למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

פוליש וניקיון

טוב לדעת

פוליש וניקיון - מה זה פוליש בכלל?

ניקיון זה דבר חשוב מאוד. כאשר החלל שאנחנו עובדים בו או חיים בו לא נקי אז איכות החיים שלנו נפגעת באופן משמעותי. הבחירה לנקות את החללים בהם אנחנו עובדים וגרים יכולה לשפר משמעותית את החיים שלנו ולגרום לנו להיות מאושרים יותר. אחת הדרכים לשפר את הניקיון במשרד ובבית שלנו היא להזמין חברת ניקיון מקצועית שתהיה אחראית על עבודות ניקיון ופוליש לבית שלנו. עבודות פוליש הן למעשה עבודות בהן אנחנו מנקים ומבריקים את הרצפה בחלל. חלל שהרצפה בו נקייה יכול להיות חלל נקי מאוד שנעים מאוד לחיות בו. 

  • בעלי מקצוע
  • פוליש וניקיון
select


הברקת מרצפות וניקיון רצפה היא עבודה נפוצה ביחוד בבתים ומקומות בעלי שטח נרחב שבהם מטאטא לא יעשה עבודה כמו שצריך. עם זאת, חברות ובעלי מקצוע המציעים שירותי פוליש, מציעים בנוסף שירותים אחרים ומשלימים.

פוליש – הזמנים החדשים

בזמנים המודרניים שלנו, ישנם הרבה חברות אשר מאגדות תחתיהן מספר שירותים הקשורים זה בזה וכך זה בתחום הפוליש והניקיון. בתחום זה נוכל לראות שירותי ניקיון שונים הכוללים שירותי ניקיון בבתים ומשרדים וחדרי מדרגות, הסרה וניקיון של שטיחים ומשטחי ריפוד שונים ויש כאלה שאפילו מעניקים שירותי גינון ואחזקה כללית.
לא קשה לראות את היתרון הגדול שבעבודה עם כזו חברה והוא שניתן לקבל מגוון שירותים תחת קורת גג אחת מבלי הצורך לחפש בעל מקצוע לכל שירות בנפרד ובכך בעצם לקבל חבילת שירות שאפשר לתפור לפי הזמנה.

פוליש – ניקיון מקצועי

כל הרעיון של פוליש מתבסס על הרעיון שהרצפה מתלכלכת הרבה יותר מאשר שאר חלקי הבית ולכן דורשת טיפול אחת לכמה זמן כאשר מטרת הטיפול הוא להביא להברקת הרצפה שיכולה להיות מורכבת ממרצפות או פרקטים ולכל אחד מהם שיטת טיפול שונה והחומרים שאיתם עובדים על מנת לשמר את המראה המלוטש שלהם.
עבודה זו היא מסוג העבודות שאי אפשר לבצע לבד וזאת מאחר לנותן השירות יש את כל הכלים, האמצעים והידע על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, עם זאת, ניתן לשאול את בעל המקצוע לגבי החומרים שהוא משתמש בהם ושיטות העבודה על מנת לקבל מידע נוסף על עבודתו ועל הדרך אולי גם ללמוד משהו חדש.

פוליש – איך בוחרים חברה מקצועית?

כאשר צריך לבחור חברה כזו אשר מאגדת תחתיה מספר שירותים, חשוב לבדוק אם החברה נראית אמינה וזה על ידי שתי שיטות מרכזיות אשר בשורשן מצוי הרעיון של שימוש באינטרנט למציאת אנשי מקצוע מאחר וכיום כמעט לכל אחד יש אתר אישי שבו מפורטים השירותים שהוא נותן. 
דרך אחת היא לבחון את האתר של מציע השירות ולראות האם האתר נראה כמו אתר מקצועי ומושקע לרווחת לקוחותיו ולא נראה כמו סתם עוד משהו שזרקו באינטרנט ודרך שניה מומלצת יותר היא להיעזר באתרים אשר מתמחים בבעלי מקצוע כאשר היתרון הגדול הוא בכך שאין צורך לבזבז זמן מיותר כאשר עובדים עם אתר כזה ובנוסף, כל בעיה שעשויה להתגלות מטופלת על ידי בעל האתר ובכך לגרום לבטחון אצל הלקוחות.

פוליש וניקיון- סוגי פוליש

למעשה יש הרבה מאוד סוגים שונים של פוליש. עבודות פוליש וניקיון הן עבודות מגוונות מאוד. סוגי הפוליש הנפוצים ביותר הם פוליש לשיש, פוליש ווקס, פוליש יהלום, פוליש לגרניט פורצלן ועוד סוגים נוספים. ניקיון בתים הוא נושא חשוב מאוד כי כאשר הבית שלנו נקי אנחנו יכולים ליהנות מאורח חיים בריא וטוב יותר. אורח החיים שלנו מושפע רבות מהסביבה בה אנחנו חיים וכאשר סביבת החיים שלנו נקייה ומטופחת אנחנו יכולים להיות שלווים ומאושרים יותר. בית נקי הוא שלב ראשון ובסיסי בדרך לניהול אורח חיים מטיב שיאפשר לנו לדאוג לעצמנו ולמשפחה שלנו.

רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: