האתר שלכם נהדר כל הכבוד


האתר שלכם נהדר כל הכבוד אולי באמצעות האתרים האלו יהיה סוף לכל החאפרים והמנופחים שחושבים שהם הכי הכי ואין כמותם. תודה על האינפורמציה הנהדרת באתר שלכם ותמשיכו כך. סולומון עדנה IP: 84.109.86.218   קרא עוד..

תיקון תריסים חשמליים

טוב לדעת

תיקון תריסים חשמליים

התריסים עוברים כיום שדרוג רציני בכלור לתפעולם ויחד עם זאת מצריכים טיפול שרק טכנאי המתמחה בתיקון תריסים חשמליים יכול לעשות

  • בעלי מקצוע
  • תיקון תריסים חשמליים
select

אלום אשר ›

נבדקתי, יצאתי גדול!
דירוג כללי: 5
מס' מדרגים 4
053-8095908
התקשר עכשיו◂ בעלות שיחה רגילה
אזור | מרכז, גוש דן, השרון
אלום אשר
אלום אשר, ייצור והרכבת חלונות מכל הסדרות, ייצור והרכבת ווטרינות מכל הסדרות, תריס חשמלי, תריסי אור, מייצר את כל סדרות החלונות הבלגיי, מבצע תיקוני תריסים חשמלים, רשתות נגד יתושים, אלום אשר


תיקון תריסים חשמליים

האנושות מתקדמת קדימה ויחד איתה כל אביזרי הבית השונים, כולל תריסים ובמקביל ישנן תקלות חדשות שלא היו קודם בתחום זה הקשורים בפעילות החשמלית של התריס ורק תיקון תריסים חשמליים מקצועי יפתור את הבעיות השונות ועל כך במאמר זה.

תיקון תריסים חשמליים – סכנות ואזהרות

התריסים עוברים כיום שדרוג רציני בכלור לתפעולם ויחד עם זאת מצריכים טיפול שרק טכנאי המתמחה בתיקון תריסים חשמליים יכול לעשות. מה שקש חשוב מאוד לזכור נקודה זו מאחר ויש פה גם טיפול במערכת חשמלית העשויה לגרום לשוק חשמלי אצל אלו אשר לא מוסמכים לכך.

בנוסף, התריס עצמו הוא דבר כבד וכאשר משחררים אותו הוא עשוי חלילה ליפול על מישהו ולגרום לנזק גופני רציני שלא לדבר על נזק לתריס עצמו והנזק שנרגיש בכיס אחר כך.

תיקון תריסים חשמליים – היסטוריה של הצללה

מי שגר פעם בבתים ישנים יותר בטח זוכר את התריסים של פעם שהיו עשויים מברזל ועץ ועם הזמן היו נפגמים כתוצאה מפגעי מזג האוויר, תריסי עץ היו מתפוצצים ונסדקים כתוצאה מחילופי חום וקור והברזל היה מעלה חלודה. כל אלה הצריכו טיפול שוטף על ידי חומרים שנועדו לשמור על תריסים אלו ואז הגיעו תריסי האלומיניום שפתרו את הבעיה הזו ומאז כל התריסים עשויים מחומר זה. 
לאחר מכן הגיעו התריסים החשמליים שבדרך כלל רחבים יותר מתריסים רגילים ומיועדים לפתחים גדולים והם אינם מתקלקלים כל כך מהר והתקנת פשוטה ובדרך תעשה על ידי טכנאי אשר יודע גם לבצע עבודות תיקון תריסים חשמליים.

תיקון תריסים חשמליים – לא לבד

נזכיר שוב כי אין לנסות לבצע תיקון בתריס חשמלי שלא עובד או שנתקע ובכוונה אנו מזכירים זאת שוב כי בארצנו שולטת תרבות ה"יהיה בסדר" ורק כשנפגעים נזכרים לקרוא לבעל מקצוע והאמת היא שלא כל כך מסובך למצוא מישהו שמתמחה בתיקון תריסים חשמליים והאינטרנט פה עומד לרשותינו על שלל בעלי המקצוע ונותני השירותים בתחום אשר ישמחו לבוא ולתקן את התריס רק חייבים לוודא שמדובר באיש מקצוע אמין ושיש ברשותו המלצות על מנת שלא ליפול על מישהו שרק יותר יעשה נזק מתועלת.

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון אלומיניום

התקנת דלת אלומיניום2100₪ - 1600
התקנת גגון מאלומיניום1200₪ - 1000
התקנת קיר מסך (מ"ר)6₪ - 4
מנוע לדלת נגללת(ליחידה)2200₪ - 1800
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה

חיפושים נפוצים

לרשימה המלאה

מחירון אלומיניום

התקנת דלת אלומיניום2100₪ - 1600
התקנת גגון מאלומיניום1200₪ - 1000
התקנת קיר מסך (מ"ר)6₪ - 4
מנוע לדלת נגללת(ליחידה)2200₪ - 1800
לרשימה המלאה

אזורים נפוצים

לרשימה המלאה
רוצה הצעת מחיר חינם?

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות מצדכם ממאגר בעלי מקצוע של "יצאת גדול" לחץ כאן

*
*
*
מקצוע*
...Loading...
מחפש בעל מקצוע אחר
תחומים נוספים
מונחים נוספים
על האתר
על האתר
X
דוא"ל: