המלצה על יצאת גדול


ברצוני לרשום כמה מילות חמות ותודה מיוחדת לדודי על היחס החם, המקצעיות, המסירות , על האמינות,   קרא עוד..

איטום אמבטיה

טוב לדעת

חשוב לדעת. איטום אמבטיה

איטום אמבטיה הוא תהליך מורכב הכולל איטום פנימי של הרצפה ושל הקירות, ואיטום חיצוני המחבר בין המרכיבים השונים הנמצאים על פני השטח. את בעלי המקצוע הטובים והאמינים ביותר בתחום איטום אמבטיה, תוכלו לאתר בקלות באמצעות האתר של חברת 'יצאת גדול' היחידה שבודקת את אנשי המקצוע באמצעות שמאי חיצוני, לפני שהיא מאשרת אותם. 

  • בעלי מקצוע
  • איטום אמבטיה
select

איטום הבית ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 22
053-9428268
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז,גוש דן,שרון,מודיעין
איטום הבית
איטום אב הבית בע"מ חברה לכל סוגי האיטום. יריעות ביטומניות,זפת,איטום גגות מרוצפים,איטום סדקים בקירות, איטום אדניות,סנפלינג, אחריות על כל עבודה.

אוטם צביקה - מורשה מטעם מכון התקנים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 16
053-9431472
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, השרון, השפלה
אוטם צביקה - מורשה מטעם מכון התקנים
אוטם צביקה - יעוץ, פיקוח ותכנון איטום לפי הצורך, איטום ביריעות ביטומניות, זפת וחומרים אקריליים, התזת חומרי איטום תקניים במרתפים, יציקות בטקל ויצירת שיפועים למרזבים, איטום מרתפים ומקלטים - אוטם צביקה

א.א. איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 1
053-9431456
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, השרון, השפלה והדרום
א.א. איטום
זקוק לשרותי איטום? - א.א. איטום, איטום ביריעות ביטומניות, ביצוע שיפועי בט-קל, סיוד גגות, שיקום בטחוני, איטום מרתפים, קירות, רצפות ואדניות, עבודות איטום בסנפלינג, איטום, שיקום וצביעת קירות חיצוניים, 12 שנות אחריות, א.א. איטום

בילאל שרותי איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 11
053-4878219
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז,שרון,מודיעין
בילאל שרותי איטום
מומחים לכל עבודות האיטום,הלחמת יריעות ביטומניות,מריחת זפת חם, סיוד גגות, בטקל שיפועים, התזות ביטומניות איטום חדרים רטובים, איטום גגות ומרתפים, התזת פוליגג, תיקון והחלפת מרזבים.הצעת מחיר ללא תשלום שרות אמין מהיר ואיכותי

שאדי איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 24
053-8095880
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
שאדי איטום
שאדי איטום, איטום ביריעות ביטומניות, איטום בתים צמודי קרקע, איטום קירות מרתפים, איטום תפרים באלמנטים טרומיים, איטום תפרים ללא פיגומים, במבנים ישנים וחדשים, איטום אדניות, ריסוס מבנים עם חומר שקוף דוחה מים להגברת האיטום, זיפות וסיוד גגות בחומרים המתקדמים ביותר, טיפול בעובש על קירות ותקרות בעזרת חומרים ייחודיים ובשיטה מיוחדת, פתרון בעיות איטום במבנים קיימים, איתור ליקויי איטום, ועוד, שאדי איטום


משפצים? כל הסיבות לבצע איטום אמבטיה

מתלבטים האם לבצע איטום בחדר הרחצה? פרויקט השיפוצים שלכם בלאו הכי עומד להיות יקר, ואינכם רוצים "לנפח" עוד יותר את העלויות הסופיות? המאמר שלפניכם יציג את כל הסיבות לבצע שיפוץ של חדר האמבטיה, גם אם כרגע, זה נשמע לכם פחות חשוב.
רוצים לחולל בבית שינוי דרמטי, וחושבים לשפץ? התחלתם כבר לגבש תוכנית שיפוצים שתכלול את כלעבודות השיפוץ השונות הדרושות לכם? אל תשכחו להכניס לצ'ק ליסט שלכם גם עבודות איטום אמבטיה. מדוע חשוב לכלול איטום של חדר האמבטיה במסגרת פרויקט שיפוצים? התשובה לפניכם. 

איטום חדר האמבטיה כדי להימנע מפטריות ועובש

חדר הרחצה הוא אחד מהחללים החשובים בבית. הוא מאפשר לנו לפתוח את הבוקר בכיף, לשמור על היגיינה שחשובה כל כך לבריאות וליהנות מקצת פרטיות מבלי שאף אחד יקטע אותה באיבה. 
חדר רחצה מפנק, ללא ליקויים, המעוצב לתפארת הוא חדר רחצה שכיף לשהות בו, ושיתרום לשדרוג של ממש באיכות החיים שלנו. מאחר שקירות ורצפות חדר האמבטיה באים במגע עם מים באופן תדיר, עלולות להיווצר בו פטריות ויכולים להתפתח עובש ורטיבות. אם תוסיפו לזה לחות וטמפרטורה גבוהה- תנאים השוררים בלא מעט חדרי רחצה- חדר האמבטיה שלכם כבר לא יהיה חלל שכיף לכם להיכנס אליו ולהתנקות בו אחרי יום עבודה עמוס ולחוץ. מה עושים? פשוט מאוד. מוסיפים אל רשימת עבודות השיפוץ שאתם מעוניינים לבצע בבית גם איטום אמבטיה, כדי להבטיח, שכל התסריטים המתוארים לא יתרחשו בחדר האמבטיה שלכם ועל מנת שתוכלו ליהנות ממנו עוד זמן רב. אם אתם מתכננים לשדרג את חדר האמבטיה מבחינה עיצובית או להרחיב אותו, ביצוע איטום יבטיח, כי לא תוציאו כסף לשווא בשדרוג חדר אמבטיה, שמהר מאוד יהפוך  לגן חיות של אורגניזמים לא מאוד ידידותיים.

להזמין איש מקצוע מומחה בתחום איטום אמבטיה

כדי לבצע איטום חדר אמבטיה רצוי להזמין איש מקצוע, המומחה בתחום האיטום ושיש לו ניסיון בביצוע עבודות מהסוג הזה. כך תוכלו להיות בטוחים, כי תקבלו חדר אמבטיה אטום כראוי ללא טעויות וליקויים. 

רוצה לקרוא עוד טיפים בנושא איטום אמבטיה לחץ

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: