שרות ברמה הגבוהה ביותר יצאת גדול


קבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל מהתיאומים עם טל , דיוק ההגעה דבר חשוב מאין כמותו ועבודתו המדהימה של אלעזר, מקצועיותו, אמינותו , נחמדותו, ניקה את איזור העבודה לאחר שסיים. ממליצים בחום רב !!!   קרא עוד..

זיפות גגות

טוב לדעת

 זיפות גגות

ישנם 2 שיטות לאיטום. הראשונה והפשוטה יותר היא זיפות גגות. פשוט מורחים זפת אחת לשנה על הגג.

השנייה היא יריעות ביטומניות המולחמות לגג. הם אמורות להחזיק לפחות עשור מבלי שתצטרכו להחליף אותן. הזמינו קבלן איטום לביצוע המשימה.

  • בעלי מקצוע
  • זיפות גגות
select

איטום טל ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 3
מס' מדרגים 2
053-9431460
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | גוש דן, שפלה
איטום טל
מחפש שירותי איטום? - איטום טל, זיפות וסיוד גגות (פיברגלס, יוטה), הלחמת יריעות ביטומניות, יציקת בטקל, איטום מרתפים בהתזה, הלחמת יריעות, איטום גגות מרוצפים, ייעוץ ובדיקה חינם, ביצוע כל עבודות הזיפות וסיוד הגגות, הלחמת יריעות ביטומניות, פיברגלס, אינטרגלס, יוטה, פוליגג, התמחות ביציקות בט-קל ושיפועים, איטום מרתפים ומקלטים, כולל התזה, אחריות עד 10 שנים + ייעוץ ובדיקה חינם, איטום טל

איטום הבית ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 21
053-9428268
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז,גוש דן,שרון,מודיעין
איטום הבית
איטום אב הבית בע"מ חברה לכל סוגי האיטום. יריעות ביטומניות,זפת,איטום גגות מרוצפים,איטום סדקים בקירות, איטום אדניות,סנפלינג, אחריות על כל עבודה.

אוטם צביקה - מורשה מטעם מכון התקנים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 1
053-9431472
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, השרון, השפלה
אוטם צביקה - מורשה מטעם מכון התקנים
אוטם צביקה - יעוץ, פיקוח ותכנון איטום לפי הצורך, איטום ביריעות ביטומניות, זפת וחומרים אקריליים, התזת חומרי איטום תקניים במרתפים, יציקות בטקל ויצירת שיפועים למרזבים, איטום מרתפים ומקלטים - אוטם צביקה

א.א. איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 1
053-9431456
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, השרון, השפלה והדרום
א.א. איטום
זקוק לשרותי איטום? - א.א. איטום, איטום ביריעות ביטומניות, ביצוע שיפועי בט-קל, סיוד גגות, שיקום בטחוני, איטום מרתפים, קירות, רצפות ואדניות, עבודות איטום בסנפלינג, איטום, שיקום וצביעת קירות חיצוניים, 12 שנות אחריות, א.א. איטום

סלע אחזקה ושירותים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 8
053-9418280
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
סלע אחזקה ושירותים
איטום, זיפות וסיוד גגות, יריעות ביטומניות, סיוד נגד חום, זיפות בית קל (יצירת שיפועים לירידת מים+בידוד), התזת זפת, איטום אמבטיות ו

שאדי איטום ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 8
053-8095880
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ
שאדי איטום
שאדי איטום, איטום ביריעות ביטומניות, איטום בתים צמודי קרקע, איטום קירות מרתפים, איטום תפרים באלמנטים טרומיים, איטום תפרים ללא פיגומים, במבנים ישנים וחדשים, איטום אדניות, ריסוס מבנים עם חומר שקוף דוחה מים להגברת האיטום, זיפות וסיוד גגות בחומרים המתקדמים ביותר, טיפול בעובש על קירות ותקרות בעזרת חומרים ייחודיים ובשיטה מיוחדת, פתרון בעיות איטום במבנים קיימים, איתור ליקויי איטום, ועוד, שאדי איטום

א.א ענבל בע"מ ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 2
053-9431480
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז,שרון
א.א ענבל בע"מ
א.א.ענבל בע"מ קבלן רשום מספר 29444 כל עבודות האיטום. יריעות ביטומניות,בטקל,קירות חיצוניות,איתור נזילות. מאות עבודות ולקוחות ממליצים.

אב הבית חברת האיטום הטובה בישראל ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 0
03-5-106-106
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+שרון
אב הבית חברת האיטום הטובה בישראל
רק אנשי איטום מוסמכים 100% אחריות על העבודה,הגעה בזמן ,מחיר ידוע לכל תקלה או שרות


זיפות גגות

אומנם ישראל לא סובלת מסופות טורנדו והוריקנים והחורף שלנו הוא רגוע יחסית, אבל אין זה אומר שלא צריך להכין את הבית לחורף. בעזרת כמה בדיקות פשוטות ושימוש בחומרים הנכונים, אפשר למנוע נזקים העלולים להיווצר על ידי הגשם ומזג האוויר הקר. לשם כך צריך כמה בעלי מקצוע כמו קבלן איטום, אינסטלטור ושיפוצניק. אם לא תכינו את הבית לעונה הקרה, יכול להיות שהנזקים יעלו לכם ביוקר. 

זיפות גגות – על מהלך העבודה של זיפות גג

הזכות הכי בסיסית לכל אדם היא שתהיה לו קורת גג מעל הבית. כאשר יש לנו בית אנחנו יכולים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר ואנחנו יכולים להרגיש רגועים. התקנה של גג בבית מצריכה עבודה יסודית. גם לאחר שגג הבית שלנו גמור ומובנה חשוב לבצע בו עבודות תחזוקה שונות. הזנחת גג הבית שלנו יכולה להוביל למצב בו יחדרו מי גשמים או מזיקים שונים לפנים הבית – דבר אשר יכול לסכן אותנו ולהפריע לאיכות החיים הרגילה שלנו הפתרון הטוב ביותר לתחזוקת גגות הוא עבודות זיפות גגות. עבודות אלו יכולות לאפשר לנו לאטום את גג הבית שלנו באופן איכותי כך שלא יחדרו מבעדו מזיקים או מי גשמים.

זיפות גגות – האם יש הבדל בין זיפות גג רעפים ובין זיפות גג בטון?

ישנם מספר סוגי שונים של זיפות גגות. יש להבדיל בין זיפות של גגות רעפים ובין זיפות של גגות בטון. זיפות של גגות רעפים דורש מריחה של הגג בסיד לבן עליו מניחים את הרעפים. זיפות של גגות בטון הוא זיפות בו מורחים על הגג זפת ולאחר מכן צובעים אותה בסיד לבן – בשביל שהגג לא יהיה חם מדי. זיפות הגג חשוב מאוד לשם שמירה על איכות החיים בבית שלנו ועל הביטחון האישי שלנו.

זיפות גגות – למה חשוב להקפיד לזפת את הגג?

זיפות גגות זה דבר שחשוב להשקיע בו הרבה מאוד. חשוב מאוד להקפיד לזפת את הגג בבית שלנו כי גג לא מזופת יכול להוביל למצב בו משקעי מזג האוויר יגרמו לרטיבות ולעובש בבית שלנו. כאשר גשם חודר לתוך הבית שלנו לבית עצמו עלול להיגרם נזק רב. חשוב להקפיד לזפת את הגג כי כך יש גם בידוד טוב יותר של הבית מפני מצבים של חום וקור. גם שהוא מבודד הוא גג שיכול לבודד באופן איכותי את הבית שלנו כך שבחורף לא יהיה לנו מאוד קר ובקיץ לא נסבול מחום גבוה מאוד.

זיפות גגות – איך זיפות הגג שלנו ימנע מצב של חדירת מזיקים ורטיבות לבית שלנו?

זיפות גגות יכול למנוע מצב בו בבית שלנו תהיה רטיבות. זיפות גג הבית שלנו יכול גם למנוע מצב בו מזיקים שונים כמו עכברים, חולדות, יונים, נחשים וכו'..., יחדרו לפנים הבית שלנו ויפריעו את המנוחה שלנו. כאשר אנחנו מקפידים לזפת את הגג אנחנו למעשה אוטמים אותו כך שמזיקים שונים לא יכולים להיכנס דרכו לבית שלנו. בית שיש בו מזיקים או בית שמאוד לא נעים לחיות בו ואפילו מסוכן. בית שיכולים להיות בו חולדות או עכברים או בית שהמגורים בו לא אסתטיים או בריאים ורמת ההיגיינה בו היא ירודה.

זיפות גגות – האם איטום ביריעות ביטומניות יחליף את זיפות הגגות המסורתי?

כיום, בעלי בתים ודירות בוחרים לאטום את הגג שלהם לא באמצעות זיפות גגות מסורתי אלא באמצעות יריעות ביטומניות. יריעות ביטומניות הן חומר בידוד מיוחד שבאמצעותו ניתן לבודד ולאטום גגות. דרך איטום זו הופכת להיות יותר ויותר מקובלת בעולם הבנייה בישראל. חשוב להדגיש שיש לחזור ולאטום את גג הבית בין אם באמצעות זיפות או באמצעות יריעות ביטומניות כל מספר שנים (רצוי אחת לעשר שנים לפחות). איטום הגג שלנו יוכל לאפשר לנו לשמור על הבית שלנו ולהפוך את איכות החיים בו ליותר טובה. גג שהוא לא אטום מהווה מטרד בטיחותי והוא עלול לסכן אותנו ואת כל בני המשפחה שלנו.זיפות ואיטום גג
אלו מכם שגרים בקומה העליונה בבניין או בעלי בית פרטי, ודאי יודעים שצריך לדאוג לשמירה על הגג מפני חדירת מים לתוך הדירה אחת לכמה שנים. ישנם 2 שיטות לאיטום. הראשונה והפשוטה יותר היא זיפות. פשוט מורחים זפת אחת לשנה על הגג. השנייה היא יריעות ביטומניות המולחמות לגג. הם אמורות להחזיק לפחות עשור מבלי שתצטרכו להחליף אותן. הזמינו קבלן איטום לביצוע המשימה.


קבלן איטום


קבלני איטום

תהליך האיטום הוא הדבר החיוני ביותר לחורף, לכן אנו ממליצים להשקיע זמן ומחשבה במציאת בעל המקצוע המתאים. באתר יצאת גדול תוכלו למצוא בעלי מקצוע איכותיים ואמינים אשר עברו בדיקה בשיטת יצאת צדיק ויצאו גדולים.

             

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: