תודה לדודי וכל חברי יצאת גדול


ברצוני להודות בכל הלב על תרומתכם הגדולה לקשישי והדרת תל אביב   קרא עוד..

מדביר

טוב לדעת
הן יוצאות ממחילותיהן בעיקר בתקופת הקיץ בחיפוש אחר שאריות מזון, וכשהן מגיעות לבתים שלנו, הן הופכות מהר מאוד למטרד. מאמר זה מיועד עבור כל אותם דיירים, שלא מצליחים להיפטר מכמויות הנמלים המסתובבות בבית, והוא יצטייד אותם במספר טיפים לבחירת מדביר מקצועי, שיבצע בבית הדברת נמלים לתפארת.
  • בעלי מקצוע
  • מדביר
select

דרור שרותי הדברה ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 6
053-9426286
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז,שרון,שפלה
דרור שרותי הדברה
רישיון הדברה מספר 1391 של המשרד לאיכות הסביבה, מומחים לכל סוגי ההדברה,הדברת גוקים,טיפול נגד נמלים ללא ריח בעזרת גיל, הדברת חרקי עץ ,חרקי מזון,פרעושים,פשפשי מיטה. הדברת עכברים,חולדות,לכידת נחשים,הרחקת יונים על ידי דוקרנים רשתות. מעל 20 שנות ניסיון.שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.

אמינות הדברה ירוקה רישון 1831 ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 4.9
מס' מדרגים 50
053-9428291
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, שפלה, השרון
אמינות הדברה ירוקה רישון 1831
אמינות הדברה ירוקה – הדברת מזיקים מכל הסוגים, מקקים, מכרסמים, חרקים, נמלים, פרעושים וטרמיטים, הדברה ירוקה, רק חומרים צמחיים ללא ריח, לכידת נחשים, אחריות על כל עבודת הדברה, אמינות הדברה ירוקה

מוקד ההדברות ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 0
מס' מדרגים 0
053-8095939
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+שרון+שפלה
מוקד ההדברות
מחפש חברת הדברה? מוקד ההדברות – הדברת עשבייה וכל סוגי המזיקים, מומחים הדברה : טרמיטים, פרעושים וג'וקים, ביצוע עבודות ציבוריות : ניקוז, אינסטלציה שטח ושימוש בשואב אבק במבנים – מוקד ההדברות


טיפים בבחירת מדביר

הנמלים שורצות בכל פינה בבית, והן מגיעות לכל פירור של מזון? זקוקים בדחיפות לאיש מקצוע שיבצע הדברת נמלים בבית, וישים קץ לבלאגן? כדי שההדברה תבוצע כראוי, תוך הבטחה מקסימלאית של בריאותכם ושלמות גופכם, קבלו מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור מדברי מקצועי, רציני ומהימן.

כך תבחרו מדביר רציני שיבצע עבודת הדברה מוצלחת

  1. וודאו, כי המדביר נושא ברישיון, המהווה ראייה לכך, שהוא עבר הכשרה הולמת ושיש לו אישור מהמשרד להגנת הסביבה או ממשרד הבריאות לעסוק בתחומו.
  2. בשנים האחרונות גוברת המודעות למצבו הקשה של כדור הארץ, ההולך ומתחמם בקצב מדאיג. השימוש הרב בחומרי הדברה חזקים במיוחד רק מחמיר את המצב, ולכן מומלץ להזמין מדביר, המציע שירותי הדברה ירוקה. במסגרת ההדברה הירוקה משתמשים המדבירים בחומרים עם מינוני רעל נמוכים יותר, שיוצרו ממקורות צמחיים, והם ידידותיים יותר עבור כדור הארץ בכלל ועבור בריאותכם בפרט.
  3. מדביר מהימן הוא מדביר המקפיד באופן מלא על כל כללי הבטיחות בעת ביצוע ההדברה. שימוש לא זהיר בחומרי הדברה יכול לגרום נזק לכל אחד מבני הבית, וכדי שזה לא יקרה, יש להיות בטוחים, כי המדביר נוקט בכל אמצעי הזהירות. אם המדביר לא יבקש מכם לצאת מהבית לפחות לכמה שעות במהלך ביצוע ההדברה, ואם הוא לא ינחה אתכם לפנות את כל המטבח מכלים ושאריות מזון- צריכה להידלק לכם נורה אדומה.
  4. יש להזמין שירותי הדברת נמלים רק מאיש מקצוע המספק אחריות לביצוע הטיפול. אתם בטח לא רוצים למצוא את עצמיכם תוך שבוע מתום ההדברה, מוקפים שוב בנמלים מכל עבר.

הדברה טובה תלוייה בבחירה נכונה של איש המקצוע שיבצע אותה

אם תבחרו בפינצטה את איש המקצוע שלכם, ואם תיישמו את הטיפים המוצגים לעיל, אין סיבה שלא תקבלו שירות הדברה מקצועי, שיאפשר לכם להרגיש נעים ונוח יותר במרחב הביתי. 


חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון הדברה

ביקור מדביר250₪ - 150
הדברת נמלים400₪ - 200
הדברת תיקנים400₪ - 200
הדברת פרעושים500₪ - 250
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: