מנשה היקר שלום רב,


בני ראוי לציון לשבח אודות דרכו ומשאיר אחריו שובל של "הילה" מקצועית שלא מכירים . אין ספק שחברת "יצאת גדול" יכולה להיות גאה בעצמה שנותני שירות כמו בני - הם המייצגים אותה . נשמח אם מכתב ציון לשבח זה - יועבר לבני , אין ספק שמגיע לו !!!! הבחור פשוט "כוכב עולה" בשמי נותני השירות בישראל .   קרא עוד..

טכנאי מכונות כביסה יכול לתת שירות טוב יותר מזה שמעניק עמיתו מחברת היצרן

כמה פעמים, כשקניתם מכונת כביסה, דייל המכירות ציין בפניכם שחובה עליכם לעבוד רק עם טכנאים מטעמו, ולא לא תהיה אחריות על המוצר? יש לנו שאלה בשבילכם. אם אינכם סומכים על החנות, אבל רוצים אחריות, האם אתם באמת חושבים שביום בו תזדקקו לה – השירות יהיה טוב יותר? ברור שלא. מדוע? כי יש מעט מאד טכנאי מכונות כביסה שהם באמת טובים, ובאמת טובת הלקוח עומדת מול עיניהם, ולא "נהלי החברה" או כל מיני שיקולים שלעתים סותרים את האינטרס שלכם כדיירים. לכן, מי שחושב על התקנת מכונת הכביסה שהוא קנה צריך לחשוב עניינית, וחשיבה עניינית היא בחירה של טכנאי מכונות כביסה הכי טוב שניתן למצוא, גם אם זה יעלה לכם כסף. על טעויות שיעשה טכנאי-החינם של החנות אתם תצטרכו לשלם כסף, והרבה.

טכנאי מכונות כביסה

בתחום כמו מכונות כביסה הסיכוי לבעיית חשמל אינו גבוה אך בהחלט קיים. למשל שיבוש מנגנון החשמל עקב עומס יתר על המכונה הוא משהו שעשוי להתרחש: מכונות כביסה רבות מכבות מנוע ומחשב ברגע שיש חריגת משקל ולעתים הן לא "שבות לחיים" בלי סיוע מטעם חשמלאי מכונות כביסה שיודע בדיוק מה לעשות במעגלים החשמליים כדי לגרום למכונה לצאת ממצב נתק.

צינור כניסת המים

בשונה מאדם כמו חשמלאי מכונות כביסה, עיקר העבודה נעשית על ידי טכנאי מכונות כביסה העוסק בצינור הזה. זהו צינור שנדרש ידע גם בהרכבתו בתוך המכונה וגם בהטמעתו אם הכיור הוא מקום ההורקה (אם מקום ההורקה הוא ברז תחתון למכונות כביסה אתם בכלל לא צריכים סיוע מטכנאי). בכיור, בשונה מברז הורקה של מכונות כביסה, יש פילטר שהברגתו החוצה תגרום מיד לפרץ אדיר של מים גם אם הוא (הכיור) סגור. גם הברגת צינור כניסת המים לא תפתור מידית את הבעיה, ויהיה צורך להשלים עם סיליקון את פתח הפילטר למניעת נזילה. את כל זאת מיישם טכנאי מכונות כביסה.

צינור יציאת המים

נושא כואב, במיוחד אם נקודת החשמל רחוקה מנקודת המים, והאחרונה היא הכיור. מדוע? משום שבמקרה כזה המכונה תוצב ליד שקע החשמל, ורחוק מהכיור. הדבר יצריך אתכם להתמודד עם צינורו המקורי של היצרן, שבדרך כלל אינו ארוך יותר מ- 1.8 מ'. הכאב כאן מתבטא בכך שטכנאים מקבלים הוראה מחברת היצרן לא להחליף את הצינור כדי לא לגרום לזרם מים בזבזני בצינור ארוך. זו פעולה לא נכונה, ולא סבירה, כי מכונת כביסה ממוצעת פועלת שעתיים, ואף אדם לא צריך לעמוד שעתיים מול הכיור עם הצינור. מה שכן צריך זה צינור יותר ארוך המוברג להתקן "חצי סהר" שמעגל אותו סביב הברז ובכך מקבע אותו שם כשהפתח מופנה לתוך הכיור.

מסקנה: רק בפורטל בעלי מקצוע תמצאו טכנאי מכונות כביסה שישרת אתכם ולא ישרת את "צרכי המכונה/החברה" על חשבונכם. טכנאי מכונות כביסה יש למצוא אך ורק בפורטל בעלי מקצוע גם אם זה יעלה לכם באובדן אחריות מהחברה ממנה קניתם.

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: