שרות ברמה הגבוהה ביותר יצאת גדול


קבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל מהתיאומים עם טל , דיוק ההגעה דבר חשוב מאין כמותו ועבודתו המדהימה של אלעזר, מקצועיותו, אמינותו , נחמדותו, ניקה את איזור העבודה לאחר שסיים. ממליצים בחום רב !!!   קרא עוד..

פוליש

טוב לדעת
  • בעלי מקצוע
  • פוליש
select

יצחק אשכנזי ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 4
מס' מדרגים 4
053-9418299
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | המרכז, גוש דן, השרון, מודיעין, השפלה
יצחק אשכנזי
יצחק אשכנזי – ניקוי שטיחים וריפודים בבית הלקוח, ניקוי שטיחים במפעל, פוליש וניקיון קריסטלי – יצחק אשכנזי


בכל נכס כיום ישנה רצפה המיועדת לשהייה נוחה בבית אולם השהייה נעשית לא נוחה כאשר הרצפה מלוכלכת ובעלת מראה לא נעים שלא לדבר על הבעיות התברואתיות הנוצרות כתוצאה מזה. עבודת פוליש על הרצפה תפתור את הבעיה.

פוליש – רצפה מבריקה

מטבע הרצפה להיות מלוכלכת יותר משאר החלקים של הבית מאחר והיא סופגת את כל הלכלוך והאבק שנמצא בבית יחד עם הלכלוך שנכנס הביתה כתוצאה מנעליים ששהו ברחוב או במקום מלוכלך כלשהוא. ישנן גם רצפות מיושנות יותר הנמצאות בבתים לא חדשים שגם אותם אולי כדאי לחדש במקום להחליף את המרצפות, עבודה שתעלה הרבה יותר כסף מאשר עבודת פוליש.
אין ספק שרצפה נקייה, מבריקה ונעימה תורמת להרגשת כללית טובה יותר של באי הבית, אורחים באירוע או העובדים במשרד ובמפעל.

פוליש – איך עושים את זה?

ישנם סוגים שונים של רצפות אשר מצריכות טיפולים שונים בהתאם לחומר שהרצפות עשויות מהם, כגון רצפה העשויה מפרקט, רצפה העשויה מאריחים ומקרמיקה וכו'. הטיפול עצמו נעשה על ידי מכונות מיוחדות אשר עושות שימוש בחומרים המתאימים לרצפה הקיימת.
בין הסוגים השונים הקיימים אפשר למצוא את הפוליש ווקס, קריסטלי ואקרילי וכל אחד מתאים לסוג אחר של עבודה, לדוגמא, בטיפול הקריסטלי, חומר הניקוי מוחדר לתוך האריח בעוד שטיפול בווקס מצפה את הרצפה מבחוץ.
חשוב להתייעץ עם בעלי המקצוע בתחום לפני תחילת העבודה, על מנת לקבל את התוצאה והמראה הטוב ביותר לרצפה בנכס.

פוליש – למבריקים בלבד

עבודות פוליש הן מסוג העבודות שלא ניתן לבצע באופן עצמאי ביחוד כאשר מדובר על משטחים גדולים במיוחד, לכן חשוב לבחור בחברת ניקוי אשר מכירה את התחום באופן מקצועי מאחר ועשוי להגרם נזק בלתי הפיך לרצפה כתוצאה מעבודה לא נכונה.
הדרך הנפוצה כיום לעשות זאת היא לחפש את בעלי המקצוע באינטרנט במידה ואין ברשותינו המלצות מחברים או קרובי משפחה אבל גם פה צריך לעשות קצת עבודת מחקר ולבחון את האתרים השונים ובמידה ואין ברשותכם זמן מיותר, מומלץ להיעזר באתרים של בעלי מקצוע כאשר

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון פוליש

ניקוי שטיחים1000₪ - 600
ניקוי ספות350₪ - 200
פוליש וקס (מ"ר)6₪ - 4
ליטוש באבן (מ"ר)100₪ - 80
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: