המלצה על מדריך יצאת גדול


הרגע יצא מביתי שמוליק, מתקן מכונות כביסה מרעננה (עמ׳ 81), שתיקן מכונת כביסה בשירות מצויין ומחיר הוגן. תודה על המדריך:) אילן   קרא עוד..

טכנאי מכונות כביסה חשוב לבחור ביסודיות ולא להסתפק בטכנאי של החברה

אדם שתפקידו לתקן מכונות כביסה הרבה פעמים צריך לבחור באמצעות פורטל מקצועי, גם אם אל"ם, שקם אלקטריק, סקאל אלקטרוניקה או כל חנות אחרת ציינה בפניכם בתעודת האחריות שהליכה בתלם זה, במקום לקרוא לטכנאי החברה, תבטל אחריות למוצר. מדוע זה עדיף? משום שטכנאי טוב ייתן לכם שירות טוב, ואמנם זה ייעשה בתשלום, אבל מוטב שירות טוב ובטוח מאשר שירות חינמי שייסב לכם נזקים אדירים בבית. אלו נזקים מחוללים טכנאים של חברות מכונות הכביסה, ומדוע הם כל כך חמורים שעדיף למצוא לבד את הטכנאי באמצעות פורטל בעלי מקצוע, בדרך המסורתית בה מוצאים חשמלאי או אינסטלטור?

מקום הורקת המים רחוק מהמכונה, אך היצרן שלח צינור הורקה קטן באורך 1.8 מ'

זו בעיה שקוראת בהמון בתי אב, ובאשמה מלאה של חברות היצרן, ועוד יותר – באשמת הטכנאי ששלחה החנות. הטכנאי יספר לכם סיפורים לפיהם כפי שחוט חשמל גדול הוא בזבזן חשמל כי יש יותר התנגדות מפאת המרחק, כך גם צינור מים ארוך יוצר יותר התנגדות וגורם לתעבורת מים לא יעילה. הסיפור הזה אמנם נכון, אבל בשונה מתחום החשמל, "חטא החוט הארוך" כמעט אינו מורגש בתחום המים, וזה עדיף עשרות מונים על מצב בו אתם צריכים להחזיק בידיים שלכם צינור קצר מול פתח הכיור או הביוב רק כי אין מקום להטמיע אותו קבוע. לצערנו, קיבלנו בפורטל עשרות עדויות על חנויות מכל רחבי הארץ בהן זה מה שהטכנאי אמר, והוא סירב להביא צינור ארוך, וגם כאשר הלקוח קנה אותו הוא טען במעין "ראש קטן" שהוא לא יודע איך להחליף צינור, עובדה שהיא מהותית לא נכונה כי זה חלק מהכשרתו כטכנאי. לכן, מה שאתם צריכים זה טכנאי מכונות כביסה אמתי, שישים את הבית שלכם והכיור/מערכת היוב שלכם לפני "טובת המכונה" ו- "טובת החברה".

פעולות נוספות המתרחשות בהתקנת מכונות כביסה ותקלות שאסור שיקרו לכם

  1. אתם מוריקים מים לכיור ואין דרך קבועה להטמיע את הצינור: יש לבקש מהטכנאי סהר פלסטיק. התקן מכני בצורת סהר שתפקידו להדק את הצינור סביב הברז.

  2. חיבור המכונה לכיור גרם לפרץ מים שהפך לנזילה: לא תקין. אסור לחזל"ש מקרה כזה עד אשר טכנאי מכונות כביסה אוטם בסיליקון את המפגע.

רק פורטל בעלי מקצוע ימצא לכם טכנאי מכונות כביסה מומלץ

כפי שדמות כמו חשמלאי לא הייתם בוחרים על סמך קביעה של חברה או חנות פרטית, כך גם טכנאי מכונות כביסה. אמרו לכם כי טכנאי מכונות כביסה מטעמכם לא מורשה לגעת במכונה מפאת תעודת האחריות? זה לא אומר כלום. שום דבר לא שווה יותר מעבודה מקצועית, ולכן רק פורטל בעלי מקצוע מומלץ כמקור מידע על טכנאי מכונות כביסה.

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: