המלצה על מדריך יצאת גדול


הרגע יצא מביתי שמוליק, מתקן מכונות כביסה מרעננה (עמ׳ 81), שתיקן מכונת כביסה בשירות מצויין ומחיר הוגן. תודה על המדריך:) אילן   קרא עוד..

טכנאי גז

טוב לדעת

טכנאי גז הוא תפקיד בעל אחריות גבוהה. בגז יכול לטפל רק טכנאי גז מורשה. בכל תקלה של המערכת או בחשש של דליפה, יש לסגור את ברז הגז ולהתקשר לטכנאי. בזמן שמחכים לטכנאי יש להימנע מהפעלת אש באזור ולנהוג לפי הנחיות בטיחות. בכל מקרה, אין לטפל במערכת הגז לבד, כיוון שמדובר במערכת שעלולה לשים את בני הבית בסכנת חיים.

  • בעלי מקצוע
  • טכנאי גז
select


עם השנים אנו שומעים על מפגעים שונים הנגרמים כתוצאה משימוש לא ראוי בגז או ממערכות גז פגומות. טכנאי גז חייב להיות מוסמך לעבודה מטעם משרד העבודה ועליו לעמוד בדרישות המשרד. בעל מקצוע בתחום הגז חייב להיות כזה שעבר את בחינות ההסמכה. חשוב להזמין רק טכנאי גז אשר עמד בדרישות ולתת אך ורק לו להתעסק עם מערכת הגז.

מערכת הגז של הבית שלכם משרתת אתכם כל יום, אך התעסקות שאינה מקצועית עלולה לסכן אתכם. בכל תקלה של מערכת הגז, שיפוץ או החלפה של מיקום המערכת, יש לקרוא לטכנאי גז מוסמך ורק הוא יבצע את העבודה.

במידה ואתם חוששים למערכת הגז ונראה כי ישנה דליפת גז או כל בעיה אחרת, יש לכבות את ברז הגז הראשי ולהמתין עד להגעת טכנאי גז שיבדוק את התקלה ויטפל בה. שימוש שלא מקצועי במערכת הגז יכול להוביל לדליפה ושאיפה של גז, דליקה ואף פיצוץ.

במידה וישנה דליפת גז בתוך הבית או באזור המגורים, עליכם לקרוא לטכנאי גז. עד שיגיע טכנאי גז, עליכם לכבות את הברז הראשי לאוורר את המקום (הבית או חדרי המדרגות על ידי פתיחת הדלת הראשית), יש להימנע מהדלקת אז במקום בו יש דליפת גז, לכבות מכשירים חשמליים לרבות טלפונים ניידים. מומלץ לנתק את החשמל ואף להתייעץ עם חברת החשמל. במידה וישנה דליפה יש לפנות את הדיירים מהמקום, אין צורך לקחת סיכון ויש לסמוך על טכנאי גז שיעשה את העבודה כראוי ויחזיר אתכם במהרה לשגרת חייכם.

גז אינו משחק, הוא יכול להיות מסוכן ולכן יש לבצע בדיקות גז שגרתיות וכן להימנע מכל טיפול עצמי על ידי אדם שאינו מוסמך לטיפול בגז.


רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: