מנשה היקר שלום רב,


בני ראוי לציון לשבח אודות דרכו ומשאיר אחריו שובל של "הילה" מקצועית שלא מכירים . אין ספק שחברת "יצאת גדול" יכולה להיות גאה בעצמה שנותני שירות כמו בני - הם המייצגים אותה . נשמח אם מכתב ציון לשבח זה - יועבר לבני , אין ספק שמגיע לו !!!! הבחור פשוט "כוכב עולה" בשמי נותני השירות בישראל .   קרא עוד..

החלפת דוד שמש

טוב לדעת

החלפת דוד שמש – למה חשוב לשים לב?

החלפת דוד שמש היא דבר שיכול לסייע לנו מאוד לשפר את איכות החיים שלנו. כאשר אנחנו מחליפים את דוד השמש בבית שלנו חשוב לשים לב לכך שהדוד הוא דוד תקין וחדש. חשוב לשים לב גם שההתקנה של הדוד תהיה תקינה ותכלול את כל תהליך ההתקנה עצמו. עוד חשוב לשים לב לאיכות גוף החימום שאנחנו מתקינים בדוד עצמו. חשוב לשים לב גם לאיכות קולטני השמש שאנחנו מתקינים בדוד. פעמים רבות כאשר אנחנו מתקינים את דוד שמש חשוב לשים לב לכך שהוא ייהנה מחשיפה מרובה לקרני השמש – למשך כמה שיותר שעות במשך היום. אם יש עצים שמטילים צל על גג הבית שלנו אנחנו יכולים לבחור אפשרות של גיזום חלק מצמרות העצים בתיאום עם השכנים והעירייה.

  • בעלי מקצוע
  • החלפת דוד שמש
select

שביט דודי שמש וחשמל ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 4.9
מס' מדרגים 50
053-8095836
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ, מרכז, מודיעין, מכבים, רעות והסביבה
שביט דודי שמש וחשמל
מחפש דודי שמש? שביט דודי שמש וחשמל – ייצור, שיווק, שירות והתקנת דודי שמש, טיפול ואחזקת מערכות סולאריות, מכירת דודי שמש וחשמל למתקינים ולפרטיים, ביצוע הרכבה ושירות ע"י צוות מומחים – שביט דודי שמש וחשמל

א.א.א. אביבית דודי שמש וחשמל ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 6
053-9431489
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | אזור המרכז, השפלה והשרון
א.א.א. אביבית דודי שמש וחשמל
א.א.א. אביבית דודי שמש וחשמל,מעל 20 שנות וותק תיקון והחלפת כל סוגי הדוודים, חימום מהיר לדוודים, החלפת גופי חימום וטרמוסטטים, תיקון קצרים בדודים, מחירים מיוחדות לוועדי בתים, ניקוי קולטים, מומחים למערכות סולריות מרכזיות, החלפת מאיצים, שירות תיקונים מיידי, א.א.א. אביבית דודי שמש וחשמל


יתרונות של החלפת דוד שמש

כאשר אנחנו גרים בבית אנחנו אחראים לאיכות החיים שלנו. אחת הדרכים לשפר את איכות החיים בבית שלנו היא לדאוג לאיכות התשתיות בו. חלק חשוב מהתשתיות בבית שלנו הוא דוד המים החמים שיש לנו בבית. ברוב הבתים והדירות בארץ יש דודי שמש – כי הם חסכוניים יותר בצריכת החשמל שלהם ומכאן שהשימוש בהם הוא חסכוני יותר מבחינה כספית. כאשר דוד השמש שלנו מתקלקל משתלם הרבה יותר להחליף אותם בדוד חדש מאשר לתקן אותם. החלפת דוד שמש יכולה לאפשר לנו לשפר את איכות המים החמים שיש לנו בבית במקלחת ובכל הברזים שיש לנו. כאשר אנחנו מחליפים את הדוד שמש שלנו כדאי לנו להתייעץ עם חשמלאי מומחה וכדאי לנו לשכור חשמלאי מומחה גם בשביל ההתקנה שלו.

החלפת דוד שמש על ידי חשמלאי

החלפת דוד שמש על ידי חשמלאי יכולה לאפשר לנו להיות בטוחים בכך שאיכות ההתקנה של הדוד היא איכותית מאוד. ככל שאיכות התקנת הדוד תהיה בטוחה יותר כך השימוש שלנו בדוד זה יוכל להיות בטוח יותר עבורנו. חשוב לוודא שאיכות ההחלפה של הדוד תעשה באופן שיהיה אחראי ולפי כל התקנות והכללים הנהוגים לפי מכבאי האש ולפי חוקי מדינת ישראל. הקפדה על התקנות יכולה לאפשר לנו ליהנות מדוד שמש שהשימוש בו הוא מאוד בטיחותי ולכך שהוא לא יגרום לנו לבעיות שונות בצנרת או במערכת החשמל של הבית. ההתקנה של הדוד עצמו כוללת בין השאר התקנה גם של קולטני שמש סולאריים שהופכים את האנרגיה של השמש לאנרגיה שמחממת את המים בהם אנחנו רוצים להשתמש.

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון דודי שמש

ביקור טכנאי דודי שמש250₪ - 150
פירוק דוד שמש עם קולטים1000₪ - 500
התקנת דוד שמש וקולטים400₪ - 250
התקנת מסנן למניעת אבנית לדוד500₪ - 200
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: