האתר שלכם נהדר כל הכבוד


האתר שלכם נהדר כל הכבוד אולי באמצעות האתרים האלו יהיה סוף לכל החאפרים והמנופחים שחושבים שהם הכי הכי ואין כמותם. תודה על האינפורמציה הנהדרת באתר שלכם ותמשיכו כך. סולומון עדנה IP: 84.109.86.218   קרא עוד..

מתקין דודי שמש

טוב לדעת

מתקין דודי שמש

אם לא מזמן קניתם את הדירה שתמיד רציתם, אתם בוודאי מתרגשים ואתם בוודאי רוצים לעשות הכול כדי שהחיים בה יהיו נוחים ונעימים. מעבר לעובדה שאולי יהיה עליכם לעשות מספר שיפוצים כדי להתאים את הדירה לצרכים שלכם, כדאי יהיה לחשוב גם על הזמנת שירותיו של מתקין דודי שמש, כי בעידן שבו אנחנו חיים דוד שמש זה כבר לא משהו שאפשר להתעלם ממנו. אם יש משהו שלא חסר בישראל זו שמש חזקה כמעט בכל ימות השנה, ולכן ברור מדוע זה הרבה יותר אקולוגי להשתמש בחום השמש ובעזרתה לחמם את המים שבהם אנחנו עושים שימוש. בנוסף לכך, אם תתקינו דוד שמש בבית זה גם יקטין את חשבון החשמל שלכם, אז למה לחשוב פעמיים? 

  • בעלי מקצוע
  • מתקין דודי שמש
select

שביט דודי שמש וחשמל ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 4.9
מס' מדרגים 50
053-8095836
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | כל הארץ, מרכז, מודיעין, מכבים, רעות והסביבה
שביט דודי שמש וחשמל
מחפש דודי שמש? שביט דודי שמש וחשמל – ייצור, שיווק, שירות והתקנת דודי שמש, טיפול ואחזקת מערכות סולאריות, מכירת דודי שמש וחשמל למתקינים ולפרטיים, ביצוע הרכבה ושירות ע"י צוות מומחים – שביט דודי שמש וחשמל


מתקין דודי שמש – למה חשוב להזמין מתקין מורשה?

שיפוץ או בנייה של בית חדש כוללים בין השאר עבודה על תשתיות החשמל והאינסטלציה בבית. אחד הדברים שהכי חשוב להקפיד עליהם כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו או בונים בית חדש הוא איזה דוד יהיה לנו לחימום המים בבית. ישנם שני סוגי דודים למים חמים: דוד חשמל המופעל על ידי חשמל ודוד שמש המופעל הן על ידי חשמל והן על ידי פנלים סולאריים. באקלים החם של ישראל הרבה יותר משתלם וכדאי להתקין בבית הפרטי שלנו דוד שמש. כאשר אנחנו שוכרים מתקין דודי שמש חשוב לוודא שהמתקין הוא מתקין מורשה. התקנה של דוד שמש על ידי מתקין שאין לו רישיון והסמכה לכך יכולה לגרום לנו לבעיות בטיחות רבות. כאשר זה מגיע לביצוע עבודות תשתית החשמל בבית שלנו עדיף לשלם יותר והוגן בזמן ההתקנה ולא לשלם ביוקר לאחר מכן.

יתרונות של מתקין דודי שמש שהוא חשמלאי

למעשה כל מי שמתקין דודי שמש חייב להיות חשמלאי מורשה בעל רישיון לעסוק בתחום החשמל. ישנם יתרונות רבים בהתקנת דוד השמש בבית שלנו על ידי מתקין דודי שמש שהוא חשמלאי במקצועו. היתרון הוא שחשמלאי יודע להתקין גופי חשמל שונים ובכלל זה הוא יודע איך להתקין על גבי גג הבית שלנו דודי שמש שיהיה בטוח להשתמש בהם. ככל שההתקנה של הדוד תהיה איכותית יותר כך הוא יוכל לשמש אותנו למשך שנים רבות יותר. את דוד השמש מחברים מצד אחד לפנלים הסולאריים שנועדו להפוך את קרני השמש לאנרגיה שמחממת את המים ומצד שני מחברים אותו למערכת החשמל הביתית שלנו. חשוב שכל דוד שמש יהיה מחובר גם למערכת החשמל בשביל שבימים בהם אין הרבה שמש או שיש גשם או במהלך הלילות – עדיין יהיה לנו איך לחמם מים.

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון דודי שמש

ביקור טכנאי דודי שמש250₪ - 150
פירוק דוד שמש עם קולטים1000₪ - 500
התקנת דוד שמש וקולטים400₪ - 250
התקנת מסנן למניעת אבנית לדוד500₪ - 200
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: