למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

הובלות דירה

טוב לדעת
  • בעלי מקצוע
  • הובלות דירה
select


הגעתם לפורטל בעלי המקצוע יצאת גדול. בעלי המקצוע מתחום הובלות דירה  המוצגים בדף זה עברו בדיקה, מחויבים להיות בעלי ניסיון מקצועי  של  שלוש שנים לפחות , התבקשו  להמציא המלצות, רישיונות, והצהרה שאין להם רישום פלילי בשלוש השנים האחרונות. כדי לקבל את בעל מקצוע הוגן ומקצועי אנו ממליצים לכם להזמין מבעלי המקצוע המופיעים במעלה הדף.

הובלת דירה יכולה להיות עסק לא פשוט, אך אם תזמינו בעל מקצוע מ"יצאת גדול" - השקט הנפשי שלכם ייגדל בזכות המעלות שיש לבעלי המקצוע ב"יצאת גדול".

באתר "יצאת גדול" יש הרבה דברים שיכולים לעזור לכם, ראשית, באתר מופיע מחירון מלא של הובלות דירה, תוכלו להציץ, לבדוק ולראות כמה אמור לעלות ההובלה שלכם,כך לא תהיו מופתעים ותדעו למה אתם נכנסים.

בנוסף, באתר יש מאמרים ששווה לקרוא, במאמרים נותנים הרבה טיפים על הובלות, כיצד יהיה ניתן לחסוך וכיצד לעבור את ההובלה בצורה חלקה. למאמרים נוספים

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: