האתר שלכם נהדר כל הכבוד


האתר שלכם נהדר כל הכבוד אולי באמצעות האתרים האלו יהיה סוף לכל החאפרים והמנופחים שחושבים שהם הכי הכי ואין כמותם. תודה על האינפורמציה הנהדרת באתר שלכם ותמשיכו כך. סולומון עדנה IP: 84.109.86.218   קרא עוד..

תיקון תריסים

טוב לדעת

תיקון תריסים

התריסים מעניקים לבית תחושה נעימה ורגועה על ידי עמעום אור השמש. תחזוקה ותיקון תריסים בדרך כלל אינה מסובכים יותר מדי אלא רק מצריכים עזרה של בעל מקצוע מומחה בתחום על מנת להבטיח פעולה תקינה של התריסים

  • בעלי מקצוע
  • תיקון תריסים
select

אלום אשר ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 4
053-8095908
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, גוש דן, השרון
אלום אשר
אלום אשר, ייצור והרכבת חלונות מכל הסדרות, ייצור והרכבת ווטרינות מכל הסדרות, תריס חשמלי, תריסי אור, מייצר את כל סדרות החלונות הבלגיי, מבצע תיקוני תריסים חשמלים, רשתות נגד יתושים, אלום אשר


כמו כל דבר, גם תריסים מדי פעם מתקלקלים כתוצאה משימוש יום – יומי. ישנם פעולות של תיקון תריסים אנו יכולים לעשות בעצמנו אבל ישנם כאלה אשר מצריכים עזרה של בעל מקצוע מומחה בתחום.

תיקון תריסים – סוגי תיקונים   

ישנם סוגים שונים של תריסים שבגדול מתחלקים לשניים: חשמליים וידניים. בכל מה שקשור לתריסים חשמליים בדרך כלל לא נוכל לבצע תיקון תריסים בעצמנו מאחר ומדובר בטיפול במנוע חשמלי, במנגנונים הקשורים לרשת החשמל ויכול להיות שאפילו מדובר על הפעלה בשלט רחוק ולכן יש צורך להסתייע באיש מקצוע מומחה אשר יכול לפתור בעיות בתחום זה.
ישנם תקלות אשר אנו יכולים לפתור בעצמנו, כמו למשל החלפת רפפות או שחרור מנגנון פתיחת וסגירת התריס על ידי שימוש בחומר המתנגד לחלודה.

תיקון תריסים – תריסים חשמליים

היתרון הגדול של שימוש בתריסים חשמליים הוא בכך שניתן להפעיל אותם על ידי שלט רחוק אבל בגלל שלכל דבר גם יש חסרון, גם כאן יש חסרון והוא בכך שכאשר המנוע החשמלי של התריס מתקלקל כל התריס נתקע, בדרך כלל ללא אפשרות להוריד או להעלות אותו. במקרה כזה, ביצוע עבודת תיקון תריסים הוא הכרחי ברמת דחיפות גבוהה בשל אור השמש הנכנס לבית או לחילופין רטיבות כתוצאה מגשם.

תיקון תריסים  - רק על ידי בעלי מקצוע

כאשר ישנו מצב שבו צריכים להזמין תיקון תריסים, כדאי בכל מקרה להזמין בעל מקצוע אשר יכול לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר ואולי אפילו לגלות עוד כמה בעיות שלא ידענו עליהן. ניתן למצוא בעלי מקצוע בתחום זה על ידי חיפוש במנועי החיפוש באינטרנט, אולם יש לבדוק כי בעל המקצוע שבחרנו הוא אכן אמין ומומלץ על ידי אחרים וזאת על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר ללא עוגמת נפש מיותרת.

מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון אלומיניום

התקנת דלת אלומיניום2100₪ - 1600
התקנת גגון מאלומיניום1200₪ - 1000
התקנת קיר מסך (מ"ר)6₪ - 4
מנוע לדלת נגללת(ליחידה)2200₪ - 1800
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון אלומיניום

התקנת דלת אלומיניום2100₪ - 1600
התקנת גגון מאלומיניום1200₪ - 1000
התקנת קיר מסך (מ"ר)6₪ - 4
מנוע לדלת נגללת(ליחידה)2200₪ - 1800
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: