצוא בקלות ובבטחה באתר סינון אפקטיבי

כל המתעניין במציאת אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים לעבודות קבלן בביתו מוזמן לגלול לפורטל בעלי מקצוע. בפורטל ניתן לחפש לפי מפתחות אנשי מקצוע מכל הבא ליד: חברת שיפוצים, חשמלאי, טכנאי למוצרי חשמל, ועוד. ניתן למצוא כאן גם קבלני איטום וזיפות לגגות הבית. היתרון של הפורטל אינו רק בקלות שבחיפוש בו ובניווט בתוכו, אלא בעיקר באופן סינונו: אנו לא מקבלים כל בעל מקצוע, אלא רק את מי שלא היה ספק לגבי יושרו, המליצו עליו מיטב הלקוחות, והוא לא הונה אף לקוח בעברו, ודאי לא הוצג בתכניות התחקירים בערוצי הטלוויזיה כטכנאי צללים. אם אתם מחפשים בעלי מקצוע ברמת יושרה כזו, יש לכם למי לפנות.

כיצד מאתרים בעלי מקצוע בפורטל?

יש להיכנס לדף הראשי של הפורטל ולגשת למנוע החיפוש. ניתן לחפש ידנית או לפי קטגוריות שהכנו לכבודכם. יש להקליד או לחפש באותן קטגוריות את סוגו של בעל המקצוע: חברת שיפוצים, טכנאי, חשמלאי וכד'. הקלקה על הקישור תוביל לעמוד עם רשימה של מספר בעלי מקצוע עם דירוגים על ידי גולשים ולקוחות קודמים. מומלץ כמובן לפנות למי שמדורג הכי גבוה, כי אז לא רק שזה היה אדם נחמד מאד, כנראה שהוא היה גם מקצועי מאד ופתר מהר בעיות, כולל את הקשות שבהן. מאידך, קחו בחשבון שייתכן כי מדובר באישיות מבוקשת בשל תכונות אלו ולכן תצטרכו להזמינו זמן מה מראש. גם אם נבצר מכם לפנות אליו בשל כך, ובמקום זאת התקשרתם עם בעל מקצוע שדורג פחות גבוה, עצם רישומו בפורטל זו בחירה חכמה מצדכם.

כיצד מבצעים תמחורי השירותים?

התמחור של כל שירות מתבצע לטובתו של הלקוח, במינימום האפשרי. כך אנו מצפים מכל הרשומים שלנו להתנהג, ולא לסטות מדרך הישר בעניין הזה. גם כאשר המצב נראה אבוד, המזגן עבר תקלה קשה, מכונת הכביסה הושבתה וכד' – בעלי מקצוע כאן יעשו את כל המאמצים לתקן את התקלה ולא לשלוח אתכם לקנות חדש. חשוב לציין כי אם הם אמרו שאים מנוס מקניית מוצר חדש, האינפורמציה כנראה נכונה, אך ברוב המקרים הם יעשו מאמצים לסייע לכם לאתר את המוצר ולהמליץ על דגמים רלוונטיים.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: