למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

בעלי מקצוע – הפורטל היחיד שבאמת שומר עליכם כשאתם מזמינים שירות הביתה

אם אתם מחפשים פורטל בו כל שירות ביתי מחברת שיפוצים ועד חשמלאי, מטכנאי ועד קבלן איטום – יעשו עבודה אמינה, טובה וללא משוא פנים, הגעתם למקום הנכון: פורטל בעלי מקצוע! פורטל זה מסדר לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר באתר אחד, מפרט על השירותים שהם נותנים ומספק מידע על פועלם של הקבלנים השונים. לקוחות מעידים כי גם במחירים, נחשבים קבלנים אלה למיטביים ולכאלו המספקים תנאי תשלום זולים וטובים. זהו מקרה נדיר בו הזול הוא האיכותי, ולא היקר הוא זה שמספק איכות.

בעלי מקצוע מכל הסוגים באיכות חסרת פשרות

בעלי מקצוע מתחום תיקון המזגנים ומכונות הכביסה. בעלי מקצוע מתחום החשמל. בעלי מקצו מתחום איטום גג הבית. כל אלו יוכלו להיות מאותרים כאן ביעילות ובקלות. גם חברות שיפוצים מאותרות כאן ללא כל קושי ומבתעות עבודה נהדרת עבור בעלי הבתים בכל רחבי הארץ.

חשמלאים מדופלמים וספקי שירות אמינין

בואו לפגוש בחשמלאים שיסכימו בחלקם לשרתכם גם במקרי חירום בשבת וחג. בואו לפגוש באנשי מקצוע אמינים הגובים מחירים לא יקרים על פועלם. בואו לתקן את השאלטר, להתקין מחדש פקקים על הלוח החכם, ולבצע כל משימה אחרת בחשמל הביתי באדיבות רבה ותחת אמינות חסרת פשרות.

חברות שיפוצים יצירתיות ובמחירים נמוכים

בואו לפגוש בחברות שיפוצים המספקות עבודה נהדרת לכל דורש. בואו לחוות את חוויית השירות הנדירה מטעמן של חברות אלו ולצפות במיצגים נהדרים של שיפוצים מרהיבים ביופיים: צביעה, שליכט, טיח וכל משימה אחרת מתבצעת כאן על הצד הטוב ביותר ובמחירים מעולים. פורטל בעלי מקצוע מספק לכם את אנשי השיפוצים שהם לא רק בטובים והמקצועיים ביותר, אלא גם במחירים הכי טובים ועם המזג האמין ביותר מול הלקוח.

פורטל בעלי מקצוע – שנים רבות של עשייה למען הציבור

פורטל בעלי מקצוע ממשיך להגדיל ולעשות למען הציבור בכל עת, לרשום בעלי מקצוע אמינים חדשים שנקלעו אליו ולפרסמם ברבים. ואתם כלקוחות תוכלו לפגוש בכל יום בעל מקצוע חדש ולהשכיר את שירותיו בעת הידרשכם! פורטל זה מספק את כל המידע על השירותים הקבלניים הביתיים להם אתם זקוקים ומפרסם את אנשי המקצוע להם תוכלו לקרוא בזמן אמת.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: