רק הטכנאי של "יצאת גדול" פתר את הבעיה


התנור שלי לא נדלק ופניתי למס' טכנאים כולל חברה הנותנת שירות לתנורי סאוטר. טכנאי התנורים שמצאתי ב"יצאת גדול" היה היחיד שידע להגיד לי טלפונית שיש כפתור מסוים בתנור לא מכוון נכון   קרא עוד..

קבלני איטום המספקים עבודות איכותיות מאתרים בקלות בפורטל בעלי מקצוע

מעוניינים לזפת את הגג שלכם? נדרשות לכם יריעות ביטומניות? איתור קבלני איטום נעשה בקלות בפורטל בעלי מקצוע! בפורטל זה תוכלו למצוא את כל הנדרש לכם על מנת לאטום ולזפת את הגג. הפורטל מארח רק בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים אשר נותנים שירות מעולה ללקוח ולא מכחידים ממנו מידע. בנוסף, שביעות הרצון של לקוחות העבר היא מעל ומעבר מאותם קבלנים, וגם זה מדד לפיו אנו פועלים, משום שזה מהווה הוכחה למקצועיות שהפגין אותו קבלן. על כן, מי שמעוניין לצלוח בשלום את העבודה על הגג שלו, שיבחר את הקבלן מפורטל בעלי מקצוע.

זיפות גג

זיפות גג הוא אחד מהטכניקות לאטום את הגג. לא כולם אוטמים אותו בדרך הזו, אבל מי שמעדיף ומכיר את השיטה יכול למצוא קבלני איטום שזו המומחיות שלהם. מלבד זיפות, ישנן טכניקות אלטרנטיביות וחדישות אשר מביאות בשורה לבתי האב בישראל.

יריעות ביטומניות

השיטה הפופולרית בישראל לאיטום גג. היא זכתה לתאוצה שכזו משתי סיבות: מדובר באיטום נקי ללא שימוש בחומרים ריחניים, וגם ביריעה שהלכה למעשה – משפרת את איכות הבטיחות בגג והופכת אותו לבטוח מאד, לא חלק, ועל כן לגג שמונע מהמטיילים עליו ליפול או למעוד. יריעות ביטומניות המותקנות באופן מקצועי לא "נשפכות" מהגג לקירות כלפי מטה, אלא נצבעות ונראות רק על הגג עצמו. השארת היריעה במצבה הרגיל (כשהיא שמוטה מהגג כלפי מטה) לא תפגום באיטום, אך עיצוב הבית הוא פרמטר חשוב לא פחות, ועל כך מקפידים הקבלנים שמועסקים פה.

על פורטל בעלי מקצוע

הפורטל מארח עמודים של קבלני איטום, שרברבים, שיפוצניקים, וקבלנים נוספים מכל מקצוע אחר. הפורטל דוגם אותם אך ורק על פי אמות מידה מקצועיות ושירותיות. בדרך זו, הלקוחות יכולים לבחור בבטחה את הקבלן ולדעת שהם עתידים לקבל שירות ששווה זהב, במחיר ידידותי ככל שרק ניתן. הפורטל מפרט מהו מדד שביעות הרצון מכל בעל מקצוע, ואלו בעלי מקצוע הם המובילים באותו מדד. בחלק מהעמודים של הקבלנים, כתובים סוגי השירותים שהם מבצעים, אך מומלץ ליתר בטחון לוודא זאת מולם גם בטלפון לפני שתחליטו להזמין את העבודה.

 
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: