שרות ברמה הגבוהה ביותר יצאת גדול


קבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל מהתיאומים עם טל , דיוק ההגעה דבר חשוב מאין כמותו ועבודתו המדהימה של אלעזר, מקצועיותו, אמינותו , נחמדותו, ניקה את איזור העבודה לאחר שסיים. ממליצים בחום רב !!!   קרא עוד..

אחזקת מבנים

טוב לדעת
  • בעלי מקצוע
  • אחזקת מבנים
select

ויסטה קלין ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 4
053-9431488
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
ויסטה קלין
כל סוגי הניקיון והפוליש משרדים בתים ובניינים פוליש קריסטל ווקס,,מחלקה לצבע ותיקונים עבודה מקצועית ואיכותית אמינות מעל לכל אחריות על כל עבודה

המומחים בנקיון ופוליש ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 1
053-9428215
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
המומחים בנקיון ופוליש
מחפש שירותי פוליש ונקיון? - המומחים בנקיון ופוליש, כול סוגי עבודות הנקיון, נקיון דירות ישנות וחדשות, נקיון מוסדות, ליטוש, הסרת שטיחים וניקוי הרצפות, הברקה קריסטלית, הדברת מזיקים, המומחים בנקיון ופוליש

אב הבית חברת הפוליש הטובה בישראל ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 0
03-5-106-106
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | המרכז
אב הבית חברת הפוליש הטובה בישראל
100% אחריות על העבודה,הגעה בזמן ,מחיר ידוע מראש


מהו שירות אחזקת מבנים וכיצד הוא יסייע לך?
הדיירים בבניין הסמוך הזמינו שירותי אחזקה לבניין שלהם? הרעיון נתן לכם השראה ואתם, יחד עם דיירים נוספים, שוקלים להסתייע בשירותים כאלה? המאמר שלהלן יציג בפניכם את כל המידע הדרוש לכם כדי להחליט האם זה בדיוק מה שאתם מחפשים.
בעת האחרונה הופכת תחזוקת בניינים על-ידי אנשי מקצוע וחברות העוסקות בתחום למאוד פופולארית. 
אם אתם רוצים לדעת קצת יותר במה מדובר, ואם אתם שוקלים להסתייע בשירות כזה, קבלו את כל האינפורמציה החשובה.

שירותי אחזקה כדי למנוע התעסקויות מיותרות וכאב ראש
שירותי אחזקה של מבנים מיועדים עבור דיירי בניינים, שאין להם זמן או אנרגיה להתעסק בעצמם בתחזוקת הבניין ושהם אינם פנויים לבחור וועד בית שיטפל בתחזוקה השוטפת של המבנה. מבנה מגורים, כמו כל בית או דירה, מצריך ביצוע של פעולות שישמרו את תקינותו ואת בטיחותו על בסיס קבוע, שכן אחרת הוא לא רק ייראה מלוכלך ולא אסתטי, אלא גם יתבלה ויישחק מהר מאוד. שירותי ניקיון של הבניין, על כל קומותיו, ניקיון החניון, העמדת שירות של אב בית לתחזוקה שוטפת, החלפת דלתות, מנעולים ונורות חשמל, עבודות צבע וחשמל, ביצוע ביקורות- כל אלה הם דוגמא לשירות אחזקת מבנים שמספקות חברות שונות. 

לרוב, מציעות החברות שני מסלולי שירות, האחד מתבצע על-פי דרישה ובהתאם לצרכים של הדיירים, והשני הוא שירות המבוסס על תחזוקה שוטפת וקבועה של המבנה, במסגרת ניהול מקיף שמחליף את עבודתו של וועד הבית. שירות כזה, למעשה, מבטל את הצורך בקיומה של נציגות דיירים וחוסך לדיירי הבניין התעסקות מיותרת וכאב ראש. במציאות שבה הישראלי הממוצע עמוס בלאו הכי באינסוף מחוייבויות, אחזקת המבנה על-ידי חברה מקצועית יכולה להקל ולאפשר שקט נפשי. 

כמה מילים על בחירה נכונה של חברת אחזקה למבנים
השוק כיום רווי בחברות המציעות שירותי אחזקה למבנים, וכדאי לבחור טוב טוב את החברה שתספק לכם את התחזוקה השוטפת. עשו סקר שוק, בקשו המלצות מחברים, התרשמו מאתר החברה באינטרנט, בדקו שהיא יכולה להציע לכם תוכנית תחזוקה שתואמת את הצרכים של המבנה ושהיא ערוכה להתמודד עם כל הצרכים שלכם. 
.

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון פוליש

ניקוי שטיחים1000₪ - 600
ניקוי ספות350₪ - 200
פוליש וקס (מ"ר)6₪ - 4
ליטוש באבן (מ"ר)100₪ - 80
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: