למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

בעלי מקצוע מובחרים מחכים לכם בפורטל אינטרנט אמין ומקצועי

בעל מקצוע אינו אדם שבא לבצע משימות בית פשוטות, אלא עובד מומחה. עם השנים, אחוז האקדמאים שמזמין את העבודות הללו גדל, ואחוז היודעים לבצע את העבודות הללו קטן, מה שגורם להפיכת המשוואה ולייקור מעמדם של בעלי המקצוע והפועלים בחברה. הייקור הזה מביא עמו 2 דברים שעלולים להזיק לכם כעקרי בית או בעלי חזקה על דירה: מחירים יקרים וחוסר אמינות עד כדי נוכלות של בעלי מקצוע לא מוכרים. איך נמנעים מזה? מפסיקים לסנן בעלי מקצוע. מתחילים לסנן את הממליצים שלכם עד כדי הסתמכות על אחד ותו לא: פורטל מקצוענים באינטרנט המבצע את הסינונים עבורכם ומשאיר אתכם עם כוח עבודה ייחודי שהוא גם זול וגם איכותי.

בעלי מקצוע – הפורטל היחיד שמבצע סינון מאל"ף ועד ת"ו ומשאיר אתכם רק עם האיכותיים ביותר

אנו מסננים 2 סוגים של מקצוענים: מי שגובה מחיר שהוא הרבה למעלה משווי שוק, ומי שנתן בעבר שירות גרוע ולא אמין הן עקב חוסר ניסיון מספק וכמובן שעקב מעשי מרמה והפרת אמונים כלפי הלקוח. כאן, כל בעל מקצוע החל מחשמלאים ועד טכנאי מזגנים, החל משיפוצניקים ועד טכנאי מכונות כביסה ומקררים – יספק את המידע המדויק לגבי היכולת או חוסר היכולת לתקן מה שצריך, וייתן את הצעת המחיר האחראית ביותר מבחינה מקצועית, תוך השתדלות שהיא גם תהיה החסכנית ביותר לכם.

דוגמאות למקרים בהם התעוררה חוסר מקצועיות של בעלי המקצוע: לכאן לא מומלץ להגיע

טכנאי מזגנים שהגיע לטפל בבעיה של חוסר גז במזגן. הטכנאי פיברק שהמזגן מקולקל ובכך שיווק ללקוח מזגן חדש מבלי שהוא היה חייב בהוצאה הזו לתיקון מזגנו הקיים. טכנאי מכונות כביסה שטען כי בשל כך שהוא טכנאי שירות של החנות ממנה קניתם, הוא לא חייב להתקין לכם צינור ארוך להוצאת המים, והסתפק בהברגת צינור של 1.2 מ' באוויר. כמובן שהדייר גילה כעבור כמה שעות שיש לו הצפה בבית. למקרים הללו אסור שתגיעו! גם אם קניתם מכשיר באחריות, מוטב לוותר עליה ולפנות לטכנאי מהפורטל שיטפל במכשיר ויתקין אותו בפעם הראשונה. בלאו הכי, הסיכוי שמנהלי החברות שסיפקו את האחריות יתנו לכם מענה יעיל נמוך מאד, בשל כך שכל אחד מהם אחראי על כ- 500,000 קונים וקונות. תחת ממדים ציבוריים כאלה תוצאות השירות שאתם תקבלו באופן פרטי ידועות מראש: גרועות עד כדי חוסר הצדקה להוצאת תעודת אחריות.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: