שליחת אינסטלטור חלופי


שלחתי מכתב תלונה בה הובעה חוסר שביעות רצוני מבעל מקצוע (אינסטלטור) שהומלץ על ידכם במדריך ובאתר. לאחר בדיקה, חברת "יצאת גדול" שלחה לביתי אינסטלטור אחר אשר ביצע התקנה מקצועית ואיכותית   קרא עוד..

טיפים לבחירה נכונה של בעלי מקצוע לבית

כאשר אתם נמצאים במצב שאתם צריכים טכנאי, חשמלאי, חברת שיפוצים, ועוד – אתם נמצאים באיזשהו מקום במצב לא נעים, בו אתם זקוקים לשירות מאדם שאינכם מכירים. אבל המצב הלא נעים יהיה כזה לא רק כלפי איש השירות לו אתם קוראים, אלא בעיקר כלפי עצמכם אם העבודה שתקבלו בתמורה לכסף שלכם לא תהיה טובה, וגרוע מכך – אם קבלן המקצוע התגלה כנוכל ממולח, מה שקורה לא מעט במחוזותינו. הידעתם כי באמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותכם אתם יכולים להימנע לחלוטין מטעויות שההורים והאחים הגדולים שלכם עשו בשנות התשעים בתחום?

בעלי מקצוע בוחרים אך ורק באתר ממליצים

רק באתר עם המלצות ניתן לבחור בימינו בעלי מקצוע. אולם, שימו לב כי לא מדובר בפורטל לא מוכר, ובוודאי לא בעמוד של בעל המקצוע, שם ייתכן כי חלק מהכותבים חוששים לכתוב את האמת פן ייתבעו דיבה על ידי נותן השירות. רק אצלנו מסתכלים לכל בעל מקצוע בלבן של העיניים ולא מתביישים לסנן על עבודה גרועה ויחס מחפיר ללקוח. אם הגעתם לפורטל בעלי מקצוע, לא רק שהגעתם לעמוד ממליצים כמו בכל מקום אחר, אלא לעמוד שהאיכות של השירות היא בדוקה, בטוחה ונוסתה על ידי מיטב מבקרי האיכות.

בחירת בעלי מקצוע בהתאם לכרטיס העובד שלהם

באתר בעלי מקצוע, לכל חברת שיפוצים, חשמלאי או טכנאי שירות יש כרטיס עובד בו מפורטים סוגי השירותים הניתנים בתוך הסוגה המקצועית. לכן, ברור שלא כל טכנאי יתאים לכם, אבל כאן ניתן למצוא בדיוק את מי שגם עוסק בתחום שאתם זקוקים לו וגם מספק את השירות שיביא מזור לביתכם. שיפוצים עם טיח תרמי או אקרילי? חשמלאי לביצוע עבודות חשמל? חשמלאי שירות למכשירים ספציפיים? את כל אלו לא רק שיותר בטוח למצוא בפורטל בעלי מקצוע, זה גם יותר יעיל, כי אנו מהאתרים הבודדים שגם פותחים כרטיסי עובד בהם רשומים סוגי השירותים המדויקים הניתנים על ידי כל אחד מהפרטים.

השוואת מחירים קלה ופשוטה

עוד נושא שמעסיק את הלקוחות הוא "לא לצאת פראייר": הזמנת טכנאי בדרך כלל גוררת השוואת מחירים שעורכים בעלי הבתים. בפורטל בעלי מקצוע תוכלו ליהנות מטבלאות מחירים נוחות שיאפשרו לכם להגיע לנותן השירותים במחירים הטובים ביותר, אולם לפני בחירתו כדאי לשוחח עמו ולקרוא את כרטיס העובד, על מנת לוודא שעבודתו מתאימה למה שאתם מחפשים. 
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: