תודה מפנימיית "נווה הדר"


בשמנו ובשם ילדי הפנימייה אנחנו רוצים להודות לכם על תרומתך הנהדרת לילדי הפנימייה. ביום המעשים הטובים, עשייה זו מחממת את הלב, ומשמחת את ילדינו.   קרא עוד..

בעל מקצוע

טוב לדעת
  • בעלי מקצוע
  • בעל מקצוע
select


בעלי מקצוע

הזמנתם בעלי מקצוע, איש דודי שמש לדוגמה, דמיינו לעצמכם : בעל מקצוע הגיע בזמן, אדם נחמד, ביקש שתייה וקיבל. הוא עלה לגג לתיקון התקלה וחזר לאחר 20 דקות, סיפר לכם שעכשיו תקין ועכשיו יהיו מים חמים,דרש 700 ש"ח ושלמתם, קיבלתם קבלה וכרטיס ביקור.

למחרת מתקשר חבר ששואל אולי אתם מכירים איש דודי שמש, כי גם הדוד שלו לא טוב, אנחנו כמובן נותנים לו את הטלפון של איש הדודים שהיה אצלנו אתמול.
כך בעצם המלצות מפה לאוזן עובדות, אתם מסכימים איתי? 
מה תאמרו אם נאמר לכם שאיש בעל מקצוע שהגיע בזמן, היה נחמד וגבה 700 ש"ח, היה צריך לגבות על התקלה רק 250 ש"ח ועליו אתם המלצתם? אין לכם את הכלים לבדוק את אמינותו של בעל המקצוע ולכן, לשם כך קמה חברת יצאת גדול בע"מ שממשיכה את דרכה של התוכנית יצאת צדיק. חברת יצאת גדול שמה לה למטרה להמשיך לבדוק בעלי מקצוע ולהמליץ לצרכנים על בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים.
חברת יצאת גדול לוקחת שמאי חיצוני בלתי תלוי חבר איגוד השמאים, שיוצר תקלה יזומה בנוכחות כתב עיתון מעריב, מזמינים  בעלי מקצוע לדירה ושם מגלים בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים, אלה בעלי המקצוע המומלצים באתר ובמדריכי החברה.
יצאת גדול כי רק כך אפשר לבדוק אמיניות ומקצועיות של בעל מקצוע ולהמליץ עליו לכולם
 
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: