איזה טיפול מעולה קבלתי מיצאת גדול


קבלתי שרות יוצא מהכלל מחברת יצאת גדול,בעל מקצוע עשה לי עבודה לא לשביעות רצוני. פניתי ליצאת גדול וקבלתי שרות מעולה,והבעיה נפתרה לשביעות רצוני המלאה תודה רבה והרבה הערכה   קרא עוד..

קבלן שיפוצים

טוב לדעת

בטרם תבחרו קבלן שיפוצים, עליכם לבחור את העבודה שיש לעשות.

מומלץ שתוכנית העבודה תהיה מפורטת ככל הניתן כיוון שכל שינוי בשטח עלול לדרוש מכם הוצאות בלתי מתוכננות או הארכה של זמן השיפוץ (את שיניהם לא תרצו).

הגדירו מראש לקבלן מהי העבודה הנדרשת ממנו וסכמו את כל הפרטים והתוכניות בהסכם עבודה.

  • בעלי מקצוע
  • קבלן שיפוצים
select

פרטנר דיזיין - שיפוצים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 10
053-9428253
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | המרכז והשרון
פרטנר דיזיין - שיפוצים
• ביצוע כל עבודות השיפוצים • עיצוב וחלוקת דירות ומשרדים • כל עבודות ריצוף, פרקט, למינציה • ביצוע עבודות גבס, צבע, שפכטל • שיפוץ חדרי אמבטיה ומטבחים • עבודות אלומיניום, אינסטלציה, חשמל ומסגרות

ניב שיפוצים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 34
053-9426270
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז ,שרון
ניב שיפוצים
כל סוגי עבודות השיפוץ פנים חוץ חדרי אמבטיה הריסה ובניה ריצוף חיפוי חשמל אינסטלציה טיח עיצוב בגבס עבודת גמר וצבע בניה קלה עץ ודקים החלפת אמבטיה אסלות סמיות שליכט צבעוני עבודה ברמה גבוה עמידה בזמנים פריסת תשלום לפני שלבי עבודה שרות אמין ומקצועי

אבן חן שיפוצים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 4
077-2303078
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז+שרון+שפלה
אבן חן שיפוצים
כל עבודות השיפוצים ברמה הגבוהה ביותר,דירות חנויות,משרדים,פנים וחוץ. מומחים בעבודות צבע וטקסטורה,עבודות גבס,עיצובים וחלוקה,ריצוף קרמייקה, שיש חשמל,אינסטלציה,שיפוץ חדרי אמבטיה הריסה ובניה.מומחים בחלוקה של דירות.

האחים כהן - שיפוצים ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 2
053-8095923
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, שרון
האחים כהן - שיפוצים
מחפש שיפוצניק מומלץ? - האחים כהן - שירותי שיפוץ בתים משרדים ,בניית קירות שבירה והריסה,כל סוגי השיפוץ וצבע, מומחה בכל סוגי הצביעה צביעה חיצונית, צביעה אומנותית, צביעת דלתות ומשקופים, תיקוני טיח, דירות קטנות, מסעדות, מלונות ומשרדים, האחים כהן - שירות שיפוצים אחריות על כל עבודה, המלצות בוידאו מלקוחות קודמים


קבלן שיפוצים

ישנן דרכים רבות לבצע את שיפוץ הבית. יש שבוחרים לבצע עבודות בעצמם, יש שמביאים את אנשי המקצוע אחד אחריי השני וישנם רבים אשר מבצעים שיפוץ עם קבלן שיפוצים.

קבלן שיפוצים תפקידו לקבל את הבית במצב הראשון שלו ולהגיש אותו לבני הבית לאחר שיפוץ כשהוא האחראי על הבאת אנשי המקצוע, התיאום והפיקוח על כך שהעבודה נעשית כראוי ובהתאם לתוכניות. על מנת לבחור את הקבלן המתאים לשיפוץ הבית שלכם, יש לעבור מספר שלבים:

קבלת המלצות וחוות דעת- ייתכן כי נתקלתם לאחרונה בפרסומת של קבלן שיפוצים, אך אין זה מספיק כדי לדעת על איכותו. בטרם יצירת הקשר הראשוני עם הקבלן, מומלץ לקבל חוות דעת, לקרוא המלצות ואפילו לצפות בתיק עבודות אם לקבלן יש אתר שמראה זאת.

יצירת קשר ראשוני- כבר בטלפון תוכלו להרגיש האם אתם מצליחים "לתקשר" עם הקבלן או לא. קבלן שיפוצים אחראי להעביר את המסר מכם אל העובדים ולכן חשוב מאד לחוש נינוחות עם הקבלן ולשאול את כל השאלות הרלוונטיות עבורכם. לאחר יצירת קשר ראשוני תוכלו לבקש מהקבלן גם המלצות ולהתקשר לממליצים במידה ותרצו בכך.

הסכם- לפני שמתחילים לעשות שיפוץ בבית עושים הסכם. ההסכם מכיל בתוכו כמה שיותר פרטים כמו למשל כמה שקעים יהיו בבית, איזו אינסטלציה תתבצע, אילו חומרים נדרשים ומי אחראי לקנות ולהביא אותם וחשוב לא פחות, לוחות זמנים ותשלום. חשוב מאד להגדיר מהם לוחות הזמנים לעבודה בבית, מתי מתחילים ומתי מסיימים ובהתאם לכך חשוב לקבוע איך מועברים הכספים ובאיזה שלב. נהוג תמיד להשאיר חלק מסכום התשלום לסיום העבודה ולא לשלם את כל הסכום לפניי שחזרתם לביתכם המשופץ.

קבלן שיפוצים יכול לעזור לכם לעבור את השיפוץ בשלווה, אם זהו הקבלן המתאים עבורכם.


רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: