האתר שלכם נהדר כל הכבוד


האתר שלכם נהדר כל הכבוד אולי באמצעות האתרים האלו יהיה סוף לכל החאפרים והמנופחים שחושבים שהם הכי הכי ואין כמותם. תודה על האינפורמציה הנהדרת באתר שלכם ותמשיכו כך. סולומון עדנה IP: 84.109.86.218   קרא עוד..

חשמלאי

טוב לדעת

חשמלאי בתל אביב

הדבר החשוב ביותר שתרצו שיהיה לחשמלאי שלכם הוא תעודה.  

על חשמלאי לעבוד רק במידה ויש לו את האישורים המתאימים לכך והוא עבר את ההסמכות המתאימות לביצוע עבודות חשמל.

חשמל הוא לא משחק ולא בכדי בבניית בית יש חובה לחתימה של חשמלאי מוסמך. האחריות של החשמלאי היא גבוהה מאד ועבודתו הטובה תשמור על בטיחותכם לכל אורך חייכם בבית.

  • בעלי מקצוע
  • חשמלאי
select

אב הבית חשמלאים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 0
03-5-106-106
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | המרכז שפלה שרון
אב הבית חשמלאים
אב הבית חשמלאים, מגיעים בזמן, אחריות מלאה, מחיר בפיקוח

יואל ג'רסי חשמלאי מוסמך רישיון מספר 03338 ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 0
053-9431493
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+מודיעין
יואל ג'רסי חשמלאי מוסמך רישיון מספר 03338
זקוק לשרותי חשמלאי? יואל ג'רסי חשמל מוסמך רישיון מספר 03338 – עבודות חשמל לבית, למשרד ולתעשייה, חשמלאי בעל 30 שנות ניסיון, חשמלאי 24 שעות, שירות חשמלאי לועדי בתים ומוסדות, שירות תיקון דודי שמש וחשמל, איתור ותיקון תקלות חשמל – יואל ג'רסי חשמל

א.א.א. אביבית עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך רשיון 054767 ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 4.3
מס' מדרגים 10
053-9428173
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | אזור המרכז, השפלה והשרון
א.א.א. אביבית עבודות חשמל - חשמלאי מוסמך רשיון 054767
א.א.א. אביבית עבודות חשמל, שרות מהיר, מיידי ומהיר, לוחות חשמל וקווי טלפון, התקנת דודי שמש, קווי חשמל למזגנים, קווי כוח והעלאת האמפרז’, חלוקת עומס שווה בלוחות חשמל, כל עבודות החשמל, תיקוני קצרים, תיקון דודי שמש וחשמל והחלפת מאיצים, החלפת לוחות חשמל והכנה לביקורת, קווי חשמל למזגנים וקווי כח, פתרון בעיות עומס, מעל 20 שנות וותק, חשמלאי מוסמך מס’ 054767, א.א.א. אביבית עבודות חשמל


ישנן סיבות שונות להביא לבית חשמלאי. לעיתים מדובר בעבודות קטנות, שיפוץ קל או לצורך עבודות גדולות מסיביות ותקלות. כאשר מזמינים חשמלאי לבית חשוב לדעת כי יש לו את התעודות המתאימות וכי הוא חשמלאי מוסמך. זהו הכלל הראשון שיש לשים לב אליו כאשר מזמינים חשמלאי לבית. העבודה מול חשמל היא מסוכנת ברמת סכנת חיים אמיתית ולכן, במקרה של תקלה, פגיעה בתשתית או שיפוץ, חשוב לשים לב כי בעל המקצוע מחזיק את התעודה שמאשרת שהוא אכן יכול לבצע את עבודת החשמל בבית.

חיפוש אחר חשמלאי זו עבודה פשוטה למדי, ישנם חשמלאים רבים שעברו את ההכשרה הנדרשת וכל שיש לבקש מהם זה נסיון בתחום העבודה (במיוחד כאשר מדובר בשיפוץ) וקבלה של הצעת מחיר.

בכל סביבה ישנם אנשי מקצוע טובים, אך כדי להימנע מאי נוחות ובעלי מקצוע שאינם מספיק טובים או שנותנים שירות לא איכותי, מומלץ לקבל חוות דעת לחשמלאי המוזמן. באתר יצאת גדול ניתן לבחור חשמלאי לפי אזור המגורים ולקבל אנשי מקצוע שעומדים בסטנדרטים מחמירים. בנוסף, מומלץ לקרוא חוות דעת על בעלי המקצוע ולאחר מכן ליצור קשר ראשוני.

גם לאחר קבלת המלצות על חשמלאי וקריאה של חוות דעת שונות, מומלץ להתרשם משיחת הטלפון הראשונית בטרם הזמנת בעל המקצוע, במיוחד אם מדובר בעבודות קטנות. בעבודות קטנות, כאלו שהחשמלאי מגיע ומטפל בהן, מומלץ לתאר את התקלה ולקבל הצעת מחיר לביקור ללא עבודה (למקרה שיתגלה נזק גדול יותר).

במידה ואתם זקוקים לחשמלאי לצורך עבודה נרחבת, ניתן לקבל המלצות, לשמוע על נסיונו ולקבל הצעת מחיר מסודרת בטרם תחילת העבודה. חשוב לדאוג שהצעת המחיר תהיה כתובה ומפורטת כולל הצעות מחיר משלימות במידה ותידרש עבודה נוספת במהלך הפרוייקט.


חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון חשמלאי

ביקור חשמלאי250₪ - 150
התקנת לוח חשמל - חד פאזי1400₪ - 800
התקנת לוח חשמל - תלת פאזי2500₪ - 1500
בדיקת הארקה ביתית200₪ - 150
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: