איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

דוד שמש - חימום חסכוני ואיכותי

טוב לדעת

דוד שמש חדש מגיע לרוב עם אחריות של כשמונה שנים והוא עשוי להחזיק מעמד הרבה יותר זמן מכך. בעת התקנת דוד חדש יש לבקש אחריות עליו ובעת תיקון דודי שמש יש לבקש אחריות לתיקון. תיקון דוד שמש יכול להיות החלפה של הדוד כולו, החלפת טרמוסטט בלבד או במקרה של מערכת ישנה, החלפת קולטים.

  • בעלי מקצוע
  • דוד שמש - חימום חסכוני ואיכותי
select

שירותי ברי ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 112
053-8095953
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, השרון
שירותי ברי
שירותי ברי, מכירה, תיקון ואחזקת, דודי שמש ומערכות סולאריות, מתן פתרונות לחימום מים ע"י השמש והחשמל, מורשי החברות כרומגן ואמקור, זמן ביצוע, אספקה והתקנה מיידי, מחלקת קבלנים ואינסטלציה, שירותי ברי

שביט דודי שמש וחשמל ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 49
053-8095836
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ, מרכז, מודיעין, מכבים, רעות והסביבה
שביט דודי שמש וחשמל
מחפש דודי שמש? שביט דודי שמש וחשמל – ייצור, שיווק, שירות והתקנת דודי שמש, טיפול ואחזקת מערכות סולאריות, מכירת דודי שמש וחשמל למתקינים ולפרטיים, ביצוע הרכבה ושירות ע"י צוות מומחים – שביט דודי שמש וחשמל

המומחים בדודים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 4
053-8095827
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
המומחים בדודים
המומחים בדודים, שרות מכירה והתקנה לכל סוגי הדוודים, החלפת גופי חימום וטרמוסטטים דודי שמש וחשמל, שרות תיקונים מהיר לכל סוגי הדודים, תיקון קצרים בדודים, ניקוי קולטים, מומחים למערכות סולריות מרכזיות החלפת מאיצים, שירות תיקונים מייד

מים חמים דודי שמש ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 16
053-9428277
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, השרון
מים חמים דודי שמש
מכירה והתקנת דודי שמש מכל סוגי הדוודים, שירות תיקוני דודי שמש וחשמל מכל הסוגים, מומחיות מערכות סולאריות משותפות, שירות אמין, מקצועי ואדיב – הצדיק


מדינת ישראל התברכה בשמש וזו הסיבה שבשנות ה- 70 קבעה הממשלה כי יש להתקין דוד שמש בכל בית חדש שנבנה בארץ. דודי השמש יכולים לחסוך עד 70% מההוצאות הנדרשות לחימום המים הביתיים. על אך שהפיתרון נראה מושלם, כמו כל מערכת בבית גם כאן לעיתים נדרש תיקון דודי שמש.

המערכת של דודי השמש מורכבת מגוף הדוד והקולטים. כאשר ישנה תקלה היא תהיה לרוב בגוף הדוד עצמו והמערכת שלו, לרבות הטרמוסטט או גוף החימום. לא כל תקלה דורשת החלפה של הדוד כולו והדרך הטובה ביותר להימנע מתקלות היא לבצע תחזוקה שוטפת של המערכת. אחת לשנה עד שנתיים מומלץ להזמין בעל מקצוע בתחום דודי שמש. בעל המקצוע יבחן שאין נזילות בדוד, יבצע ניקוי אבנית, יבצע שטיפה של הקולטים ובמידת הצורך יחליף את חלקי הצנרת.עבודות תחזוקה יוכלו גם לשמור על המערכת וגם לחסוך בעלויות החשמל כיוון שמערכת נקייה עושה עבודה יעילה יותר.

יש להזמין תיקון דודי שמש במקרה שהמים לא מתחממים דיים, ישנה כמות מים קטנה של מים שמתחממים וכמובן גם במצב שמזהים נזילה או קפיצה של החשמל. תיקון של דוד שמש הוא לא דבר פעוט ומומלץ להזמין איש דודים (דודאי) שיבצע אבחון, יתן הצעת מחיר ויתקן את התקלה.

בעת החלפת דוד שמש, בקשו אחריות לגוף הדוד. אחריות לדוד שמש היא בין 5-8 שנים. אך לא רק לדוד השמש יש אחריות אלא גם לטיפול עצמו. אם הוחלפו חלקים בדוד כמו הטרמוסטט (גוף החימום) גם עליהם צריכה להינתן אחריות ומומלץ לבקש תעודה או אישור אחריות בכתב.

בכל הנוגע לעלויות תיקון דודי שמש ישנם הבדלי מחירים שנובעים מסוג התיקון, מיקום הדוד והקולטים וגם סוג הדוד והחברות השונות שנמכרות בתחום.

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון דודי שמש

ביקור טכנאי דודי שמש250₪ - 150
פירוק דוד שמש עם קולטים1000₪ - 500
התקנת דוד שמש וקולטים400₪ - 250
התקנת מסנן למניעת אבנית לדוד500₪ - 200
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: