למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

הובלות

טוב לדעת

הובלות

אחד הדברים החשובים ביותר במעבר דירה הוא הובלת הציוד ע"י חברת הובלה טובה.

הובלה צריכה להיקבע מראש, חשוב מאוד לבחור חברת הובלה טובה מכיוון שבחירה במוביל לא טוב תגרום לאי הגעה בזמן, שבירת ציוד וכדומה.

לכן, בודדנו בשבילכם את חברות ההובלה הטובות בארץ, כדי שלא תיפלו על חאפרים.

  • בעלי מקצוע
  • הובלות
select

ניו יורק מוברס ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 16
053-9431497
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
ניו יורק מוברס
ניו יורק מוברס - חברת הובלות ברמה אחרת- העברת דירות, משרדים, פריטים בודדים, שירותי אריזה, שירותי מנוף, שינוע מטענים וחבילות, פירוק והרכבת רהיטים. ניו יורק מוברס חרטה על דגלה סטנדרטים גבוהים של עמידה בלוח זמנים, הצעות מחיר מדוייקות, צוות כחול לבן - צעיר ומיומן והגנה על הרהיטים והחפצים של הלקוח באמצעות עטיפות בשמיכות הובלה מיוחדות מארה"ב עם מגוון כלי רכב להובלות. אחריות וביטוח עד 100000 שח


מרבית האוכלוסיה מבצעת תהליכי הובלות כאלה ואחרים למטרות שונות, בין אם מדובר במעבר דירה, מעבר משרד וכדו'. ישנם מספר דברים שצריך לדעת ולעשות על מנת לעבור מקום בצורה מהירה, יעילה וגם כיפית. על כך במאמר זה.

מרבית מהאנשים משתמשים בשירותי הובלות באחד משני המקרים והם כאשר צריכים להעביר מספר פריטים כבדים, כגון מקררים ופסנתרים וכאשר צריך להעביר מספר גדול של פריטים בין אם מדובר בפריטים קלים או כבדים.
בנוסף, צריך לקחת בחשבון אלמנטים נוספים שקשורים למרחק שבין שני המקומות שבהם מבוצעת ההובלה, מספר אנשי הצוות הנמצאים בזמן העבודה וכמובן כמות הפריטים הנדרשים להובלה.
צריך לזכור, שלמוביל ישנו הניסיון וכל הכלים הנדרשים על מנת לבצע הובלה נקיה, מהירה ויעילה.

מתי כדאי לתכנן את המעבר?

אם וכאשר ישנה אפשרות לבחור את מועד ההובלה כדאי לתכנן את ההובלה לעונת החורף והסתיו שבהם מחירי ההובלות יורדים וזאת בשל ביקוש יחסית נמוך בהשוואה למשל לחודשי אמצע הקיץ ששיאם מתבטא בחודשים יולי – אוגוסט וזאת בגלל שנוח יותר להעביר תכולה בשל היעדר ימים גשומים אשר מקשים על ההובלה מבחינת הירטבות הרכוש של הלקוח.
בנוסף, יש לקחת בחשבון את שעת ההובלה עצמה במהלך היום, כאשר למשל הובלה המתבצעת בשעות הבוקר או אחרי הצהריים עלולה להתעכב מעט בשל פקקים שאולי ישנם בדרך ואת העובדה שהובלה בשעות הצהריים אולי תעלה יותר מאשר בשעות הערב, במידה והמוביל מעניק שירותים אלו גם בשעות הערב.

הובלות בעידן הדיגיטלי

אלה אשר זוכרים זמנים מוקדמים יותר בוודאי זוכרים את הפרסומות של מובילים בעיתונים ואת השלטים שהיו וגם עדיין ישנם על רכבם. האמת היא שגם כיום משתמשים באפשרויות אלה יחד עפ פרסום ברדיו, אבל כיום בעלי עסקים מבינים שבלי אתר באינטרנט קשה למצוא לקוחות מאחר והם התרגלו ללכת קודם כל לאינטרנט כאשר הם מחפשים משהו ולכן הם משקיעים באתר מקצועי שישקף את השירות שהם נותנים וכך גם אלה שנותנים שירותי הובלות וניתן להיווכח בכך בעת שנבצע חיפוש בתחום זה באינטרנט ולכן יותר קל כיום למצוא מוביל במהירות מאשר אי פעם.


חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון הובלות

הובלת דירה קטנה2500₪ - 1200
הובלת דירה גדולה3500₪ - 2000
הובלה עם מנוף400₪ - 250
הובלת פסנתר900₪ - 450
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: