למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

בעלי מקצוע נדירים במקצועיותם בפורטל מומחים

אם אתם זקוקים לידע על בעלי מקצוע, כינסנו לכם מעט פרטים שיסייעו לכם לבחור אותם. באופן כללי, בעלי מקצוע אינם תוכנית כבקשתכם. אתם לא יכולים לדעת על מי תיפלו, ולאן השירות שיוצע לכם ייקח אתכם: ליושר מצד נותנו, למעשי רמייה או אפילו להרס הדירה וחבלה בה. הידעתם כי יש לכם דרך להימנע מהעוולות הללו? בפורטל בעלי מקצוע סיננו לכם בדיוק את נותני השירות הטובים מנותני השירות הלא טובים. כאשר אנו אומרים "טוב" אנו מתכוונים גם ליחסי אנוש טובים, לאנשים נעימי הליכות ובעלי ידע אדיר בתחום המקצוע שלהם. בדרך זו, תוכלו להימנע ממפגש עם בעלי מקצוע לא סימפטיים, לא מוכשרים בתחומם וגרוע מכך – טכנאים בעלי כוונות זדון.

שיפוצים

אנו עובדים עם חברות שיפוצים מתקדמות וישרות דרך, אשר סייעו לשפץ בתים רבים, החל משיפוצים ראשוניים לאחר הבנייה של הקבלן ועד לשיפוצים לאחר שהדייר גם שם כמעה ועזב לרגל החלתם. אנו עובדים עם קבלני שיפוצים המתמחים בשיפוצים חד יומיים לצד שיפוצים ממושכים שיימשכו מספר שבועות או חודשים. אנו מעסיקים רק בעלי מקצוע איכותיים בענף השיפוצים, אשר קהל רב של לקוחות-עבר העריך ורצה אותם אצלו בשנית.

חשמלאי

אנו עומדים בקשר עם מיטב אנשי המקצוע המוגדרים על פי חוק כחשמלאים. שימו לב כי חשמל כמקצוע אינו המקצוע היחיד העוסק בחיבור כבלים ובהפעלת מוצרים. ישנם אנשים שיודעים להתקין אינטרקום והם לא חשמלאים, הידעתם? הם הוסמכו לתפקידם במסגרת קורסים מקצועיים כמו למשל אבטחה ומיגון אזעקות או בית חכם מבלי שיש להם תעודת חשמלאי. אנו סיננו מקרים כאלו. במאגרים שלנו מופיעים רק בעלי מקצוע שאכן למדו והוציאו את ההכשרה המתאימה להם כאנשי מקצוע מסוגו של חשמלאי.

אחרים

יש לנו בפורטל בעלי מקצוע בעלי מקצוע מכל קצוות הקשת, כמו שרברבים, טכנאי מכשירים, חברות הובלות, ועוד. המאגר שלנו עמוס, אך קל מאד להשתמש בו ולקרוא על ההיסטוריה התעסוקתית של כל קבלן ביצוע ועל יכולותיו בפועל כיום. ניתן גם לקרוא את תגובות הגולשים ולהבין עם מי יש לכם עסק. למעשה, כל עמוד של כל בעל מקצוע כאן מסוקר לפרטי פרטים, ממילותיו הוא ועד תגובות הגולשים.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: