שרות ברמה הגבוהה ביותר יצאת גדול


קבלנו שירות ברמה הגבוהה ביותר, החל מהתיאומים עם טל , דיוק ההגעה דבר חשוב מאין כמותו ועבודתו המדהימה של אלעזר, מקצועיותו, אמינותו , נחמדותו, ניקה את איזור העבודה לאחר שסיים. ממליצים בחום רב !!!   קרא עוד..

פתיחת סתימות

טוב לדעת

פתיחת סתימות

הדרך הטובה ביותר לטפל בפתיחת סתימות היא למנוע אותן.

מערכת הביוב והאינסטלציה של הבית מורכבת מצינורות אשר אמורים להיות משוחררים רוב הזמן ולהזרים את המים בשיפוע כלפי מטה.

כל חומר שעלול לחסום את מערכת הביוב, ימנע מהמים לזרום.

חפצים גדולים או סופגי מים אשר מושלכים למערכת הם האויב הגדול שלה, לכן יש להקפיד לזרוק רק נייר טואלט לאסלה ולהימנע מכל השלכה של חפצים.


  • בעלי מקצוע
  • פתיחת סתימות
select

שרברבים באחריות ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 4.8
מס' מדרגים 22
053-9428150
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+שרון+שומרון
שרברבים באחריות
כל עבודות האינסטלציה, עובדים עם רוב חברות בעלי המקצוע פתיחת סתימות, הגברת לחץ מים, החלפת קווי מים וביוב, איתור ותיקון פיצוצים ונזקי צנרת ע״י מכשור מתקדם

מים זורמים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 27
053-9431499
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+שרון+שפלה
מים זורמים
מים זורמים פתיחת סתימות בבית ובחצר, תיקון פיצוצי צנרת, הגברת לחץ מים בשיטה חדשנית, מומחה לאיתור נזילות ע"י מצלמה, החלפת צנרת, תיקון דודי שמש,


פתיחת סתימות היא אחת מפעולות האינסטלציה היותר נדרשות בבית. על מנת לבצע פתיחה של סתימה, ניתן לפנות לאינסטלטור, אך אם מדובר בסתימה בכיור אולי תוכלו לבצע את הפתיחה לבד. מערכת האינסטלציה של הכיור היא מערכת שמורכבת מצינורות וחיבורים קלים לשחרור. במידה ויש לכם צורך בפתיחת סתימה באחד מהכיורים, אתם תזדקקו לדלי ולעבודה פיזית לשחרור הסתימה.

במידה ומדובר בסתימה בביוב, ניתן לשער שתעדיפו להזמין לצורך כך אינסטלטור. סתימה בביוב יכולה להיות "רק" מים שמתקשים לרדת ויכולה להיות הצפה של הביוב בבית. כאשר יש בבית ריח של ביוב, זה לא נעים ולכן מומלץ להזמין אינסטלטור ברגע בו נראה שיש בעיה.

בכל מקרה, לאורך החיים בבית מומלץ לשמור על מערכת האינסטלציה. בכיורים יש לשים סנן ולמנוע כניסה של לכלוך שיכול לסתום את המערכת. מידי פעם ניתן לבצע טיפול בביוב בעזרת חומרים שנמכרים בחנות. כאשר מבצעים טיפול עם חומרים, יש לקרוא את ההוראות ולפעול על פיהן.

על מנת לשמור על מערכת הביוב של הבית יש להקפיד לזרוק לאסלות רק נייר טואלט. כל לכלוך אחר כמו טמפונים, צמר גפן, לכלוך ביתי ועוד, עלולים ליצור סתימה ופגיעה במערכת כולה. באופן כללי ניתן לומר כי מערכת האינסטלציה והביוב נפגעת בשל השלכה של עצמים גדולים או סופגי מים. שימוש במערכת לפי הייעוד שלה ישמור עליה וימנע מצבים לא נעימים.

למרות זאת, במידה והגעתם למצב בו אתם זקוקים לפתיחת סתימות של המערכת, תוכלו למצוא אינסטלטור באזור מגורכם ולקבל ממנו הצעה לטיפול הבעיה. בעיות רבות ניתנות לפיתרון במקום והאינסטלטור יגיע עם הכלים המתאימים לכך. במידה ומדובר במערכת ישנה שייתכן שנפגמה, תזדקקו לטיפול נרחב ולכך תצטרכו הצעת עבודה מפורטת ואולי גם לבעלי מקצוע נוספים (למשל אם יש צורך בהרמת רצפות).


רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
אינסטלטורים
אינסטלטורים
X
דוא"ל: