למר מנשה נוריאל, מנכ"ל יצאת גדול שלום רב!


פניתי אליכם דרך מוקד יצאת גדול עקב תקלה מסוימת במקרר ג'נרל אלקטריק ברצוני להזמין טכנאי. המוקד קיבל את פרטיי ולאחר מס' דקות התקשר אליי טכנאי מקררים מכפר סבא בשם "יוסי פרט שירותי קירור", שאל אותי בפרטי הבעיה ולאחר שתיארתי לו במה מדובר הוא הנחה אותי בטלפון מה לעשות (הצינורית הייתה סתומה, הוא הדריך אותי בפירוק ופתיחת הצינורית )   קרא עוד..

תיקון תריסים

טוב לדעת

תיקון תריסים

התריסים מעניקים לבית תחושה נעימה ורגועה על ידי עמעום אור השמש. תחזוקה ותיקון תריסים בדרך כלל אינה מסובכים יותר מדי אלא רק מצריכים עזרה של בעל מקצוע מומחה בתחום על מנת להבטיח פעולה תקינה של התריסים

  • בעלי מקצוע
  • תיקון תריסים
select


כמו כל דבר, גם תריסים מדי פעם מתקלקלים כתוצאה משימוש יום – יומי. ישנם פעולות של תיקון תריסים אנו יכולים לעשות בעצמנו אבל ישנם כאלה אשר מצריכים עזרה של בעל מקצוע מומחה בתחום.

תיקון תריסים – סוגי תיקונים   

ישנם סוגים שונים של תריסים שבגדול מתחלקים לשניים: חשמליים וידניים. בכל מה שקשור לתריסים חשמליים בדרך כלל לא נוכל לבצע תיקון תריסים בעצמנו מאחר ומדובר בטיפול במנוע חשמלי, במנגנונים הקשורים לרשת החשמל ויכול להיות שאפילו מדובר על הפעלה בשלט רחוק ולכן יש צורך להסתייע באיש מקצוע מומחה אשר יכול לפתור בעיות בתחום זה.
ישנם תקלות אשר אנו יכולים לפתור בעצמנו, כמו למשל החלפת רפפות או שחרור מנגנון פתיחת וסגירת התריס על ידי שימוש בחומר המתנגד לחלודה.

תיקון תריסים – תריסים חשמליים

היתרון הגדול של שימוש בתריסים חשמליים הוא בכך שניתן להפעיל אותם על ידי שלט רחוק אבל בגלל שלכל דבר גם יש חסרון, גם כאן יש חסרון והוא בכך שכאשר המנוע החשמלי של התריס מתקלקל כל התריס נתקע, בדרך כלל ללא אפשרות להוריד או להעלות אותו. במקרה כזה, ביצוע עבודת תיקון תריסים הוא הכרחי ברמת דחיפות גבוהה בשל אור השמש הנכנס לבית או לחילופין רטיבות כתוצאה מגשם.

תיקון תריסים  - רק על ידי בעלי מקצוע

כאשר ישנו מצב שבו צריכים להזמין תיקון תריסים, כדאי בכל מקרה להזמין בעל מקצוע אשר יכול לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר ואולי אפילו לגלות עוד כמה בעיות שלא ידענו עליהן. ניתן למצוא בעלי מקצוע בתחום זה על ידי חיפוש במנועי החיפוש באינטרנט, אולם יש לבדוק כי בעל המקצוע שבחרנו הוא אכן אמין ומומלץ על ידי אחרים וזאת על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר ללא עוגמת נפש מיותרת.

מאמרים


    • לא קיימים מאמרים בנושא
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: