מוריד את הכובע בפני יצאת גדול


כך יצאת גדול עזרו לי לחסוך בשיפוץ הבית והרבה ...   קרא עוד..

דוד שמש לא מחמם

טוב לדעת

דוד שמש לא מחמם

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים זה כבר ברור לכולם שעדיף להתקין דודי שמש על ראש גג הבניין, קל וחומר במדינה כמו ישראל. אם יש משהו שלא חסר לנו זו שמש, אז למה שלא ניקח את האנרגיה הזאת ונשתמש בה לחימום המים שלהם אנחנו זקוקים? אם גם אתם חושבים כך ברור שכבר התקנתם דוד שמש על ראש הגג, וכעת כל מה שנותר לכם לעשות הוא לתחזק אותו כמו שצריך. פתאום שמתם לב שדוד השמש לא מחמם? אם כך, כדאי יהיה לעשות משהו בנידון כמה שיותר מהר, כי בימי החורף זה עלול להיות לא נעים לחיות בלי דוד שמש שפועל בצורה מושלמת. 

  • בעלי מקצוע
  • דוד שמש לא מחמם
select


דוד שמש לא מחמם

איתור מקור הבעיה

כאשר מדברים על מצב שבו דוד שמש לא מחמם מדברים למעשה על גורמים שונים שיכולים לגרום לכך ולכן בהחלט כדאי יהיה להכיר את הסיבות העיקריות:

  1. ההתקנה מלכתחילה לא בוצעה כמו שצריך.
  2. יש אוויר שנכלא בין הדוד ובין הקולט ומונע בצורה כזאת את מעבר המים.
  3. יש נזילה בדוד עצמו.
  4. יש דליפה בצנרת.
  5. הצטברות של אבנית.

יש עוד גורמים נוספים שיכולים להוביל לתופעה של דוד שמש לא מחמם ובכל מקרה ההמלצה היא לא לנסות לאתר את הבעיה לבד. אפילו אם יש לכם "ידיים טובות" ואפילו אם אתם כן נוהגים לתקן תקלות שונות בבית לבדכם, במקרה הזה בהחלט עדיף יהיה להשאיר את המשימה למומחים בתחום.

איך מוצאים איש מקצוע מוביל לתיקון  דוד השמש?

יש היום לא מעט אנשי מקצוע שיוכלו להגיע, לבדוק את דוד השמש שלכם וגם להציע מגוון רחב של אפשרויות. עם זאת, לא מכל איש מקצוע תוכלו לקבל שירות אמין ומקצועי ולכן בהחלט כדאי יהיה לבדוק אל מי אתם מתקשרים. כדי להיות בטוחים שאתם לא משלמים יותר מידי וכדי לדעת שאתם מפקידים את המשימה בידי המומחים מומלץ לבדוק כמה שיותר פרטים. ממתי עוסק בתחום איש המקצוע? האם הוא מגיע עם הרבה ניסיון? האם הלקוחות האחרים ממליצים עליו בחום? בדקו את הנתונים הללו וכך תוכלו לבחור איש מקצוע אמין ואדיב. 

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: