למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

טכנאי מזגנים מאתר מקצוענים – אמין, בטוח והגון

אם אתם מחפשים טכנאי מזגנים איכותי, אמין ושאינו מסתיר מידע מהלקוח, אתם צריכים את פורטל בעלי מקצוע. כאן תוכלו למצוא טכנאי שהתנהגותו טובה ועבודתו משובחת וללא לאות. טכנאי מזגנים, לצערכם, עשו לא פעם סקנדלים בבתים של לקוחות, ניסו לגבות מהם תעריף יקר על מאומה, ולסבך תיקוני מזגן בשביל לעשות לביתם. לכן, אל תגידו "לי זה לא יקרה". אל תכניסו את עצמכם למיטה חולה, במקום זאת גשו לפורטל בעלי מקצוע ובחרו חשמלאי מזגנים מושלם אשר יעשה את העבודה במינימום עלות ועל הצד הטוב ביותר מבחינה מקצועית.

כיצד בוחרים טכנאי מזגנים בפורטל?

יש לגשת לפורטל ולהתקשר לטכנאי המזגנים אשר הומלץ על ידי ציבור הגולשים. יש להסביר לו בסבלנות מה קרה במזגן, והוא יסיק מהי הבעיה והאם ניתן לתקן אותה. ייתכן כי היא ניתנת לתיקון אך הוא לא עוסק בו, ואז הוא יפנה אתכם אל חשמלאי מזגנים אחר שכן עושה זאת.

כל טכנאי שאנו מוצאים בפורטל יהיה אמין ובטוח לעבודה?

על פי מדד זה אנו מחליטים אם לקבלו או לדחות אותו מהצטרפות לפורטל. טכנאי מזגנים שהיה חשוד בעברו בהפרת אמונים ובניסיון לעשות לביתו על חשבון הלקוח על מאומה לא ייכנס לפורטל שלנו. כמובן שטכנאים שהתפרסמו בתכניות התחקירים כמו כלבוטק או עובדה לא יהיו חלק מהמאגר. בעלי מקצוע שנמצאים בו הם רק כאלו שאמינותם נבדקה והוכחה, וציבור הלקוחות תומך בהם בהמוניו.

אלו שאלות חשוב לשאול טכנאי מזגנים בטרם ההזמנה?

עלות התיקון, כמה זמן השירות נמשך, האם יש צורך לשלם על חלפים מלבד התשלום על התיקון עצמו, ועוד. ברוב המקרים, אם הטכנאים יגידו שלא ניתן לתקן, יהיה להם מזגן למכור לכם. זה לא וודאי, אך במקרים לא מעטים זה היה המצב.

ידוע כי טכנאי מזגנים שנאלץ לעבוד בגובה ונפגע נמצא תחת אחריותנו: האם אנחנו צריכים לדאוג?

לא. סממן נוסף שאנו בודקים הוא תעודות הכשרה לעבודה בגובה. חשמלאי מזגנים המתקבלים לפורטל מחזיקים באישור עבודה בגובה ובביטוח מקצועי הולם. לכן, מבחינה זו אתם כבר מכוסים אך למען הסדר הטוב מומלץ שתעשו את הבדיקה הזו לפני שתחליטו האם לעבוד עם אותם טכנאים אם לאו.
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: